Вижте първите 10 участнички в ”Най-красива абитуриентка!”
Красавици от София, Варна, Бургас, Русе и Ботевград са първите участнички в конкурса за Най-красива абитуриентка.
Обратно в новинатаКоментари - Вижте първите 10 участнички в ”Най-красива абитуриентка!” | Лайф.dir.bg
Коментари
Част от момичетата изобщо не са за конкурс за красота :( Дали някой не си е направил майтап като е изпратил вместо тях снимки?
и аз съм на същото мнение, а и с такъв конкурс не повдигаме ли изкуствено самочувствието на тези девойчета... на мен лично ми омръзна от манекенки и певачки.... силикон, силикон и бездушие.....
Ako tova sa nai-krasivite abityrientki to az sam Miss Sviat za poslednite 300 godini:)
първите 4 момичета са много хубави, но останалите ще ме прощават ама не са за конкурс за красота.
Ивета Недева от Бургас, която не искам да засягам по никакъв начин, но няма място в подобен конкурс. Вярно е, че участието в този конкурс изисква момичето само да изпрати своя снимка, но все пак трябва и да има обективност.
Е,нали все някоя трябва да спечели.Нормално е да има и такива,които да изглеждат по-зле от другите.
кви са тия грозотиии беееее, пу пу пу излезе ми страшница, егати самочувствието без покритие, само 1-2 ми хванаха окото, малииии плюя си в пазвата