Коментари - Божинов: Николета е най-красива без грим | life.dir.bg
назад

Божинов: Николета е най-красива без грим

Пред списание "Блясък" настоящият партньор на Николета Лозанова Валери Божинов призна, че най-много обича да вижда половинката си без грим.

Обратно в новината

Коментари - Божинов: Николета е най-красива без грим | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

има ли ден без тия смешници Николета и куцият кон Божинов !! уморих се от тия две утрепки !!

то бива комплексари ма чак па толкова. какво ви баркат валери и николета. освен това как може някои да каже че това момиче е грозно не ми го побира главата. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Ами завиждаме много за Ентелигентността , харизмата семейния уют и бащините чувства на Валерката както за силикона , перуките , фон дьо тена , ружа , пудрата , солариума и другите сто мазала на Николетка.Мечтая за такъв живот и такава естествена и чаровна външност.Много е яко

Гледах им интервюто с Гърбовски преди седмица-две от къщата им в Парма и направо паднах, като я видях без грим - че тя била много по-готина и го разбирам Валерката колко му е трудно, но и сладко.

Оооо от къде ти хрумна това име Гърбовски?Интервюто беше с Карбовски !

Да бе , без грим ама друг път! Що не се появи без всичката тази пудра по себе си и руж? Вижда се ясно , че има и спирала! Ние да не сме вчерашни , и ние се гримираме Ниолетке и знаем какво е да си без грим и без обработени с фотошоп снимки! При Карбоески изобщо не е била без грим - просто рядко я виждаме с не толкова черно около очите си и беше с перука. Тя си постигна целта и продължава да си прави ПР от цялата тази грозна история, но по- лошото е , че Валери няма грам срам и никакво уважение към майката на детето си! А тъпата ку...а се хили от леглото на Алисия ... абе аман от болклуци!

Само че беше и с грим, и с перука - на доста тъмно, задушевно :) Без грим няма да я познаеш, има много малки кафеви очички без мигли.

Тия български футболисти като се захласнат по някоя по опитна/ спомнете си преди няколко месеца Благо как се беше омотол с лиянчето/ мадама та чак ме боли от смях и срам за тях. Ще го видим след 1 година!?

Като те гледам ти какъв сииии... Първо, научи името на водещия! Второ, като не си виждал жена без грим, не казвай, че тя е била без грим, само защото гримът не е бил този път до ушите!

Като прочетох статията и се вдъхнових.Сега от дира да сложат една снимка на Николета без грим,без перука и силикон ,облечена в домашна престилка,как след като е измила прозорците и изтупала килимите е направила мусака,шкембе чорба и крем карамел.Тогава ще повярваме.И после искаме видео как я изпитват на италиански пред техни професори и тя знае отговорите.Има и такива жени,но Николета не е от тях.Като и Валери не е пример за това какво е да си мъж.

Никито учела, а Валерката я изпитвал! Азбуката ли учи, ама българската или латиница??? Или номерцата... цифричките де? Идилийка, батка! Па кат фане тая уфатна домакиня да му вртне един боб със зеле след туй...

тя цифричките брато явно ги умее ;) А изпита е по биология, сещай се кой раздел, хехе :)

гледана отдолу ли ?

хахахаха, смях в залата, пускал я само за една седмица, че то това чудо, ако някой и направи по-добра оферта и ще го прескочи, и какво ще прави тогава без николетка и сликоновите и гърди,.....тези двамата са еднакво тъпи, и такава лика прилика са..а тези снимки от рождения ден на никито, станаха банални, дайте нещо от Италия

Защо тогава не и пуснете една снимка на Николета без грим?

МММмм допускам, че всички коментари за небрежното отношение на Валери към сина му са плод на Алисия и нейните роднини. По принцип все ми е тая за селско - проститутската им сага, но не мога да разбера какво общо има детето с цялата тази работа. Много е вероятно на Валери да не му пука за това дете и да няма желание да го вижда - все пак в БГ детските домове са пълни .... Както се казва и кво - няма да е първия, няма и да е последния, който си е зарязал децата. Пак добре ако поне някакви пари дава за това дете, че познавам и много такива, които дори пукнат лев не дават за издръжка. Е тогава вече Алисийка ше го закъса здраво. Принципно до половин година Николетка ще бъде сменена - 100%, но ще дойде друга. Алисия, твой проблем, скъпа - да не си раждала от пубертет, то е ясно, че все някога ще си навакса :))))

Да си призная и аз споделям мнението на другите във форума. Нека наистина замълчи това момче Валери.

Този Валери така като го слушаш няма акъл две думи да върже, а пък медиите постоянно ни информират какво бил казал...

достатъчно са тъпички и двамата, а Николета, горката, е абсолютен вампир, колко красиви български момичета има, но тя определено не е от тях, не знам кой я е излъгал, че е красива, често казано и Алисия е като тях

Изпитах ви и двамата. Олигифрени сте. Слаб 2. Сядайте и млъквайте!

хахххахааа....!

с грим без грим много е хубава, дрънкайте си каквото си щете, ама то се вижда, завист , ама голяма.

Ти явно и завиждаш. Защото си дебела и пъпчива 15 годишна чалгарка. За гаджета....забрави.

Тази е толкова ниска и с тези огромни цици е страшно смешна! то трябва да има малко симетрия бе! Като я гледам каква е черна, сигурно всеки ден ходи на солариум, след 5 години ще се сбръчка ужасно. Не знам защо си мисли, че като е черна като печка е хубава...

без грим е наи хъбава+10 таблетки валерян.мерси *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

.... еи, много се смях с написаното ....тази е студентка, а тои я изпитва...смешнооооо па си готвели, па си седели у дома, па тази била домакиня ....смях, смях, смях.....

Като трабанта - и на него не му отива да е тунунгован, ама какво да се прави - някои харесват разработени трабанти, други - по-интелигентни и най-вече не толкова амортизирани возила.

Честита Коледа и Весела Нова година на всички дираджии . Бъдете здрави и дано 2011 година да е успешна за страната ни , да е по-смислена и по -мъдра , та да не се занимаваме с любовните истории на Божинов и неговата Николета , а с по - значими от тяхните измислени вълшебни приказки неща - като излизане от кризата ,грижата за младото поколение на България обгрижване на мъдростта на нацията - старите хора, спиране на корупцията , наркоманизацията , безхаберието и кървавите екшани.И с всичко по- мълчаливо, по-скромно и по-действено - не само в приказки.

ВСЕКИ ИМА ПРАВОНА ЩАСТИЕ КАКТО ГО РАЗБИРА. ОНАЯ АЛИСИЯ ОСВЕН ЧЕ БЕШЕ ПО ДЪРТА ОТ НЕГО АМИ И ПО ДЪЛГА АБЕ БЕШЕ СИ ГО ОМОТАЛА , НО ДОБРЕ ЧЕ ВЕЧЕ Е ПРОГЛЕДНАЛ. ТО ДЕТЕТО СИ Е ДЕТЕ ЩЕ СИ ГО ОТГЛЕДАТ НЕСА ЕДИНСТВЕНИ РАЗВЕДЕНИ.

Лелеее, вярно ли Алисия е по-висока от Валери? Той метър и 60 ли е?

така се разсмях от този коментар...то цялата статия е голям виц :д

Божинов, що не си затвориш устата вече, а?

по-добре си мълчи

Хахахаххахаха Валери я изпитвал :DDD Понеже той е много интелигентен, как няма да я изпитва човекът. По-смешно нещо не бях чувала скоро. Този индивид едно смислено изречение не може да сглоби, милият :D

Драги Валери,всичко е много прекрасно и ясно, но ти разкажи за Валери-младши какво купи?! Каква изненада му подготви? Защото другото го разказа във всички медии-за Малдивите, за готвенето и т.н. Надявам се да не те затруднявам много. П.С Валери-младши е сина ти.

добре казано!

това е най- якото " Изпитвам я....."

Тя учи и после той и показва какво трябва тя да направи на професора ( дано не се падне жена), че да си вземе изпита.

В тази серия се разказва само за Валери и Николета. Алисия се чуди кой и как да разреве в някое предаване. Това обаче в другите епизоди по Дир-TV. Филмът е много як!!!

oleee smiah:::)))) Valeri izpitva Nikoleta!!! Toi tozi edno izre4enie nemoje da kaje kato horata izpitval q hi,hi ,hi ,hi, I dvamata sa tolkova tapi , 4e ne osaznavat kak se izlagat s tezi prikazki....

като е толкова хубава без грим защо никъде няма поне една нейна снимка без прословутия грим?! :)))))

Имааааа, питай Гугъл - николета без грим. Ама пийни нещо преди това.

Превод1:Най-красива е без грим = оправдава я, че инак не е така грозна :) Превод2:Отношенията им не се градят на секса=омръзнали са си вече, както впрочем пролича. ;)

като знам колко са тъпи представям си какви разговори водят

Това момче излезе доста семпло и като футболист и като човек.

Добре че поне Божинов някога я е виждал без грим, а може би и майка й..... хихихи, за останалите винаги е с маска

стои си в къщи ха ха. я да я видиш като си дойде в България! Къде ходи и с кого мръсницата! А ти Божинов си кръгъл глупак! Алисия е извадила голям късмет, че се е отървала от такъв кретен като теб, който не може да сглоби едно изречение като хората! И по предаването на Карбовски се изказва козата че е спала само с около 5 мъже! Пълни глупости! Пръстите и на краката и на ръцете на целия нац. отбор няма да стигнат, за да се уточни бройката! Поне се засрами и не се изказвай изобщо! ГЛУПАК!!!!!

"Hиколета е наи-красива без грим" - единствената истина в цялото изказване на Bалери. Bсичко останало доста ме разсмя!!! Oсобено в частта за "студентката" и "черната работа"!

АМАННННННННННННН

Николета е най хубава с маска на лицето.Тогава е просто неузнаваема:)

Можеш да си сложиш изкуствени гърди, но типичните къси селски бедра за завинаги.

Остави я в БГ не 1 седмица а месец. Ко толкоз ? пробвай :)... или е рисковано...

Г-н Божинов моля Ви дайте ми телефона на г-ца Лозанова да ми даде някоя рецепта да сготвя и аз и да ми каже как пере -може би на ръка пере както през 1825г.

ТЯ Е ТОЧНО ТОЛКОВА КРАСИВА БЕЗ ГРИМ, КОЛКОТО БОЖИНОВ Е ДОБЪР НАПАДАТЕЛ.....

А без силикон харесва ли я.И много интересно Валери как изпитва Николета????.Каква идилийка само - взех да подсмърчам.

моля, моля! Николета и студентка, по какво! Може би професионална........

Действително, прилича на карикатура с тия къси крачка и с тая огромна глава. Те и затова са я снимали предимно до коленете. А на единствената снимка по бански и в цял ръст са я изкиприли с обувки на висок ток! Да сте виждали Ел Макферсън или Жизел Бюндхен да рекламират бански в обувки на токчета? Не сте и няма да видите, защото там, където моделският бизнес се свърва само с мода, а не и с някои други услуги, си има строги критерии за външния вид на моделите. В друга страна този запъртък Николетка би могла в най-добрия случай да носи чантичката с гримове... още на някой модел, но не и самата тя да се прави на модел.

Много си точен, евала.Свалят ли я от 10-сантиметровите токчета и дупето й ще се удари в тротоара.