Алисия: Сама съм!, Николета: От завист се погрознява!
"Сама съм! Нямам мъж до мен!", потвърди раздялата си с Валери Божинов фолкпевицата Алисия, цитирана от в. "168 часа".
Обратно в новинатаКоментари - Алисия: Сама съм!, Николета: От завист се погрознява! | Лайф.dir.bg
Коментари
Тази Нищолетка трябва да е сигурна, че няма да е последната му любов, защото той е елементарен и не си държи ципа затворен, тя не е по-розова от него и това дето го бълва срещу Алиска е непристойно, но краставите магарета се надушват и нищо ново под слънцето, жалко за детето и Алиска, защото материалното не винаги е морално...
Голяма работа - бой за парите на Валери между две портфейло-любителки. А той пък глупав, глупав.....
Тук не става въпрос за морал, а за семейство и най-вече за дете. Когато имаш един ден дете ще разбереш, че няма по-добро нещо за него да расте с двамата си родители...а че са смотани и тримата е ясно
Ама нали Николетка е получила глупендера Божинов,защо само напада Алисия?Явно е по-злобна!Пък Никито може само да минава футболни отбори и е откровено проста!
Не може обаче да се отрече, че Ники е красавица, за разлика от Ася от Вакарел....толкова просташко и селско излъчване има чалгарката, че язък за всички парици които потроши за визия...иначе ми е все тая кой с кой е
Има ли легло през което да не премина Николетка? Като му обмързне на футболистчето и на нея ще и бие шута и така до следващата. И в футбола като в фолка, всички са баджанаци, всички са братя и сестри и всички се обичат.
дано поне сега николета намери средства да се издължи там където не си е платила сумите за разкрасяване
А пък аз до сега да се чудя що е толкова грозна Николета... А то било от завист... Ех тия пловдивчанки... Не знам от въздуха ли е, от какво, ама нещо не ги слушат главите...
къде бе стефи, видя Николета с едри чертит, тя е убийствено красива, всякакви други коментари за нейната външност са чиста завист, относно интелекта тя е модел, не и трябва много висок коефициент на интелигентност.
млад багат мъж ама с дете и жена не благодаря
колко семеиства трябва да развали николета за да се спре.няма ли кои да и каже че така не се прави.а и тези маже са много прости.ако беше някои ватман никои нямаше да мъ обарне внимание. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Много премерено държание от страна на Алисия.ТОЛКОВА ЯСНО СЕ ВИЖДА РАЗЛИКАТА МЕЖДУ НЕЯ И НИКОЛЕТА.Възпитанието и годинките,ще поставят на място всеки.АЛИСИЯ ЩЕ СЕ СПРАВИ,НИКОЛЕТА ПАДА,ПАДА НА ДОЛУ.....
Николетке и твоето е до време, а после - ти няма да си му вечна мила - ама детето дето има и майката на детето ще са му вечни - и к'во става после ? Той е мъж винаги ще си намери, ама ти?
Алисия има талант. Може да пее. А ноколета е само дребна и цицеста. Нищо друго. На всичкото отготе и проста и нахална, ама то е защото е проста и нахална. След година, две нищо няма да става от нея.
Ама с тази Николета не изпоспа ли половината свят ? И ти ,Валери,имай малко тежест и...използвай презервативи !:)
do Nikoletka: Pojelavam ti sustoto da se sluchi i na tebe kogato imash semeistvo!
ще мине време и Никата ще се омъжи, ще има дете и някой и нея така ще остави, то явно стана навик семейството явно не е ценно за бг мъжа, уффф ще повърна
Много се извинявам за откровеността, но къде видях те в Николета Лозанова неотразима красавицаа?!?! Хайде да бъдем реалисти и да погледнем вярно на нещатааа, ако си махне петте тона грим, силикона, фотошопаа и няколкото хиляди корекции и операциии, както бе написала една дама по-нагоре и съседката й със сигурност ще е по-хубава от нея!!! Има една поговорка: "Кофти е да си прост, но още по-кофти е да ти личи!!" В случая Николетка страшно много изпростя, възхищавам се на хладнокръвието на и здравия разум на Алисия!! Показа, че има класа!!Браво!!Продължавай смело напред, без да обръщаш внимание на дребните и жалки неща по пътя си!!Детето ти е над всичко!!Всичко останало е преходно!!!