Как изглежда домът на Райна
В дома на фолкдивата всяка стая е със собствен стил, а компания й прави нейният любим, все още скрит от публиката. За релакс е предназначено огромно джакузи за двама, а за душата са засадените лично от нея дръвчета зад блока.
Обратно в новинатаКоментари - Как изглежда домът на Райна | Лайф.dir.bg
Коментари
"...и си пусна спа музика"... Много добре казано, после си направи и хеви метъл вана и си легни във вкусното легло.
И какво казваш с този коментар, само простотии. Иначе си злобен до дъното на душата си. Вземи и направи нещо за себе си, да се очовечиш, не си губи времето с писане на безсмислени неща. ЧАО !
преди време се възхищавах на Райна и Конктантин и на голямата им любов.Бяха чудесна двойка в живота и на сцената. Надежда е ужасно досадна и лигава и успя да го излъже с бебе.Дано не е вярно за бремеността и.
дайте повече снимки,какво впечетление да добием от 3 снимки ?иначе е най-хубаво да постигнеш нещо със труда си,за което я поздравявам,в днешно време жените разчитат на мъжете в това отношение
Този дом май е доста малък , като гледам как едвам сяда на стола. А и стила е много зле - комбинацията в случая от червено и розово не стои никак добре.
от сърце пожелавам на Райна да е много щастлива и много обичана.Коцето много я нарани и много болка и причини. заслужава да бъде обичана.
Райне,как успя да седнеш на стола бе мило?Първо стъпваш на седалката и после с акробатични движения ли?
Поредната куха лейка и то пробита.