18 нови момичета се включиха в ”Най-красива абитуриентка”
Момичета от София, Хасково, Пловдив, Сливен, Велико Търново, Харманли, Куклен, Пазарджик, Дългопол се кандидатираха за титлата "Най-красива абитуриентка".
Обратно в новинатаКоментари - 18 нови момичета се включиха в ”Най-красива абитуриентка” | Лайф.dir.bg
Коментари
Розита е със страхотна усмивка,прекрасна фигура и излъчване .Заслужава напълно да е във финалната петица.Успех!
Защо злобеете? Всяко момиче има право да участва тук и не не сме ние хората, които ще избираме. Ако имате нещо хубаво да кажете-добре, защо искате да накърните достойнствата на тези девойки, които после ше прочетат всичко тук! Всяка заслужава да е принцеса и ще бъде!!!!Независимо дали роклята ще е на безумна цена или не! Успях на всички!
Поради кризата в България много аграрки изоставиха земеделието и се опитват да се влеят в Българският шоубизнес...
Аз ли съм се повредил нещо или какво, ама само първото момиче ми харесва Даниела Велева, другите се чуда, как са ги пуснали от гората изобщо... Успех на всички иначе....
Nai-krasivite abiturientki sa skromni.Te ne uchastvat v targovski panairi.V tozi smisal moje da ima samo nai-krasiva uchastnichka.