Челси Клинтън вдига сватба за 3 000 000 долара
Сватбата на дъщерята на бившия американски президент Бил Клинтън – Челси, ще бъде доста скъпа.
Обратно в новинатаКоментари - Челси Клинтън вдига сватба за 3 000 000 долара | Лайф.dir.bg
Коментари
Е моита сватба ми излезе 500 лв. на село под липата ,па кво, живеем си вече 15 год.щастливо.
Грозна, по-грозна, най-грозна, Челси Клинтън. И за 30 милиона сватба да вдигне това няма да се промени.
"Той е на 32 години и също идва от семейство на дългогодишни демократи - неговите родители са били конгресмени, а баща му наскоро излезе от затвора, където излежа присъда за измами." - Алооо
В условията на криза, такова пилеене на пари е безсрамно и цинично! Но има логика: Свекър-измамник, тъст-фустогонец - браво, Челси!
нисто толкова интересно или чудно около тази новина ...парво родителите и са много богати второ тя им е единственото дете трето това е америка -огромна даргава ..четварто по неписано правило те са задалгени да поканят доста гости ..пето-да са здрави и стастливи *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
пУдаръци (не пОдаръци), а пури ще има за всички от сърце, за Хилъри и Клинтън да тропнем ний хорце!! А представи си сега ако Били беше републиканец кво щеше да стане! А си представи и какво ще стани като се каращисат двата рода - ебливи и крадливи! Бог ДА НИ ПАЗИ от Америка!
Това ако е вярно тия хора не са нормални. Вместо да дарят парите на нуждаещи се като имат толклова много (а как са ги изкарали не ясно).
Ами могат-дават! Завиждате! В Бг дори и да нямат пари родителите теглят заеми и се заробват за години напред, за да направят сватба на децата си. Това да не е по-добре?
Нали Били Пурата идва насам, оттогава все има наши момчета некъде по Ирак и Афганистан да им легитимират конквистадорските набези!! Щото е по-добре да пукнеш дастрелян отколкото да живееш с минимална работна заплата тук! Що така бе, Сийке?? Записахме около 10-тина трупа, а бензина и снаряжението го плащат бабичките, дето ровят по кофите!! E...то не е баш Клинтън виновен за това, но като се замисислиш - нЕма невинни!!
Първо - в Америка не ровят по кофите и второ - и в България юристите са богатички, дори и да не е чак колкото Бил и Хилъри.
Както е казал народът - един гледа сватба /Челси/, а друг брадва /баща й Клинтън,изтрепал сума невинни във войната му срещу Сърбия/...
а кажи ми кога за последно си изкарвал 10 000 BGN и то с платени данъци! Това ми кажи и тогава ми разказвай как 3M USD се изяждат за почерпка!!! Сега - ни оспорвам парите на създателита на Google и дреги от този ратг - ама нали се сещаш за какво говорим!!
права сте монро в хамерика не само няма бедни дето ровят по кофите,там няма кофи ,щот няма боклук,те не ходят до тоалетната и не се изпотяват и всички пърхат със златни клилца в розова мъгла.А Челси -честито.Всеки сам си носи кръста.Успех в живота.
рабира се, че и в америка има и такива, които ровят в боклука и такива, които просят по крастовищата. има институции и организации, които осигуряват безплатна храна, дрехи, подслон... явно били иска си ги премерят с доналд трумп / иванка трумп се омажи скоро и оглави класацята за по- по-наи булка... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
рабира се, че и в америка има и такива, които ровят в боклука и такива, които просят по крастовищата. има институции и организации, които осигуряват безплатна храна, дрехи, подслон... явно били иска си ги премерят с доналд трумп / иванка трумп се омажи скоро и оглави класацята за на- красивата булка, с наи - красивата рокля, с наи - стилното таржество.../
аллооооо, алоо, казвам аз- може да е крал, ама е са го осадили и е излежл ефективна присада! какво като е бил бизнесмен. когато доган влезе в затвора, тогава викаи ало. евала на америцанската система.