Коментари - Лора Крумова се забавлява с новите си колеги от bTV | life.dir.bg
назад

Лора Крумова се забавлява с новите си колеги от bTV

Ексводещата на „Здравей, България“ Лора Крумова вече официално беше представена като новото лице в bTV.

Обратно в новината

Коментари - Лора Крумова се забавлява с новите си колеги от bTV | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Радвам се за Лора. Гледам я винаги когато мога

Поздравления за добрия избор на БТВ! Благодарение на Лорчето сега гледам БТВ в неделя! Браво Лорче, ти доказа, че си най-добра!!!

Ужасна новина.От тази жена лъха само злоба...явно и тази медия вече няма да се гледа от мен.

с радост прочетох новината лора ни липсваше *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

защо плюете по хората? естествено, че няма да ги сменят през 1-2 години. всички са такива свежи лица! в канада има водещи на новини на по 72 години - хората ги гледат от ч0 години и ги уважават, не ги обиждат. личи си че не ходите по официялни сабитя - черното е дресс кода за такива събития. защо сте толкова негативни? няма ли нещо добро за кякои да кажете?

Лора Крумова, Ива Дойчинова и Васко Мавриков, Ани Цолова, Гала, Венета Райкова, Иван и Андрей, Слави Тифонов, Милен Цветков са толкова неприятни и втръснали на зрителите, че е голям плюс на съответните телевизии, ако ги свалят и сложат нови свежи водещи

Каква е тази мода да се обличат в черно! Може би е най-лесно! Може ли някой психолог да обясни защо българката започна да се облича в черно . вярно ,че е официално , наистина прилича на погребение! Ужасно е !

Браво Лорче чакам те с нетърпение!Желая ти много успехи от тук нататък. БТВ Моля ВИ хайде помислете и за Милен,добрите професионалисти трябва да се оценят нали?

Абе, хора, никой ли не се шокира от дикцията на лауреата П. Бакърджиев. Няма една правилна дума. А преди за едно френско "р" не можеше да се помирише микрофон.

тя и без друго за журналист не става, поне да се повесели в бТВ, че скоро ще я изхвърлят и от там

Така ще научаваме най- новите случки и мисли на Путин. Когато дъщеря на стар комунист и офицер си отвори устата, все едно командва: Строй се! Равнис по братушките! Много се забавлявам, когато иска да изкаже чуждо мнение, замаскирано като личен коментар.

Лорчеее, Лорче! от трън, та на глог...

Абе едни и същи муцуни ли ще гледаме само? нови хора няма ли? Ужас Преди не гледах нейното предаване - от сега преставам да гледам бтв.....

таралеж в гащите си слага BTV

Да й е честито, но така не се прави, не е професионално и някак понамирисва - "като не ме искате тук, отивам там, при конкуренцията". Точно там не биваше да ходи, защото е същото и до една година пак ще си търси място. По-големи и утвърдени от нея се опариха, та тя ли. Но добре, да видим докъде ще я докара.

Егати, сега ще спра да гледам БТВ

какво да ви кажа. срамота все едни и същи крокодили по еди и същи телевизии ,ако бях на мястото на "бтв" нямаше да я взема. толкова ли няма кадърни хора там?

Дано да работи само зад кадър!

браво че се отурва от пошлата новатв! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Успех на Лора!Професионалистът е уважаван,където и да е.

Само факта че има гости политици говори достатъчно за това до колкото е истинска журналистиката на тази телевизия. В една нормална държава никога няма да види човек на парти на някоя телевизия гости политици. От много време не гледам нито БТВ нито НОВА нито ПРО БГ. И трите са силно зависими от управляващите днес. И знаейки Миролюба Бенатова как е реагирала по време на атаките от 11 септември зад кадър преди години, описано от нейн бивш колега, списващ сега един от най- известните блогове в България ме кара още повече да страня от тази телевизия.

Много се радвам за Лора Крумова! Желая й успех от сърце!

ПЕПЕРУДЕНА ДУША !

от доста години ни управляват я американското, я руското посолство. В случая сети се сам :)

Толкова е едра и дебела...А главата й е като футболна топка. Никаква женственост в Лора.. Е как няма да я уволняват?

Скъпи синозит.Изпита по журналистика е за килограми.Ако толкова държиш на това има други канали даже и с кокалести.Гледай тях.Журналистическата професия ,ако си се замислял -макар че явно не си ,има друго призвание и цели в обществото.Но нали е казано,че вкуса също издава.

Тъпа работа. От едната телевизия в другата. И така с водещи, предавания и т.н. И ква е разликата между БТВ и Нова? Едни и същи неща по двете телевизии. Тоз месец едно нещов едната, другия месец го местят в другата. И така постоянно едно и също се върти по "най-добрите" бг телевизии.

Всички лелки се спретнали като за погребение!

ако знаете какво сте взели.......

Идеално си е на мястото в БТВ,там колекционират противни дебели лелки.

Браво, Лора! Радвам се за теб! И без това БТВ ми е любимата телевизия!

Ц.Ц. ПЪК КАКВО ПРАВИ ТАМ НЕЗНАМ ТОЙ В БТВ Е МАЙ КАТО В КЪЩИ - А ЛОРА МИ Е ЛЮБИМКА САМО ДЕТО НЕ ХАРЕСВАМ БТВ - ПРОСТО НЕМОЖЕМ ДА РАЗБЕРЕМ КОЙ КОМАНДВА ТАМ ПРАВИТЕЛСТВОТО ЛИ ?? ПИТАМЕ СЕ !!!

Хубава и умна, заслужава го!!!

Кое и е хубавото? Прилича на тетка и е с наднормено тегло. Умна? Това е виц!

ами ще се забавлява я. Тъпанарите от Нова катп я изгониха.... Всяко зло - за добро

те хубаво я изгониха,но да бяха намерили някоя умна водеща а не ели гигова!

И аз не мога да повярвам, че я смениха с Ели Гигова?!!?!? Хубава е, но за съжаление е глупава и за мен няма елементарна обща култура. Лора поне има години опит в телевизията и е добила рутина....

За тебе главни букви няма ли? Или интелектуалното ти ниво те праща далеееече над тези неща. /или доста под/