Лияна посрещна Благо на летището с ”Обичам те”
С ултра секси потниче и къси панталонки, решени в бяло – така накипрена фолк-дивата Лияна пристигна на летище "София" за да посрещне любимия си Благой Георгиев при завръщането му от ЮАР, където българският национален отбор по футбол изигра контрола с домакина на Мондиал 2010.
Обратно в новинатаКоментари - Лияна посрещна Благо на летището с ”Обичам те” | Лайф.dir.bg
Коментари
да, а тои има морал и ценности, нали?!? ами да вземем да сложим на всички жени бурки (като в афганистан), та да не изкушават мъжете. или да ги кастрираме (като в африка), та да не изпитват никакви удоволствия. и само да си стоят в къщи, да готвят, перат, гладят и да раждат деца! докога ще робуваме на това ориенталско мислене?!?
какви моралисти сте се навЪдили тук....! кои знае какви мръсотйки криете и вие в тайнят си жоб,но е мнoго по-лесно да измъкваш мръсни ризи на другите пред собствените! не я защитавам,но от коментарите ви ми се гади! проста била!! ха! ами вие как си мислите,че изглеждате с тези гнусни изказваня???? определено сте идеални за big brother!
Неграмотните се множат като зайци. Ужас! Един речник струва 20-30лв., а има и такива он лайн за без пари. Моля Ви, снабдете се с речник! Спешно е!
Глупости. Все жените ви виновни. Да не го е карала насила? Или е виновна, че той не може да си държи панталоните закопчани???
да го тълкуваме ли, че и ти си от лияниния тип? иначе не виждам как би се изказала така. може би и ти си свободна и всички мъже са твои? няма лошо, но... замисли се, ако си бременна и точно в този момент приятелят ти те изостави и се залюби с една като лияна. как ще се чувстваш? каквото и да мислиш сега, не можеш да се поставиш никога на мястото на някого, без да го изпиташ на собствен гръб. иначе съм съгласна, че може много да обичаш някого и след време може любовта да се размие, но животът не е само любов, а и много други важни неща...
ялко,че има такива долни,необразовани жени,които живеят за да продават тялото си...ако беше обикновенното суседче чакащо дете от приятелката си дали лияна щеше да говори за такава голяма лубов...стига глупости този парцал го познавам и малката и сестра която е сущия боклук---ялко че има муже които оставят красивото и истинското за...
Доколкото си спомням същата тази певачка роди детето си от един турчин, който беше в затвора по обвинение за тероризъм и тогава правеше същите любовни признания.
С ултра секси потниче и къси панталонки, решени в бяло така накипрена фолк-дивата Лияна пристигна на летище "София"-облекло, което е за околовръсното с извинение, а не за аерогара. Проява на много лош вкус. Ама нали фолкаджийка!
това не е любов :) времето ще го покаже. а за христина, отървала се е милата, дано не го приеме пак този глупак.
СПОРЕД МЕН ХАРАКТЕРЪТ НА ЧОВЕК СЕ ИЗПИСВА НА ЛИЦЕТО, А ТАКАВА МИЛОВИДНА И КРАСИВА ЖЕНА НЕ МОЖЕ ДА Е ЛОША!:)
Как ще отделят толкова пари за речник - та за тази сума ще си купуват лъскави списания ,на страниците ,на които се кипрят фолк изпълнителки ! `
такива недоклатени като вас, един господ знае колко сте грозни та по цял ден седите по форумите и коментирате. Речник ли Ей тая злоба сами ще си останете само вие и форумите
Тия дбре ли са? Ако се обичат истински, няма да седнат да се афишират... Останалото е само фалш и поза...
Четох интервюто на Лияна в списание "Ева" и оттогава съм й голяма фенка. Личи си, че е умно момиче и е истинска любовта й.
Нито тя щеше да му обърне внимание, нито Христина. Ако не беше известен, щеше да си е обикновен мангал...
Щом си прочел коментарите и ти стоиш пред компютъра !Няма нищо лошо ,но и ти имаш нужда от речник -научи се да пишеш правилно ,така че бягай за речника !
бозе, слез на земята и си прибери вересиите. и друг пат не пии като саздаваш човеци. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Тъпако, защо си мислиш, че грамотността върви ръка за ръка с грозотата? Аз съм си млада и хубава, и то без пластики и фотошоп, и не ме е срам да се показвам пред хората. Обаче майка ми и баща ми са ме научили, че е важно да си грамотен и образован, за да можеш да се развиваш и да те уважават хората. Ама на кретена колкото и да му ги обяснваш тия неща, той няма как да ги разбере с единствената си мозъчна клетка. Я ходи си гледай фолкаджийките и си трай.
Ей сега се сетих,че точно на тази снимка ми напомня доста на Анджелина Джоли.Тя също развали семейство,но нея никой не я съди така жестоко,защо ли? Да,болка има винаги при триъгълници ,четириъгълници и други такива конфигурации,но това се случва.Силата на една жена е в начина по който би преодоляла тази травма.Христина ще се справи!На тези двамата желая само хубави моменти!