Коментари - Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност | life.dir.bg
назад

Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност

"Има тяло на модел и лице на муза. Ако не те спечелят очите й, които се оглеждат любопитно, то слънчевата й усмивка ще те обезоръжи начаса. Изглежда толкова крехка, но зад гърба си има история като модел и тв водеща, в момента е любима на Краси Гергов и майка на дъщеря му Ситара, а е само на 23" - не пестят комплиментите си към артистичния директор на Музея за модерно изкуство в София Деница Атанасова от модния сайт Viewsofia.com.

Обратно в новината

Коментари - Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

На мен лично не ми е много симпатична.А прическата й е ужасна.

Прилича ми на мим.

Не знам защо, но изглежда много състарена за нейните 23 години. Като помня какво свежо момиче беше като водеща, разликата за има-няма две години е фрапираща.

изглежда невероятно.много стилна,елегантна и изтънчена.прилича на западноевропейка, поради което не се харесва на масата...

Много е сладко момичето. Има необикновен стил.

интересна е *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

адски стилна. браво! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Прилича на героиня от филм на Чарли Чаплин. Многострадална и изкуствена.

Страхувам се от АНОРЕКСИЯ...Това "много внимателно хранене" е плашещо.Обикновено така се почва.

Готина мацка, но ужасен стил... Рано или късно ще се осъзнае, така че това не е проблем - пак ще е готина.

Изглежда ми изтощена,бледа и безцветна! Преди беше толкова свежа и чаровна!

има толкова измъчен и не здрав вид на последните си снимки....а какво хубаво и лъчезарно момиче беше,когато водеше "Цветно"