Коментари - Алисия: Сама съм!, Николета: От завист се погрознява! | life.dir.bg
назад

Алисия: Сама съм!, Николета: От завист се погрознява!

"Сама съм! Нямам мъж до мен!", потвърди раздялата си с Валери Божинов фолкпевицата Алисия, цитирана от в. "168 часа".

Обратно в новината

Коментари - Алисия: Сама съм!, Николета: От завист се погрознява! | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Наистина си рядко просто момиче, обхванато от рядко щастие...

Тази Нищолетка трябва да е сигурна, че няма да е последната му любов, защото той е елементарен и не си държи ципа затворен, тя не е по-розова от него и това дето го бълва срещу Алиска е непристойно, но краставите магарета се надушват и нищо ново под слънцето, жалко за детето и Алиска, защото материалното не винаги е морално...

Eto, tova e istinski otgovor!