Алекс Раева заряза модата
Бившата беквокалистка в „Шоуто на Слави" ще дебютира като водеща в комплект с "господарката на ефира" Мария Игнатова в новия риалити формат "България търси талант" през март.
Обратно в новинатаКоментари - Алекс Раева заряза модата | Лайф.dir.bg
Коментари
Взе начална скорост от шоуто на Слави, сега може да се изказва против него. Аз не харесвам Станислав Трифонов, но немога да отрекА ,ЧЕ ПО- ДОБРИ СЦЕНАРИСТИ ОТ НЕГОВИТЕ ЗА СЕГА НЯМА
Алекс, внимавай сама себе си да не зарежеш под купчина железа някъде, някога. Няколко път гледам, слушам и се опитвам да разбера какво правиш с кокалите си във фитнес зала. По- добре иди на психолог, ресторант, гадже на час.
Добре прави, като зарязва модата, защото дрешките на фирмата й бяха абсолютни парцали. Няколко пъти съм влизала в един от магазините им и имах чувството, че съм на някакъв евтин пазар в Китай, само дето цените ги бяха понадули, а качеството нула.
Върти,сучи, все Слави споменава. Ами, естествено,че напрежението ще е различно- новото шоу е за 3 месеца и стриктно спазва правилата на лиценза, а това на Дългия изисква ежедневна концентрация.Желая й/им успех!
Пробутва я Ани Халваджиян , която е ПР на предаването България търси талант. Арменската логика е правилна в случая , защото на бездарния фон на Алекс куцо и сакато може да мине за талантливо и така предаването да има успех.
Alex be6e izperkala ot avaturata s vuprosnia biznesmen. Daje razrpavia6e po mediite 4e ni6to ne ia interesuvalo ve4e i 6tiala da se zanimava s diving niakade po sveta...Ama kolko mu triabva na 4ovek za da si smeni mnenieto - edna oferta za vode6t na tv 6ou :)
Тъй като Слави Трифонов е или педерст или гей тя трябваше някъде да намери изява.Сега е доста добре фотогенична е и е сексапилна
Аз пък много я харесвам. Все още ми липсва, че не я виждам при Слави. Харесваше ми както пееше и танцуваше. Много е женствена, чаровна, има излъчване. Упорита е и шапка и свалям за това, че свали бързо излишните килограми и сега е перфектна. Просто злобата пречи на много хора да виждат хубавото и като че ли им става по-леко когато избълват нещо срещу този, на когото има за какво да му завиждат. Да, всъщност това е по-лесното, не е нужно никакво усилие. Желая й успех и в профисионален и в личен план.
Алекс,ти си невероятна красавица!Помня те оше от клуба в който пееше на ул.Николай Коперник!Винаги си в представите ми за Идеалната Жена!!!
Стига еизползвала името на Слави за да си прави пияр.Тъпа довършвнали си репликите с Мария, ами нали са ти написани по сценари, да не си ги измислила.
Алекс от невероятна мадама се превърна в плашило и се чуди с кви изгъзъци да се прави на интересна
правилно Слави я е изхвърлил от шоуто си.Изглежда много елементарна по поведение и възпитание, а самочувствието й е като че ли без покритие.Имаш чувството, че насреща си имаш посредствен, лек човек които се хвърля от едно увлечение на друго без да си прецени възможностите, жалко че това се счита за топ новина.
Не е хубав човек тази. И кинти няма откакто Слави я изгони. С каквото се захвана след него, все се проваляше. А е и грозна и никой не я иска. Дано си е уредила хубав хонорар щото след това пак ще опъва уши от глад.