Майкъл Дъглас с първа публична изява след тежката диагноза
Холивудската звезда Майкъл Дъглас удържа на обещанието си и уважи с присъствие премиерата на новия си филм "Уолстрийт 2"
Обратно в новинатаКоментари - Майкъл Дъглас с първа публична изява след тежката диагноза | Лайф.dir.bg
Коментари
Много готина двойка са двамата. Мъж от класа и изтънчена секси дама. Дано им предстоят още много страхотни мигове заедно.
велик актиор-дано се оправи!!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Майк имаше голям проблем,че винаги бил полово неудовлетворен, демек оная му работа винаги стърчала като на ТЕЦ комина. А сега? Оказа се ,че в живота има по големи проблеми. Сега едва ли му е до секс. А това готено гадже ще се прескача като зайче на друга полянка. Такъв е живота...
Представяте ли си само - тази мацка Сюзан Сарандън е на 64 години! И по-хубава от всякога!
ох, ама кои ви пише статиите? пурва публична изява??? гледате ли други медии, четете ли чужди изданя... или гостуването му при яъ лено не е публична изява...??? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
и ти си пътник,но никога няма да минеш по неговия ПЪТ,децата ти също,и внуците ИДИОТ!!!!!!!
Много съжалявам за голямото нещастие,сполетяло Майкъл Дъглас!Най-съдържателните драматични и неомръзващи филми са с негово участие.Дано се оправи и дано на всички хора,които страдат от ужасната болест да помогне Бог да оздравеят!
много груб коментар- това си е тяхна работа. и двамата са големи артисти и не трябва толкова елементарно да се изразяваш за чужди неща. знаеш ли кои получават оскар?- много малко артисти. желая на тяхното семеиство да се разминат с т ази неприятност. понякога стават чудеса