Коментари - Вижте финалистките в конкурса ”Най-красива абитуриентка” | life.dir.bg
назад

Вижте финалистките в конкурса ”Най-красива абитуриентка”

6 момичета продължават битката за "Най-красива абитуриентка" на Dir.BG и Astella Atelier за 2010 година.

Обратно в новината

Коментари - Вижте финалистките в конкурса ”Най-красива абитуриентка” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аз съм за Деница Кирова!

Ох, залепнах! Исках да напиша сладичък коментар, ама дойде в повече сладкото.... :) Успех, скъпи дами!

Аз не мога да разбера,защо са избрали точно тези момичета като имаше много по хубави????

Това риторичен въпрос ли е или чакаш отговор?

Много хубави момичета, браво на журито, от снимките съдя че избора е бил труден предполагам че за това са продалжили 6 участнички а не 5 както бяха казали. Успех на всички момичета.

Много сладки момичета, но трябва да се усмихват повече според мен. А и двете известни Марии са уникално красиви!

Успех на момичетата!