Коментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | life.dir.bg
назад

Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил

Манекенката Венета Харизанова се омъжи за приятеля си - бизнесмена Емил Маринов в неделя.

Обратно в новината

Коментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Леле, леле какви стилисти и кич разбирачи са се навъдили из наш'те географски ширини! Било кич, било не знам к'во си! WTF?! Алоу, а на вас сватбите какви ви бяха у Хоремага на мегдана или още не сте планували вашите сватби и сега завиждате? Ами имат пари хората сватба си правят. А и ми харесва, че не е с някаква дълга стандартна рокля от Асеновград. А и украсата на сватбата си е супер за разлика от стандартните нам сватби, където за украса има 2 лимонади и половин кана вино. Ей ама тва българите от к'во ли не разбираме!!! От мен честито и да са живи и здрави!

Остави прецаканата й визия, ама младоженеца трудно можеше да измисли по-осран цвят за костюм! И възела много си тича, и с нея , и с костюма ...просто да подлудееш!

Започвам с това, че ужасно МНОГО харесвам Венета, харесвам работатата и на Соня и Силвана, те организираха и моята сватба,................НО, ТОВА Е ПРОСТО УЖАСНО!!! И булката и младоженецът са просто умопомрачителни-пълна отврат! Тази рокля е просто трагична! Не мога да повярвам, че тези трите стилни дами са сътворили тази пародия. Извинете ме, но тук не става въпрос за съвременна визия или каквото и да било ултра модно творение, тук просто е направена страшна ГАВРА. Пак се извининявам, но това е един от най-красивите, а може би и най-красивия европейски модел-Венета, и това е просто недопустимо! Съжалявам за нея искрено! А колкото до украсата-същата работа. С този червен мокет отдолу просто нямам думи! Но какво ли рабираме ние, простите читатели!

БИВША КАСИЕРКА СЕ ОЖЕНИ ЗА ХРИСТО СТОЙЧКОВ ! е сега вече отдавна не е касиерка !

тази рокля е една невинна мечта на едно невинно 12 годишно момиче:)! много порно филми е изгледало това момиче, когато е било на 12 години:)!

Фамозен кич...ама младоженеца трудно би се ситил за по-осран вят за костюма си, и тоя възел като петно отгоре на всичко...а и оставяше и тая да не се завърне "специално" за сватбата си, да се омъжи без да се зъвърне..може би интерент трябваше?!

Трябвало е да си вземе рокля от Асеновград, както правят хора, които разбират от мода, ама тя - не...

Тя е като карикатура. Кичът е потресаващ!

Неможах да разбера, това на снимките с нея баща й ли е или младоженеца?

ти пък от къ де знаеш дали ня мам бе сел янино/селя нко???

що за набедена красавица е тази???има мяма 100 кила,с огромни бутове и бузи

Челси е грозна, освен това спазва държавен протокол, не се излагай. Стилът се определя от индивидуалността на човека, а не copy-paste от the Clintons.

Челси е грозна, освен това спазва държавен протокол, не се излагай. Стилът се определя от индивидуалността на човека, не е copy-paste от the Clintons.

Само Манийка - Асеновград! Стил, класа и елегантност!

От теб със сигурност е по-хубава.

Взела го е заради парите, - не ти трябва венчило бе пич! Жена винаги може да си наемеш за комплексите си!

колко си проста!!!

наи хубавата булчинска рокля която сам виждала и обувките са супер и булката е красива!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Аз също много харесвам тази жена ... и съжалявам но е проявила изключителна безвкусица ... и прилича на фермерка ;( Наистина много жалко!

Трагично натруфена рокля. Половината от екстрите върху нея са излишни, да не говорим за чорапките. Тях пък кой ги измисли.

"Не можах "се пише разделно.

Да, хубавите жени са за богатите мъже.

Jivi i zdravi:)

За жартиерите нищо не казваш. Найс а?

Ок - предполагам, че и Иванка спазва един вид протокол - на Висшето общество, каквото в Бг никога не е имало. Както виждаш аз намирам тази рокля за нормален географско - обусловен феномен и напълно разбирам защо има много хора като теб, които в неодобрението на тоалета виждат злоба. Нормално е, когато не си излизал извън границите на Бг да си далеч от културните порядки в едни по - изискани среди ... Дори тоалетът да е препратка към един старичък клип на Bon Jovi, то пак е проява на неуместен вкус. И ако не си разбрала - не говорим за физическите качества на Челси, а в какво ги е опаковала. И щом не ти хареса примерът, то моля те запознай се с работата на Elie Saab и пак ще си говорим...

Какво е хубава бе, виж че прилича на куклите от 70-те години дето ги слагаха по колите когато се правеше сватба! Пълен кич!

Ти и да пишеш не можеш (не и мога са две отделни думички, и т.н.).

Уфф,тая е доста грозничка-жена ми е сто пъти по-красива от тая.

И още нещо - нали знаете защо Бг "звездички" и "величийца" се женят в подобни тоалети?! Защото нямат пари за Vera Wang и Еlie Saab. А ако имаха парите щяха да са в приличен вид на сватбите си. Защо ли - защото гореспоменатите дизайнери просто не правят подобни гаври с клиентите си...

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРОЗНА "РОКЛЯ"!

И без пари не става....

Погледни си твоите - комплексарка смотана!

Ми така е то едните търсят класа-ум,образование,семейство,прояви в обществото,стил,---говоря за Челси,още повече ,че тя е женена за богат евреин ,хората които управляват света.Другите ги посещават да ги гледат на подиуми /манекенки/и подиуми с пилони/танцьорки/ и ако ги наемат си плащат и отминават.Мъ тъка сие бе ,къде съ разни ,къде сме ние от бегето.Матряля,матряла.

НАЙ ХУБАВА Е КЪДЕТО Е СЕДНАЛА - НЕ СЕ ВИЖДА ТАЯ БЯЛА ПРЕСТИЛКА ОТГОРЕ.

роклята е грозна . венета има сексапил , и ако беше облякла една семпла рокла без рамена , с гол гръб , щеше да убие всичко живо...в този си вид е страшен кич . жалко . а да си мечтаеш за такава рокля....да не са гледали всички клипа на гънс енд роузес навремето ?

Стил и вкус липсват- прилича на голяма сметанова, натруфена торта на дантелени бели крачета!

Абе тоя ще да е бизнесмен, щото е бая грозноват :D

Ако Ели Сааб види това умопромрачително творение на булчинската мода, сигурно няма да може да мигне цяла нощ, горкият - щот ако мигне, ще сънува кошмари...

Хоули шит

Венета е убийствено красива . А младоженеца не е Емил , а се казва Елмаз и е полу-циганин . Живяха до нас на Руски паметник и се знаем от поне 5 години

Good God....

Ideiata e ot klipa "November rain".realizaciata e kofti.

Не всеки го може . Да хвърлиш толкова много пари, за да изглеждаш толкова евтино:))

Страхотен си! Скоро не бях се смяла така! Ето на това се казва стил!

Пердето ми в къщи е по-красиво, за роклята имах в предвид. По-голям кич не бях виждала....................

Е гати грозната булка.По-скапана рокля не бях виждала.Какво ли не правят парите!!!!!!!!!!!!!!

И аз си мисля,че при една по- семпла и изчистена рокля щеше да изпъкне красотата на булката. В случая се получава акцент на тоалета ,а не на тази,която го носи.Клипът е към песента,,November rain,,- ето това е стил-клип,музика и текст- съчетани перфектно!

Тъжно................ Иначе тя е първично-елементарно , но незлобливо същество. Нейна роднина, която е била на сватбата разказа, че събитието се е превърнало в парад на глупостта, безвкусицата и лошият вкус. Та затова е тъжно- с пари спечелени по нечестен начин не се купуват стил, възхита и уважение ! И все пак - нека са щастливи !!!