Коментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | life.dir.bg
назад

Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева

Треньорката на националния отбор по художествена гимнастика Илиана Раева пожела да отговори на нападките, отправени от Нешка Робева в интервю за "7 дни спорт" в броя от понеделник.

Обратно в новината

Коментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Раева е гадна и то не от сега ... Тя направи подобно изказване и по време на едно от предаванията по БНТ за българските събития на ХХ век ... За такива важи написаното от Алеко "Пази боже сляпо да прогледа" ....

Eeeeeee !Няма да има друга като Нешка Робева! Простете на Илиана Раева - просто една хубава жена ,която остарява!Поклон пред Нешка Робева !

Мисля, че е крайно време госпожата да си тръгне от НО. Тя се опитва да съсипе и малкото останало в художествената гимнастика. Предлагам НО, да се казва "НО - ИЛИАНА", защото тя се опитва да привлече всички качествени деца в нейния клуб, а тези, които неможе, просто не ги допуска до състезания. И резултатите са на лице ....

Нешка е Велика! А Илияна ... по-добре да си мълчи.

Илиана Раева е продукт на методиката на Нешка Робева. Не само като гимнастичка, но и като култура и мироглед. Съсипани момичета. Изцедиха всичко човешко в момичетата, за да носят слава на България, а после всички се чудят, защо са такива...

Грозно и за двете е да се оплюватчрез медиите.В българския спорт има място и за двете,всичко останало са междуличностни търкания от които печелят само клюкарските медии.

Никога не съм харесвала Илияна Раева, дори когато беше златно момиче. Има нещо много злобно и гадно в изражението и излъчването и, което с остаряването още повече личи. Немога да си представя и това, че колкото и тежко да е било да спазваш диета и след две раждания да не положиш малко усилия и да поддържаш една добра фигура. Заприличала е на селска тетка. Дори и прическата можеше да и бъде по-младежка. И ако трябва да се вложат някакви пари не виждам какъв и е прблема. Нешка също не я харесвам, но за нея не ми се пише, защото не смятам, че един член на БКП заслужава да му се обръща каквото и да било внимание.

В една българска поговорка се казва " Пораснаха пилци и ......квачки" Илиана да не забравя от къде е тръгнала и да направи дълбок поклон пред човека, който и показа тътя и направи името й известно. Можеше никой да не знае за Илианчето коя е тя. Нека не се подценяват достойните хора на България. Такива кокошкарски истории ни сриват непрекъснато във всички сфери на живота ни. Това че за Н.Робева, Л.Иванова, Н.Йорданов се пише и говори е прекрасно, въпреки понапредналата им възраст. Те са достойни хора за уважение прославили България. И нека помним "Уважавай старостта това е вашето бъдеще." Помни го и ти Илиана, защото утре / а то идва много бързо/ ще дойде по-младото поколение и ти ще изпаднеш в ситуациата на пилците и квачката.

Госпожо Раева, ако до момента имах прилично мнение за Вас, то сега направо ми паднахте в очите. Големи претенции имате, но нивото Ви е изключително махленско. Вие с модерните си методи сте на светлинни години от успехите на Робева.

Като твоя ли? Еми сигурно е имало.

А методиката на Илияна като е толкова съвременна до какви успехи доведе българската гимнастика, че не се сещам?

Илияна, просто замълчи!!!!!Коя щеше да си ти, ако не беше Робева!!!Колко от успехите и постигна ти и всички като тебе!!!!Никоя от вас не може да я достигне!!!!!

Никога не съм харесвала Нешка Робева като характер,но като треньор да! Тя винаги знае професионално какво да направи и как да го направи.Когато тя беше треньор на националния ни отбор по художествена гимнастика, всички по целия свят знаеха за Нешка Робева и нейните "златни момичета",знаеха и за България.Сега богаташката Илиана Раева се напъва навсякъде е канена,чуди се какво перо в г.. а си да забучи ,непрекъснато парадира с финансовите си възможности,с дъщерите и съпруга си.Въобще винаги е най-най и по!!! Трябва да е малко по-скромна,защото много хубаво не е на хубаво! А колкото до Нешка,Илиана никога няма да я стигне като треньор ,пък и като скромност.А споровете нека да решават помежду си,а не чрез медиите...

Има една "красавица" в Биг брадър, която казва "че тая не може да й се намаже на пръстчето". Та Илияна Раева "когато се намаже на пръста" на Нешка Робева, тогава има право да критикува и плюе. Някой да е забелязал високи постижения на "критикарите" на методиката на Иван Абаджиев - да има но само в употребата на стимуланти, в резултат на което за щангите само ще си спомняме. Така е и с гимнастиката, и с футбола и с много други спортове, защото в нашата страна вилнеят амбициозни нереализирани бивши нищожества, яхнали вълната на успеха от преди и сега вече започват да намирисват. Жалко, Илиана - ти си оставаш звезда от миналото, но нямаш бъдеще!

Един Коджабашев ликвидира геният Абаджиев.От тогава само провали и интриги в щангите.Една Раева иска да унижи и омаловажи заслугите на Робева.Абсолютна простотия!Дали е млада или не, дали е комуняга или не, но Нешка си е ГОСПОЖА РОБЕВА. И такава ще остане за целият свят -уважавана и недостижима.Лошо е когато ограничени хора и първенюта започнат да се мерят с великите!!!

Гледах едно предаване "China Revealed" по телевизия Discovery. Че там показваха различни аспекти от китайския живот. Беше включен живота и на едно момиче-гимнастичка, която желаеше да се включи в олимпийския отбор на Китай. Тренировките бяха железни, по 6 дни в седмицата, само в неделя родителите й идваха да я виждат (да, момичето отива в специален лагар за подготовка, а не ходи вечер по Син сити например като родните "звезди"). Като й показаха ръцете и краката на какво приличат от тренировките разбрах, че ние вече сме изостанали неимоверно много дори и в спорта. Тук родните "звезди" се чудят само на кой чалга клуб да отидат, за да си покажат новите кукли барби и новите мощни играчки. Нищо повече! И този път никой не ни е виновен, дори Сергей ;-)

Ако можеше да произвеждаш ток от тази енергияq която влагаш в интригите, щеше да светне цял град :) ама аз това съм ти го казвала неведнъж...:)

Истината се ражда в интелигентен спор. за съжаление такъв липсва. По скоро той се води на махаленско ниво. Не така!Нешка Робева е безпорен фаворит на много хора. Харесвам и Илиана , но нещо много изпростяват нещата с тази просташка комуникация. Илиана бъди по сдържана! Всяко твое изявление те отдалечава от твоите фенове.

Нешке, земе се скрии и не и обяснявай на тая застаряваща Лиана увувна... една жена влиза в критическата и така злобее... ти когато влиза ... еко гласност правеше :)) така , че всеки да си старее както знае... едн и като злобни ЦАРвулки други като успели треньорки... и двете изберете сами как!!! бъдете здрави и щастливи!

Илиана е богата и има самочувствие. Нешка е уникален човек , но не и богата... Илиана никога няма да може да бъде на нейно място, няма качествата просто! Нито професионалните, нито като характер. Илиана , скрий се малко и не се излагай повече!

Националня ни отбор по художествена гимнастика никога вече няма да стигне класата по времето на Нешка Робева.Много са разглезени и мързеливи днешните састезателки,затова бягат от Робева и говорят,че методите и са остарели.Ако не беше Робева никои нимаше да е чувал за Раева.Раева в момента само се излага,няма грам интелект и си търси само медийна изява, прилича на някоя чалгаджийка.Възхищавам се от Нешка Робева и неините постиженя.Жена с класа.За много малко жени може да се каже тожа.

Нешка да отива и да оправя бакиите на Гуцанов щото му е кръстница. Да се готви Лилов.

А бре, вие сте тотално изперкали! Как може да сравнявате гимнастиката по времето на Робева, и сега по времето на Раева??? Сега хората с минимални средства и състезателки се опитват да са някъква бегла конкуренция на съветските републики,без съдийски аванти, без лоби... Много сте прости всички!!! По времето на Робева за гимнастичките се даваше мило и драго, а сега са на ръба на мизерията. Само им погледнете екипировката, базите, уредите, възтановяването, заплатите....

АБЕ НАРОДЕ ПРОСТ,ПРОСТ,ПРОСТ..........ЗАЩО СМЕСВАТЕ КОМУНИЗМА СЪС МЕЖДУЛИЧНОСТНИТЕ ИЗКАЗВАНИЯ,КЪДЕ ВИДЯХТЕ В СТАТИЯТА ДА СЕ СПОМЕНАВА ДУМАТА КОМУНИЗЪМ,А?????НЕШКА РОБЕВА НЕ БЕШЕ КОМУНИСКА КОГАТО ПРОСЛАВИ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ИЗ ЦЕЛИЯ СВЯТ,НАЛИ?СЕГА ВЕЧЕ Е ТАКАВА............ОСТАВЕТЕ ДАМИТЕ ДА СИ СЕ РАЗПРАВЯТ ПО МЕЖДУ СИ И ПРЕСТАНЕТЕ ДА БЪЛВАТЕ ЗЛОБА,НИТО ЗНАЕТЕ КАКВИ СА ИМ ВЗАИМООТНОШЕНИЯТА,НИТО РАЗПРАВИИТЕ,НИТО СТЕ НАЯСНО С ПРАВИЛАТА ВЪВ ХУДОЖЕСТВЕНАТА ГИМНАСТИКА ТА ДА ДАВАТЕ КОМЕНТАРИ.ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ,ЗЛОБЕН И АЛЧЕН НАРОД СМЕ БОЖЕЕЕЕЕЕ.............

Mnogo jalko za liana, mnogo nagla! Ne ochakvah, che moje tolkova da izprostee. Na kude vurvi Bulgaria!!!

Другари, винаги се връщате сто години назад за каквото и да било. Винаги забравяте, че хората по света не пасат трева и ние сме най-велики, ама друг път. Нивото в художествената гимнастика отдавна е изравнено. Да не забравяме и колко българки работеха за чуждестранни отбори. Метода на нешка е съветски, модела тоже, добре че имаше кадърни, перфектни гимнастички, които успяха просто да се преборят с рускините. Ако нямаше кой да играе дали пък щяхме да чуем за "постиженията" на нешка. Прекланяте глави и винаги сте на колене пред унищожаващото хората съветско минало. 21 век сме, айде събодете се.

И Иван Абаджиев го нарочиха за 'лош".Е,и?Какво постигнаха без него?Колко вдигат-каса бира.Смешници!Най-добре е да се купят на федераците глеми телевизори,за да гледат на тях истински големи спортисти и треньори.И д асе учат.Безплатно!

Илияна признай пред себе си , че ни можеш да надскочиш учителя си не съзнаваш ли ,че с тези твои изяви страшно много се излагаш

Илияна признай пред себе си , че ни можеш да надскочиш учителя си не съзнаваш ли ,че с тези твои изяви страшно много се излагаш

Отново се ръфат, какво има да делят - като кучки са

НЕШКА НЯМА ГРЕШКА! НА ИЛИЯНА НЕ Й ОТИВА ТАКЪВ ТОН.

А ти си една обикновена малка буква от форумите. Кръстила си се "н", но дори буквичката значи повече от тебе - анонимно нищо, беззвучна съгласна.

Боже, мислих, че Рева няма накъде повече да се излага, но тя отново ме опроверга! Това злобно човече явно няма никакви задръжки! Чудя се дали простотията й има граници? Напълно разбирам защо г-жа Робева е "не възмутена, а погнусена". Засрами се бе, жено! Ако въобще дребната ти, /дребнава/ душица знае що е срам!

Простотията винаги си намира една думичка и заеква на нея. "Комуняга" ли?! Ти да не си "фашага"? Представи си, че извадиш някога анонимната си муцунка пред всички и вместо ти да заекваш на "комуняга", всички почнат да наричат теб фашага? Не можеш да си го представиш, нали - и то, защото си някакъв никой, който просто няма повод да се показва пред всички, за разлика от истинските имена, които се гордеят с името си, защото е символ на чест и достойнство.

Много просташки коментар. Новобогаташи и парвенюта със силиконови цици като изплуват, стана наистина гнусно. Кофти е, че изказвания като на тази Илиана са като да се изповръщаш върху някого - осмърдява самия човек. Освен ако не си с достойнство като на Нешка Робева, което да те защити от храносмилателните проблеми на всякакви случайни особи, които вместо да й се поклонят с благодарност, показват собствената си простотия.

ако нешка е велика , не значи че трябва да прави другите на балами! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Тези думи не са на Вазов, скъпа. А Нешка си е войник на Партията, даже има офицерско звание. Боже, колко мъка има на тоя свят! (Йордан Йовков, "По жицата")

А Вие какви точно членове уважавате?

Марта, много ми хареса коментара ти, особено как си определила външния вид на Раева - много точно сравнение! Но моля те не обиждай учителките по физкултура - те с нищо не са виновни в случая...

Константинов, Лили, Алеко Константинов!

Ако Илиана беше учила малко щеше добре да разбере какво точно и казва Робева за "методиката". Но когато си учил 19 (деветнадесет) години в НСА и никой не те е виждал нито на часове, нито на изпити няма как да знаеш. А като се изхвърляш показваш още по-вече колко си неграмотен пък било то и главен треньор на национален отбор. Майката с болните амбиции, която предизвика този скандал, ще разбере по-късно какво точно е направила за детето си. Жал ми е за детето, но горкото няма никаква вина. За много неща хората се хващат за големите приказки и не могат да разберат кое е по-добро. Робева е уважаван човек в цял свят и я канят навсякъде да се учат от нея. Но самовлюбените и ограничени хора в БФХГ (М. Гигова, Раева, Кателиева) само плетат интриги, а на всичко отгоре и получават заплати за това.

Преди много години,когато Илиана,Анелия и Лили бяха още деца и не бяха станали Златни момичета,случайно наблюдавах тяхна тренировка във Варна.Бях отвратена от отношението на Н.Робева към тях и от изразите с които ги нагрубява.

н.робева - прослави българя пред света. факта си е факт. когато иляна раева достигне нивото на н.робева - тога да говори и коментира....до тогава - да не се излага по медиите. а ние между другото имаме ли худ. гимнастика сега ??? аааааа, да бе ...има ли сме...илянаи раева им е трениорка....за това сме на дъното....ха-ха....тази е смешна. да се извини на робева. и да си затвори устата....

Илиана Раева ми беше много симпатична по едно време, но тази непримиримост към Нешка, тази злоба просто ме отвращава от нея. На всяка манджа-мерудия стана Илиана, защото с Наско са така наречената "светска двойка" и все тя най-много знае и се пъчи.Нешка сигурна е права за много неща-предателства и така нататък. Но тази агресия ме отвращава, още повече като и Илиана има много "трески за дялане". Като треньор, ако си сложи ръка на сърцето би използвала същите методи като Нешка по онова време, но сигурно нямаше да постигне нейните успехи, трябва да си роден за това. Илиана може би отвръща на Нешка, защото има засегнати интереси, конфликтът не е възникнал току-така, но не мисля, че бившата гичнастичка е права. това са удари под кръста.

Абе хора,защо намесвате партиите в спарта?!При Нешка имаше златни момичета ,при Илияна няма....Партиите ли играят на състезания по подиумите?

За всички тия лелки и чичковци, които се хвърлиха да оплючват Илиана си личи, че особено много страдат по миналото и не Нешка им е свидна, че така я бранят смело, ами жалката носталгия по отминалите години, когато вечер на маса с мазен шпек и два домата можеха да се почувстват горди, че са българи. Аз обаче да попитам да не би Нешка вече да не е треньорка, че така се говори за нея само в минало време? Ами ако е толкова велика нека продължи да се доказва с нови шампиони, но сега когато няма кой от ЦК да е зад гърба и на състезания и да урежда съдии.

Aми идете сега да видите методите на Раева.