Коментари - Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност | life.dir.bg
назад

Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност

"Има тяло на модел и лице на муза. Ако не те спечелят очите й, които се оглеждат любопитно, то слънчевата й усмивка ще те обезоръжи начаса. Изглежда толкова крехка, но зад гърба си има история като модел и тв водеща, в момента е любима на Краси Гергов и майка на дъщеря му Ситара, а е само на 23" - не пестят комплиментите си към артистичния директор на Музея за модерно изкуство в София Деница Атанасова от модния сайт Viewsofia.com.

Обратно в новината

Коментари - Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

хубава е и е млада , но стилът и е неподходящ - на леличка. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Не харесва на тези които са свикнали с чалга визията, а момичето си е много стилно.

И на мен новата и прическа и излъчване не ми допадат, прилича ми на анорексичка. Не знам как е изглеждала преди, но на снимките изглежда много по-добре. Иначе наистина е стилна и различна като цяло, малко и се губи женствеността като че ли, но с една по-подходяща прическа ще бъде убиец

Различна от всички други .Има собствена визия.Но е много изкуствена и има много измъчен вид.Излъчването и е по скоро изтерзано,отколкото жизнерадостно и на физически здрав човек.Но зависи как тя се чувства.На мен на снимките така ми изглежда!

Изглежда ми много измъчена и неестествена.

На мен пък въобще не ми харесва - супер измучена и префърцунено - снобарска визия.

маката е уникално различна. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

много приятна, нищо общо с чалгарията, която гледаме тук по 100 пъти на ден.

На 23 години как се става артистичен директор на музей???

Изглежда стряскащо слаба, но се облича със стил.Този цвят на косата и прическа и отиват, защото е с правилни черти,а лицето и е с абсолютна симетрия.