Коментари - Продължава конкурсът за Най-красива абитуриентка! | life.dir.bg
назад

Продължава конкурсът за Най-красива абитуриентка!

Dir.BG и Astella Atelier продължават провеждащия се вече за четвърта година конкурс за НАЙ-КРАСИВАТА АБИТУРИЕНТКА! 20 нови участнички изявиха желание за участие в конкурса.

Обратно в новината

Коментари - Продължава конкурсът за Най-красива абитуриентка! | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Последното момиче от Сливен е доста хуваво.Изобщо като цяло повечето момичета са много симпатични и чаровни.И всички са 1000 пъти по хубави от Мис Б-я 2009.Да се явят и на този конкурс за да се отсрамим пред света.

Най-хубава е Надежда Гаджева,безспорно заслужава да спечели!

Най-хубава е Надежда Гаджева,безспорно заслужава да спечели!

Най-хубава е Надежда Гаджева,безспорно заслужава да спечели!

хубави момичета природата дала дала та се забравила евала не са като чалгапарцаланите напомпани със силикон, грим изкуственячки

аз съм за Ралица от София...

аз съм за Джоанна Петрова :) много е чаровно момичето

Plamena, Juliq, Alexandra i momicheto ot Blagoevgrad sa hubavi momicheta dori i s malko grim. Za drugite ne garantiram.

Всички момичета са хубави!Желая им успех!

Юлия Патаринска от София има впечатляващо излъчване на млада естествена дама.

аз също съм за Джоанна,много хубава усмивка и страшен поглед.успех и желая!

Абе ,момета , не ви ли е рано да сте за продан на богатите чичковци-паричковци!

momicheto ot Sliven e nai krasivo !!!

аз съм за момичето от Сливен.. и другите заслужат,но тя има голям чар : ))

Юлия Патаринска има красиво и нежно лице,което е в идеално съчетание с нейната стройна фигура.Доста е симпатична и е достойна да спечели конкурса. Успех на всички момичета!

Най-много ми харесва Юлия Патаринска. Дано спечели!

Най- много ми харесва Надежда Гаджева,много е интересна! Всички участнички са естествени и чаровни.Успех!

Харесва ми Надежда Гаджева. много е интересна! Всички момичета са естествени и симпатични! Успех!

Харесва ми Юлия Патаринска. Много е мила и симпатична с естествен чар.

Аз най-много харесвам Мария Дундарова от Панагюрище :) Много естествена снимка , мн сладка усмивка, абе въобще момичето си е доста чаровно и се надявам да спечели! Успех

Незнам,незнам.... Хубавицата от Сливен.. Вижте й профила във Facebook.... не бих казал, че е хубава.

Samo za Alexandra ot Cherven briag

Nadezda ot Sofia e mnogo sladka. Zelaia i uspeh!!

Na men mi haresva Nadia Gadjeva ot Sofia. Kakva dostolepna krasavica e. Zelaia i uspeh!

Адмирации за Мария Дундарова,страхотно излъчване и чар!Браво!

na men mi haresva Detelina

Дидка е от Балчик е супер. Гласувайте за нея!!!

na men nai mn mi haresva Detelina

Аз съм за Надежда Гаджева!Много хубава фигура и нежно лице...Стискам и палци..дано да спечели!!

Много ми допадна лъчезарната визия на Мария Дундарова от Панагюрище. Впечатляваща слънчева усмивка! Успех

най- хубава е Детелина от Балчик

за Диди от Балчик съм

na men mi haresva momicheto ot balchik

Всички сте прекрасни! Най-голяма симпатяга ми изглежда Иванина от Сливен. Успех!

Opredeleno sum za Nadejda ot Sofia.Neveroqtna figura, strahotno izlu4vane i elegantnost:)

Разгледах и предишните участнички и си харесах Надежда Гаджева. Има още много симпатични момичета, но тя изглежда най ми допадна.

Всички момичета са много готини но най много ми харева Детелина от Балчик!!!

Za Nikolina Glavinova ot Plovdiv!!! Tia ima izla4vane i vizia na latinoamerikanka. Ekzoti4na krasota..... Facebook vijte ia tam

Всички момичета са хубави, но за мен най-чаровна е Мария от Панагюрище. Усмивката и ме зареди за дълго с добро настроение! Дали ще спечели този конкурс не е толкова важно. Желая и успех в живота!

всички момичета са много хубави но Детелина от Балчик е като кукла какво тяло и каква дълга коса супер

vsi4ki sa sladurani:)az sum za Nadejda Gadjeva ot sf

Haresa mi momicheto ot Panagyurishte-Mariq Dundarova! Ima siqeeshto i pozitivno izlachvane. Pogelavam i kasmet!

Надежда е много хубава и с елегантна фигура,успех!

Всички момичета са мн хубави но за мен Ели от София е най - красивата )

Гласувам за Надежда Гаджева. Мнг е сладка ;]

Айде и един от мен за Надежда от София :)

haresva momi4eto ot balchik

за момичето от балчик .прекрасна е.