Коментари - Как изглежда домът на Райна | life.dir.bg
назад

Как изглежда домът на Райна

В дома на фолкдивата всяка стая е със собствен стил, а компания й прави нейният любим, все още скрит от публиката. За релакс е предназначено огромно джакузи за двама, а за душата са засадените лично от нея дръвчета зад блока.

Обратно в новината

Коментари - Как изглежда домът на Райна | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

"...и си пусна спа музика"... Много добре казано, после си направи и хеви метъл вана и си легни във вкусното легло.

И какво казваш с този коментар, само простотии. Иначе си злобен до дъното на душата си. Вземи и направи нещо за себе си, да се очовечиш, не си губи времето с писане на безсмислени неща. ЧАО !

Доста се смях на коментара ти.

преди време се възхищавах на Райна и Конктантин и на голямата им любов.Бяха чудесна двойка в живота и на сцената. Надежда е ужасно досадна и лигава и успя да го излъже с бебе.Дано не е вярно за бремеността и.

дайте повече снимки,какво впечетление да добием от 3 снимки ?иначе е най-хубаво да постигнеш нещо със труда си,за което я поздравявам,в днешно време жените разчитат на мъжете в това отношение

Дай боже на всяко младо същество такъв дом като на "бедните фолк-певици".

Този дом май е доста малък , като гледам как едвам сяда на стола. А и стила е много зле - комбинацията в случая от червено и розово не стои никак добре.

никъде няма розово,сложи си очила

100 квадрата малък? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

оф! офффффффффф!!!!

от сърце пожелавам на Райна да е много щастлива и много обичана.Коцето много я нарани и много болка и причини. заслужава да бъде обичана.

МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА РАЙНА.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЧАРОВНА И КРАСИВА. ДАНО ДА Е МНОГО ЩАСТЛИВА!

Черно и бяло за спалня не ми звучи добре, някак си студено. Другите неща ми харесват.

Уаааааааууууууу Невероятен е ! :ддддддд

Сладурана!Пожелавам и мого щастие и любов.

Райне,как успя да седнеш на стола бе мило?Първо стъпваш на седалката и после с акробатични движения ли?

Поредната куха лейка и то пробита.

поредната ''куха лейка'' е студентка по психология редовно и говори два езика,ти кой си,и кой е чувал за теб?

'Айде, голямата звезда вече...ще ми дават как изглежда домът й. Ха! Че що не покажат и каква тоалетна хартия използва, каква изхвърля там... с коя паста си мие зъбите...

щом четеш и пишеш коментар за нея,значи е звезда,не мислиш ли?