Коментари - Златка Димитрова се втурна да пробва булчински рокли | life.dir.bg
назад

Златка Димитрова се втурна да пробва булчински рокли

Актуалната красавица Златка Димитрова бе засечена да мери булчинска рокля от най-новата колекция на Princess fashion studio.

Обратно в новината

Коментари - Златка Димитрова се втурна да пробва булчински рокли | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Егати некадърния пиар, забелязана била... ай сиктир!

Да изчака да мине Мис Плеймейт 2010 щото аз ще се явя там и ще спечеля.............

Аз пък вчера мерих в Мола гащи , ама долни.Каква ли е причината да меря гащи.Не знаете ли.И аз няма да Ви кажа , но скоро ще Ви стане ясно защо ли съм мерила гащите в Мола.До тогава се чудете и тръпнете в очакване.

AMAN OT TIYA DVETE,ZARADI TIAH NE OSTAVA VREME I MIASTO DA PISHAT ZA MEN!

Ne e losho momicheto ama si e selianche

Не знам тая на мене малко ми прилича на мъж в лицето, как мислите, дали се бръсне?

чудо! втурнала се за рокля а вие драскачите уж на светска хроника се втурнахте да го отразите няма да се учудя ако отразите че и до тоалетната се втурнала щото яла меки круши .-смешни сте вечееееееее.....

Тази повече прилича на мъж отколкото на жена,особено с поведението си и грубия си глас !!! Доста безцеремонна мадама...

samo rusata zlatka!tazi prili4a na 4erna maimuna

Тая русата не е ли една от тризначките ?

тъпа патка - булчиска рокля рокля не се облича предварително !!!

Браво на ПР-а! Умело скрито и ненатрапващо се послание.

bezpolezen 4ovek nqma da ostavi ni6to na 4ove4estvoto mi pone malko da q poebem xixixixix

Да ви ееба майката!

taia e mnogo grozna.rysata e po dobra

русата златка е много по - хубава

Знам я тази -показа си циците в бягство към победата.

Колко ли плащата тези ВИП персони за тези статйки?????????

какво толкова виждат в тези две момичета и какво толкова са постигнали и доказали в този живот че постоянно занимават обществото с тях.

Кой казва,че това супер елементарно женище е Убавица?И в бяла булченска рокля-УЖАССС!Да се скрие там откъдето е изпълзяла.

Chernata Zlatka mi poveche dopada i kato jena i kato polovinka na Blago Ivanov:) Obichaite se!

Да не бърза много с покупката, щото може и на нея да й бият шута .

ама съвсем случайно ли е засечена? Уф, хем се крият, ама няма скривалище за ВИП-овете :Р

Sigurno zamislia pak da se syblicha za niakoe spisanie; logichno e pyrvo da se obleche. Nali i tia triabva ot nesto da zhivee?!?

Абе аз ще направя по-хубави снимки.Кав ВИП си?С телефон ли ги прави тия снимки.

Страшна работа. Дано да нямат деца с оня слабоумник-Багата. Тая пача не разбра ли, че не трябва да се облича, защото не прилича на себе си.

Русата Златка е по- хубава , а на Благо не зная кое му харесват??