Рууни пред развод след множество изневери
Поредният огромен сексскандал е на път да разтърси съперника на България в европейските квалификации Англия и гранда на местния футбол Манчестър Юнайтед, след като звездата Уейн Рууни бе хванат в изневяра.
Обратно в новинатаКоментари - Рууни пред развод след множество изневери | Лайф.dir.bg
Коментари
На тази кифла чантата и е на земята - май я чакя беднотия . жените трябва да мислят с мозъка си ,емоцията е винаги грешен съветник .Трябва да умее да го върти и парите да му върти ,че откъде ще намери дрлуг прост и богат -...трудна комбинация
Ех, Руни, Руни, пак си намери извинение да излезеш от форма. То рядко влизаш, във форма де...
На мен пък гаджето ми харесва, като получи парите от развода ше я взема аз, за да ги харчим. Тъкмо не е някоя кльощава манекенка, ше е забавно.
тази е по - голям кон от руни,ама ако му пипне парите са я взема. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
туи краскането е танка работа.не всеки му се отдава *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
е, не се е отпуснала..даже като се стана известна доста се пооправи а това, че е женския вариант на уейн е друг въпрос, хахах ама, напр. човек обича шоколадов сладолед, но понякога му се дояжда и ванилия =)
ми нормално е да изневерява с тази съпруга просто няма друг начин
абре, и тая пача си казва, че човека си е платил, това си е само бизнес... топнал чушката, докато жената е бременна... в наше време наистина не знам има ли някой, дето да не кръшка, ама се правим на моралисти всичките...
и жената е на далавера,и проститутката на далавера. още един нещастник ,които робува на онаиъ си работа... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Това е типичното възпитание на всяка англичанка. Хиляди момичета мечтаят да си хванат известен любовник, след което да влязат с гръм и трясък в Сън, да им откупят правата за историята, да напишат книга за забежката и т.н. Абсолютен стереотип. По-щастливи мигат да бъдат само, ако се ОМЪЖАТ за такъв, след което да го прекарат през тежък развод и накрая да захапят тлъсто парче от състоянието му. Това от малки им го набиват в главите, колко е хубаво и как само за вечер ставаш известна и богата, по всякакви начини - с медии, семейно възпитание, даже и в училищата. Там нормални почти не са останали.
С този класически външен вид..... Какво друго може да очакваш и да направи?! Не забелязвате ли, че става все "по-кадърен" и като футболист?
тъпи проститутки не се оплакват и не дават интервютакато вземат пари а после почват да афишират и да дават интервюта след като са избрали този занаят да си вършат работата сори ама това е все едно някой банкер да почне да разправя кой кви сметки има или пасторът да дава интервю по вестниците за личните истории на хората
НАРОДЬТ БУКВАЛНО Е ИСПЕРКАЛ НА ТЕМА СЕКС.НО НЕ Е ЗАДЬЛЖИТЕЛНО ДА СИ ПАРАЛИЯ,ЧЕ ДА ИЗНЕВЕРЯВАШ!ЖИВОТЬТ СТАНА ДИНАМИЧЕН СРЕДСТВАТА ЗА КОМУНИКАЦИИ И Т.Н.,И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО СЛОБОДИЯТА.СЕГА САМО МОЖЕМ ДА ЗАВИЖДАМЕ НА ХОРАТА ОТ ВРЕМЕ "ОНО",КОГАТО КОНТАКТИТЕ СА БИЛИ ПО-ОГРАНИЧЕНИ.ВСИЧКО ТОВА МЕ КАРА ДА СИ НАПРАВЯ ИЗВОДИ,ЧЕ КАКТО СЕ Е РАЗюЗДАЛ НАРОДА В ТАЗИ НАСОКА,ТОТАЛНО ОТИВАМЕ КЬМ ГИБЕЛ.КЬРТИЦАТА РОВИ И ГО ХВЬРЛЯ НА ГЬРБА СИ!
Тая бих я зарязал доста по-рано. Абе чудя се на някои жени - отпускат се, заприличват на кифли и после се чудят що мъжете им бягат при други. Същото се отнася и до нас, де...
Господи прибери си вересиите!БГ мъжа след 30 в повечето лучаи е една топка сланина, воняща на алкохол, та взели и да се изказват!
осте един глупав ритнитопковец. ама пук и тя си е виновна, засто му е простила пурвя пут, тои веднуж да се изложи сте го направи и втори и трети пут. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.