Коментари - Божинов: Не сме разделени с Алисия и имам само един син! | life.dir.bg
назад

Божинов: Не сме разделени с Алисия и имам само един син!

Валери Божинов е изключително огорчен от слуховете по негов адрес, че бил изгонил половинката си Алисия и очаквал дете от Николета Лозанова.

Обратно в новината

Коментари - Божинов: Не сме разделени с Алисия и имам само един син! | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

bravo valeri za tova 4e ne im mal4i6 .mnogo ste krasivi i ti i tq za men ste balgarskite brat pit i anjelina krasivi ste gospod da vi pazi

Не знаех ,че България се пише с малка буква...

не обращаите внимание на злобните булгари,те от злоба ще умрат и никога няма да се оправят.това е манталитета на булгарина,завист ,злоба,простотя. хора бадете добри,престанете с тази злобадо никаде няма да стигнете,погледнете себе си и си даите сметка ътре как ще вазпитавате децата си ако имате такива,защото бог всичко вижда и на такива злобари нищо не дава!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

я вземи да пишеш правилно,че ми омръзна от такива неграмотници като тебе!!!

Аз пък си мислех ,че отново ще ни занимат колко плазмени телевизора имали!

Имаш само 1 син, но колко дъщери имаш освен сина...? А? Ние да не ядем доматите с колците бе, Божинов!?

колко дъщери има,че такава злоба си събрал?Човека не иска да се занимават със семейството му и толкова.За тебе знаем ли какви деца имаш?Не и не ни интересува,злобар такъв.

Много си прав!

Някак много им отива фона на снимката! Личи си,че са от там.

дом роден дом

Браво момче , така постъпват истинските мъже , а Алисия е жена с голям заряд, струва си !

Абе тоя баламурник го забравихме и почна сам да си създава новини. В ангийския в. Сън какви статии има и никой нищо не казва, а нашия хубавец се притеснил за алчната си половинка-хахах

ама това да не би да е Алиса в страната на чудесата ? и тази изобщо как се казва та се нарича Алисия ?

заобиколени сме от гнездо от оси и орли които се чудят какво става в живота на хората а не виждат техниж си живот.ако всеки вярва на такива интриги же има много разбити семежства.много злоба и завист има и никога няма да се промени нашя манталитет. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Само забележете, че той изобщо не споменава, че все още е с Алисия и я нарича само "майката на детето ми". Това не ви ли говори нещо? Всъщност това както спомена някой по-горе не ми е повод за безсънни нощи, но ми стана интересн начина по който се изказва и неумело скритие подтекст...

... на мен също този изказ ми направи впечатление "майката на детето ми" ... а не например съпругата, жена ми ... звучи като " за мен тя е само майка на детето ми"

Точно...

браво на Валери, наистина добре е направил с това писмо! А завистници и плювачи винаги ще има....не знам защо такава злоба и негативизъм винаги лъха тука, а и не само!

Защото скъпа, българите сме лъжливо, крадливо и завистливо племе.....за жалост...

Алооооооо, Ал ли си фал ли си, не те знам какъв си но не ме поставяй в един казан със себе си!!!!! Ясно ли ти е???? Ако си вдигнеш главата и погледнеш хората в очите, ще откриеш, че не сме лоши хора и моля те, погледни около себе си и ще разбереш, че живота не е толкова лош - народа казва "Всяко зло за добро."

браво на Валери, наистина добре е направил с това писмо! А завистници и плювачи винаги ще има....не знам защо такава злоба и негативизъм винаги лъха тука, а и не само!

тая дърта вакарелска слугиня Алисиа се е впила като пиявица в доброто момче и няма пускане

Алисия е село...

Мислите ли наистина, че Валери Божинов и Николета Лозанова имат връзка?

Алисия е уникална! Няма втора като нея!

О горките, само проблеми, и О с другата ми любимка Николетчето (на концерта на Масив Атак изписаха на екрана "Николета е виртуален парцал" - безценно). Хора с проблеми и то много известни, направо хайлайф. ХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Това се казва мъж на място

Извинете, но кой е тоз човек?

След тези изявления на Валери Божинов вече съм спокойна.Последните дни след клюката за бремеността на Николета не можах да спя от притеснения какво ще се случи с връзката на Валери и Алисия,но слава богу ,аз и много други българи и българки вече сме по-спокойни и можем да се съсредоточим върху изхранването си и оцеляването си.

Ха ха ха ха.. Напълно заслужена ирония...

Абе тоя баламурник го забравихме и почна сам да си създава новини. В ангийския в. Сън какви статии има и никой нищо не казва, а нашия хубавец се притеснил за алчната си половинка-хахах

защо се хващате на момента на въдиците на журналята от клюкарските вестници и списания? преди няколко месеца в америка пуснаха в тираж новината подплътена със снимка на бременната в 5-6 месец дженифер аннистон...хората изкупуваха списанията като топъл хляб...а тя не е:-) и да бъдат осъдени обезщетението, ще бъде по - малко от печалбите...

Най-добре да се съсредоточиш върху тренировките ти в баровете и дискотеките!! ТАМ СИ ДОБЪР!!

Не обръщай внимание на интриганти,мойто момче!Завистта е характерна за българите и особено към успелите хора.Уважавай жена си и обичай сина си!Това ,ще ги подразни още повече.

ами стига сте им обръщали внимание! Не ви харесвам нито теб нито Алисия, обаче сте хубава двойка и на фона на всичките , които се развеждат ми харесва това, че вие сте си заедно! И Алисия стига е обръщала внимание на тъпанарите! То вече ако има една нормална двойка с хубави отношения и е само трън в очите и се чудят как да ги очернят.... пфууу аман ... Не им обръщайте внимание! Дребни и мръсни душици са това ... На вас ви желая хубав съвместен живот и поне още 1 детенце, може и 2 :) хайде - живи и здрави!

Алисия е бижу, Валери никога няма да я остави!

Алисия е прекрасна,с Валери двамата са чудесна двойка,да се радват на детето си,да се гордеят с него,да са все така красиви,доказали се и щастливи.А хорската злоба е за комлексарите!

БРАВО! Само в България е така простотии , клюки , обиди нямаме си култура това е ...........

как луже нагло ама дано булгарския народ му повярва,в италия са го виждали с ники лозанова,подобре да не луже!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Валери, ами разбери ни и нас! Без такива НОВИНИ кой ще ни купува вестниците. Разбери ни, и ние трябва да ядем.