назад
Таня Илиева: Смешно е да ме наричат ”хамелеон”
“Кой ме нарича хамелеон?! Смешно е!”, контрира топмоделът Таня Илиева приказките, че с различни грим и прическа сякаш може да бъде 100 жени в интервю за в. Труд.
Обратно в новинатаКоментари - Таня Илиева: Смешно е да ме наричат ”хамелеон” | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
евала за модната кариера, но аз по-махленско говорене от нейното никъде не съм чувала...простотията при нея извира на талази...