Златка, Гуркова и Габриела станаха булки
Две от “Сексбомбите за 2010 година” Златка Димитрова и Габриела станаха булки по време на пресконференцията по повод Сватбените дни на 18 и 19 април в хотел „Радисън”.
Обратно в новинатаКоментари - Златка, Гуркова и Габриела станаха булки | Лайф.dir.bg
Коментари
Наталия Гуркова е прекрасна. А още по-прелестна изглежда на фона на тези силиконови джофри...Особено пък Габриела...от къде го измъкнаха т'ва девойче...
Хайде стига с тая Златка!!!Не стига, че едно говори като пълна простачка...писна ми, дори не е красива, за да и се обръща постоянно внимание!
Много красиви рокли найстина са великолепни,но защо имам странното усещане,че Златка малко е прекалила със силикона и ще и се пръснат "шевовете"
уфффм за кво го четох сега тва??? тя кремена още не го е коментирала:( прецаках се *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Tova sa tri inteligentni momi4eta. 4esto se zasi4ame v bibliotekite i v zala "Bulgaria"...
само да те светна, че и наталиика е със силикон:))))) *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.