Коментари - Боби Михайлов и Мария Петрова се запознали в дискотека | life.dir.bg
назад

Боби Михайлов и Мария Петрова се запознали в дискотека

Родителите на гимнастичката Мария Петрова били против връзката й с президента на БФС Борислав Михайлов.

Обратно в новината

Коментари - Боби Михайлов и Мария Петрова се запознали в дискотека | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ми семейството на перуката си е също чалгаджийско творение, като на всички набедени футболери. То е ясно че са се забили в БИАД-оподобно заведение. Хора като тях други "културни институции" не посещават.

Дрее ми на фара къде се били запознали...

Мария е прекрасна! Да е жива и здрава, а също така и хората които обича.

А не бяха ли се запознали при връчването на наградите ИКАР

posheguvah se :)))ne go poznavam i e star za men

дженталмен е но и е изневерявал с мен 1 пат .100% истина казвам го за да си знае жената а сам чувала и за други преди. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Абе квото и да си говорим, Мария не можеше да намери мъж, на който така добре да му стои перуката.

ще ме извините, ама не е перука. Не помните ли, че човекът ходи в Италия да му присаждат коса ...

Много са красиви ,добри спортисти,а Мария е истинска жена!Да са живи и здрави и много обич и разбирателство!

нормално е родителите на хубавата Мария са били резервирани е съвсем нормална тяхна реакция, но техните отношениея са си чисто тяхна работа и не е редно да ги обсъждаме ние, можем само да им пожелаем здраве и дълъг семеен живот, защото и двамата, като спортисти са ни радвали неведнът - Мария като трикратна световна шампионка, а Боби бе чудесен на САЩ-94г., но след звездата и голмайстор - Христо Стоичков.

добре че го има това предаване турси се. променя мнението ми за много от хората. маря много ми харесва, вупреки че очаквах надута и превзета глезена жена *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Няма нищо по-хубаво от една готина и дискретна перука!

браво перука! айде сега намери и на нея някаква работа в бфс-то...

Мария е страхотна!Беше най-красивата и чаровна гимнастичка и сега се радвам че не се е променила :)

Късно е да се облизвате и точите - много си е добре жената, няма какво да я мислите, че с нездравия си интерес само разваляте семейства....

Защо липсва Мария в класацията за най красивите 25 жени в България,а са класирани разни "мърли маникенки"! Нима има по красива жена от нея в България.Зависта и злобата Мария нямат край......

тTгава всички бяхме против тази връзка - тя беше млада, красива, свободна и на върха на славата - всички и бяхме фенки! A тои беше застаряваща и залязваща вече звезда, все още семеен и определено безотговорен! Hо пък явно са били един за друг - времето го доказва!

МАРИЯ ЗАСЛУЖАВАШЕ ПО ДОБЪР И ЧЕСТЕН

ТОПНОВИНАТА НА ГОДИНАТА.

добре казано, занимават ни с глупости всеки ден само

Това момиче, Мария, само си навлече беля с този измекяр! Разбира се,че техните ще бъдат против!

много фин и хубав човек, естествена и нормална, за разлика от мнооого други насериозно взели се за нещо срамни представителки на женсккия род.....

е куде да се запознаят, в библиотека?!! хахах няма начин *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Точно това смятах и аз да напиша!

ГЛЕДАХ МАРИЯ ПО БТВ МНОГО Е ХУБАВА ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЖЕЛАЯ И МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ

А коя е първата му жена? Тя не е ли искала да си гледа децата? Къде е тя в същност днес?

и какво е значението!?!? все под чаршафите да бръкнете...гнусен клюкарски народ.....

Доколкото си спомням, самият Боби Михайлов преди години, когато се развеждаше, беше казал, че бившата му жена не иска да си гледа децата и му ги е оставила. Не знам дали е точно така, но все си мисля, че е, защото ако една майка си иска децата, ще направи всичко, за да си ги вземе, а тук явно случаят не е такъв. Май госпожата си е зарязала семейството заради някакъв друг футболист, ама тяхна си работа. Явно Боби Михайлов се е отървал и е случил с Мария Петрова, а тя дали е случила с него не съм много сигурна.

Дали някой го интересува на перуката любовния живот?!??

на 19 не на 9

Става въпрос, че Ники е бил на 9, когато се е запознал с Мария :)

стига сте обсаздали затова че са толкова години заедно показва че се разбират *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.