Коментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | life.dir.bg
назад

Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева

Треньорката на националния отбор по художествена гимнастика Илиана Раева пожела да отговори на нападките, отправени от Нешка Робева в интервю за "7 дни спорт" в броя от понеделник.

Обратно в новината

Коментари - Голям скандал се разрази между Илиана Раева и Нешка Робева | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Когато имахме златни момичета , бях горда че съм българка.За мен Нешка беше образец за идеален треньор. Ако не беше метода на треньорката Нешка , днес едва ли щяхми да знаем нещо за Илиана или може би със брака си със Сираков щеше да е известна.Да склони глава и да се извини на кумата си.

Много си прав-права!!! Ама от простака не очаквай да те разбере!!! Само погледни коментарите по-долу, и ти става ясно колко разбират от гимнастика всички коментатори днес!!!! Глупаци.....

Пубер ли си или инфантил? Най-добре е дира да въведе по едно тестче с два-три въпроса, преди да може да се влезе за коментар: Колко прави 2+2? Кога е основана българската държава? или нещо още по-елементарно, за да има смисъл да се четат коментарите после, не да се прескачат...

дарги или драга WWILL - робева поне се е доказала с шампиони...без значение с бутане, даване или уреждане....с какво се доказа раева?????????

Бяхме горди и искам да бъдем горди и с Нешка и с Илиана. Много жалко и грозно славата да се превърне в плюене!

Нешка Робева е изключително нечистоплътен човек!Защо не разкажат момичетата как ги е използвала да изнасят картини на любовника и Светлин Русев!Има много пикатни неща за тая злобна жена!Но нека го кажат потърпевшите!

Ами то хора от бъдещето още не са дошли. Стига плю - давай напред!

Когато една жена стане мутреса и чалгаджийка, от нея може да се очакват само простотии. Пълна срамота е да се заяжда с великата Нешка.

Робева лъже и маже от сутрин до вечер,това е ,Съсипа Габи,съсипа Лили,мръснна комунистичека сган

много сте злобни.оправихте ли своите проблеми,че се занимавате с чуждите?

раева и гигова трябва да се ометат от този спорт когато постигнат резултатите ана нешка ще се обаждат ако не беше нешка кои щеше да я познава раева много е нахалка тая бе

Мила ми Илияна ,знае се, че само с гръмки фрази и връзки до едно положение, но докажи се като Нешка, че тогава, защото на този народ му писна от кавги и скапани риалита и неадекватни политици, та оставете нещо свято, нещо хубаво в което човек да вярва.

Подкрепям Нешка Робева! Възхищавам се на тази жена и всички българи трябва да бъдем горди, че някога се е раждала такава българка! Не ме интерисува точно какъв е скандалът... Срам ме е от подобни скандали. Едва ли скоро в България ще се родят треньори от ранга на Нешка Робева и Иван Абджиев. Хора, осъзнайте се и им отдайте заслуженото уважение. Това са ЛИЧНОСТИ! Огледайте се, потърсете достойни, принципни, трудолюбиви и кадърни хора около себе си. Колко са? Малко са или почти липсват...Повечето заминаха за чужбина - да се скитат немили-недраги, останаха посредствените. Нека престанем с плюенето по хора, които са се доказали в годините и да се научим да се гордеем с тях.

"ВЕЛИКАТА НЕШКА" ТОЛКОВА ОТВРАТИТЕЛЕН ЧОВЕК ПО ДУША НЕ СЪМ ВИЖДАЛА

Нешка си е Нешка, че е директна и студена в поведението, това се знае, но тази простакеса аругантна и нагла Илияна е направо отвратителна. Натрапва се навсякъде където може из медиите, снима се и в реклами и сигурно се има за много умна и красива. Толкова парадиране с Наско, че направо са противни, с пари интелигентност и уважение не могат да си купят!

Аз също бях свидетел веднъж в живота си на отношенията между златните момичета (току-що спечелили поредните медали) и техните треньорки, както и на госпожа Робева с всички тях. В продължение на 4 часа наблюдавах как госпожа Робева полага всички усилия да се дистанцира от останалите членове на групата, седеше на десетки метри от тях, очевидно ги избягваше. Другите треньорки се държаха с момичетата почти като майки - грижеха се за тях, смееха се заедно, бяха с тях.

г-жо Раева, СРАМОТА Е! Засрамете се!Може малцина кухи лейки да ви ръкопляскат, но не сте права! И ще го разберете!

Почти четири години внучката ми ходеше на тренировки в клуба на Илиана /срещу 30 лв. на месец/. Нямаше данни за световна шампионка, но всички бяхме доволни, че спортува. Лично аз съм я водила няколко пъти на тренировки и бях ужасена от крясъците и отношението на треньорките към децата. Спряхме я, когато на едно представяне на децата в зала Универсиада, г-жа Раева не намери за необходимо да осигури отопление за полуголите момиченца, но самата тя гордо разхождаше коженото си палто между посинелите от студ деца. Парвенющината и просташкият й манталитет са просто умопомрачителни.

Слава Богу, че най-важните неща в живота са безценни , тях с пари не можеш да си купиш, както и да се мериш с Нешка Робева, Илианке ! Извини се на жената, която те направи известна! Без нея и методиката й, и Наско нямаше да срещне ! Чудя й се само, защо ти е станала кума ?

Смешна караница.Дали им харесва на някой или не по времето на Нешка бяхме върха в художествената.А Илияна Раева беше едно от многото ни златни момичет.И дали им харесва на тия дето плюят Нешка тогава бяхме световна сила в този спорт.Да имало ера Раева в художествената?Не не е имало и невярвам да има щото не и стига акъла за да направи от някое момиче това което Нешка направи от нея-ШАМПИОН.Така че да мълчи и да се гнуси от собственто си държание и безпомощност.

Известно е, че ниските жени са злобни, и в тази връзка ми се ще да разбера, коя от двете главни героини е по-ниска. Смятам, че това е личен спор и никой от тук може би коментиращите не е в час за какво става дума, освен тези които не са "вътре" в гимнастиката.Времената са други и нищо вече не е същото.Държавата не обръща внимание на спорта -това вече не е неин приоритет, а и силите в този спорт се поизравниха доста. Но когато държавата се държи като мащеха, какво има да се коменира повече.СПОРТА ТРЯБВА ДА Е ДЪРЖАВНА ПОЛИТИКА. В момента политиката е в голяма степен деморализиране и изпростяване на "населението"- чалга, "джоинти", "сандалки в МОЛА"..,това е......

Илияна Раева е много проста, а Нешка Робева е недостижима.

Смятам, че не подхожда на Илиана Раева като голям спортист да се държи по този начин, не и прави чест. Харесвана или не Робева е име, и никой по света не се отнася по този безобразен начин към хора постигнали нещо. Е, все пак има нещо, с което да сме уникални, жалко наистина!

Не знам коя от двете е по-стойностен човек, но си задавам въпроса защо нито лили Игнатова, нито Илиана Раева, нито Бианка Панова не намират топли и добри думи за жената, която ги е "направила" "златни момичета"?

вместо да и целува ръцете от благодарност , че нешка робева я е направила човек, илияна раева плещи глупости. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

ТУК ИМА НЕЩО ПО-ДЪЛБОКО И ТО ОТ ГОДИНИ - НЕШКА И М.ГИГОВА....ВСИЧКО ПРОИЗЛИЗА ОТ ТЕХНИТЕ ОТНОШЕНИЯ...ОМРАЗАТА ИМ Е ПОСЛОВИЧНА....

Госпожо, Раева,срещу НЕШКА РОБЕВА да тичате пакне можете да я догоните.Не сте й от класата.

в простотията

Явно бабата, колкото и велика, са я хванали старческите гремляни.А и младата и тя влиза в менопауза.Няма награди и започват да се карат, като във всяко семейство-намалеят ли парите,започват кавгите.Задачите на един мениджър не са да тренира всички състезатели, а да отсява и да гарантира добро представяне и имидж.Ферги да не би да тренира Берби.

А високите жени какви са?

Илияна Раева отдавна е забравила откъде е тръгнала. Пачките на които е стъпила не могат да прикрият ниския и ръст. Редно е да се засрами и да се извини на жената, която я е направила известна.

Присмял се хърбел на щърбел! И двете са пълен боклук - всяка по свой собствен, специфичен за мръсната си душица начин. "Успешната" методика на Н. Робева може да се определи с една дума най-точно - античовешка!

Браво на Раева, крайно време беше някой да постави Нешка в ъгъла, където й е мястото. Вече е достатъчно дърта за да дава акъли на младото поколение как да печелят медали.

да долнопрона караница на нешка с тези които създеде тя.какво щеше да е илияна ако не беше измъкната да става шампионка?едно момече , сега тетка от Богров...я да се скрият всичките с некадърното си представяне като треньорки.Те стават за нищо ...

До майките на Габи и Криси. Направихте голямя грешка.Лили и Илиана са треньорки с фантазия,но да стоят и да рабитят с децата ви по 10-12 часа хич не ги търсете Децата ви можеха да станат добри гимнастички само ако работеха с Нешка или с мариана.Вижте как напредна Настя защото е с марияна а тя е по голям терорист от Нешка.Ама така се постигат резултати.Жалко за децата ви.Какво да кажем за илиана ,ами марияна я бие вече на всички големи състезания.резил Мариана работи от има няма две години в Азарбайджан и ни бие вече на всяко състезание.Илиана просто си не може а и я мързи и няма никаква фантазия

офф и двете са постигнали доста ние нямаме право да судим кои е по виш и кои по ниш това си е личен комфликт .но траа и двете да се вуздурят . *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

истината е съвсем друга господа и госпожи. И.Раева продължава да си стои във федерацията и да смуче от нея достатъчно много средства. По този начин тя оправдава собственото си бездарие като треньор

Когато възникне спор между двама души би трябвало да са на еднакво ниво в дадена област, да имат рутина, резултати и чак тогава могат да се изказват по вестниците. Не харесвам студенината на Нешка Робева, но факт е, че е най-успешната българска треньорка по художествена гимнастика. Уважение към постигнатото от Илияна Раева, но то е продукт на треньорката й/не, че изключвам качествата на състезателката/. Така, че когато г-жа Раева постигне като треньор нивото на Робева може да си позволи коментар във вестник. И е хубаво да се изкаже по-културно, че начина й на изразяване не отговаря на културата, която се стреми да поддържа.

Драга или драги КРИТИК мисля, че има голяма разлика дали е било с "бутане" или без "бутане" както се изразяваш ти. В единия случай има истинсски треньорски резултат, в другия фалш, но ти явно си лелката със шпека, за която споменах в предишния пост

Махленски истории. Колкото до ниските жени, че са злобни, имам съмнения. По тази логика високите са едни такива, добрички. Да, ама не. И при тях има злобнички. Познавам ниски жени, които са разбрани и в никакъв случай не са лоши.

Илиянкееее, ти твоите дъщери как ги възпита... да се разсъбличат по списанията и правят пластични операции... За пореден път доказваш своята простащина... Нещо стойностно създаде ли в живота си!? Когато го направиш си вири носа, но сега ти е рано!!

Няма ли край злобата и завистта?А просташките измислици???Не омърсявайте въздуха пред Робева!!!Стоите в краката й!!!

засрами се иляна,робева е недосегаема,а ти плуеш варху себе си.народа обича нешка ,не го нстроиваи срещо себе си

Госпожо,Робева не обръщайте внимание на тази злобна и самозабравила се жена.Тя не е достойна дори да говорите с нея,а Ви се чудя как сте станали кума на това изтъкано от злоба същество. Те със стоя съпруг са язвите на спорта в България.Двамата са отвратителни лекета...просто непоносими.Видяхме Илияна колко разбира от танци когато беше жу- ри....Илияна вместо да Ви бъде бла годарна,че я направихте човек ,а тя е една невъзпитана селска интригантка.Жалко за нея. Госпожо Робева бъдете винаги такава казвайте всичко право в очите.Гордеем се с Вас.

Много жалка картинка! Лили за пореден път е използвана и манипулирана! Илияна вади кирливи ризи по долен и скандалджийски начин! Нешка играе на дребно с тях! Децата гледат един "чудесен" пример за подражание и не вярвам, че ще са способни на нещо по-добре, когато дойде и тяхното време да станат треньорки! Като че ли всички в тази гимнастика ги избират с конкурс по невменяемост! Как не се намери един човек с интелект, такт, обноски, принципи и достойнство! Писна ни от циркаджийски номера и простотии!