Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил
Манекенката Венета Харизанова се омъжи за приятеля си - бизнесмена Емил Маринов в неделя.
Обратно в новинатаКоментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | Лайф.dir.bg
Коментари
Леле, леле какви стилисти и кич разбирачи са се навъдили из наш'те географски ширини! Било кич, било не знам к'во си! WTF?! Алоу, а на вас сватбите какви ви бяха у Хоремага на мегдана или още не сте планували вашите сватби и сега завиждате? Ами имат пари хората сватба си правят. А и ми харесва, че не е с някаква дълга стандартна рокля от Асеновград. А и украсата на сватбата си е супер за разлика от стандартните нам сватби, където за украса има 2 лимонади и половин кана вино. Ей ама тва българите от к'во ли не разбираме!!! От мен честито и да са живи и здрави!
Остави прецаканата й визия, ама младоженеца трудно можеше да измисли по-осран цвят за костюм! И възела много си тича, и с нея , и с костюма ...просто да подлудееш!
Започвам с това, че ужасно МНОГО харесвам Венета, харесвам работатата и на Соня и Силвана, те организираха и моята сватба,................НО, ТОВА Е ПРОСТО УЖАСНО!!! И булката и младоженецът са просто умопомрачителни-пълна отврат! Тази рокля е просто трагична! Не мога да повярвам, че тези трите стилни дами са сътворили тази пародия. Извинете ме, но тук не става въпрос за съвременна визия или каквото и да било ултра модно творение, тук просто е направена страшна ГАВРА. Пак се извининявам, но това е един от най-красивите, а може би и най-красивия европейски модел-Венета, и това е просто недопустимо! Съжалявам за нея искрено! А колкото до украсата-същата работа. С този червен мокет отдолу просто нямам думи! Но какво ли рабираме ние, простите читатели!
тази рокля е една невинна мечта на едно невинно 12 годишно момиче:)! много порно филми е изгледало това момиче, когато е било на 12 години:)!
Фамозен кич...ама младоженеца трудно би се ситил за по-осран вят за костюма си, и тоя възел като петно отгоре на всичко...а и оставяше и тая да не се завърне "специално" за сватбата си, да се омъжи без да се зъвърне..може би интерент трябваше?!
Трябвало е да си вземе рокля от Асеновград, както правят хора, които разбират от мода, ама тя - не...
Челси е грозна, освен това спазва държавен протокол, не се излагай. Стилът се определя от индивидуалността на човека, а не copy-paste от the Clintons.
Челси е грозна, освен това спазва държавен протокол, не се излагай. Стилът се определя от индивидуалността на човека, не е copy-paste от the Clintons.
Взела го е заради парите, - не ти трябва венчило бе пич! Жена винаги може да си наемеш за комплексите си!
наи хубавата булчинска рокля която сам виждала и обувките са супер и булката е красива!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Аз също много харесвам тази жена ... и съжалявам но е проявила изключителна безвкусица ... и прилича на фермерка ;( Наистина много жалко!
Трагично натруфена рокля. Половината от екстрите върху нея са излишни, да не говорим за чорапките. Тях пък кой ги измисли.
Ок - предполагам, че и Иванка спазва един вид протокол - на Висшето общество, каквото в Бг никога не е имало. Както виждаш аз намирам тази рокля за нормален географско - обусловен феномен и напълно разбирам защо има много хора като теб, които в неодобрението на тоалета виждат злоба. Нормално е, когато не си излизал извън границите на Бг да си далеч от културните порядки в едни по - изискани среди ... Дори тоалетът да е препратка към един старичък клип на Bon Jovi, то пак е проява на неуместен вкус. И ако не си разбрала - не говорим за физическите качества на Челси, а в какво ги е опаковала. И щом не ти хареса примерът, то моля те запознай се с работата на Elie Saab и пак ще си говорим...
Какво е хубава бе, виж че прилича на куклите от 70-те години дето ги слагаха по колите когато се правеше сватба! Пълен кич!
И още нещо - нали знаете защо Бг "звездички" и "величийца" се женят в подобни тоалети?! Защото нямат пари за Vera Wang и Еlie Saab. А ако имаха парите щяха да са в приличен вид на сватбите си. Защо ли - защото гореспоменатите дизайнери просто не правят подобни гаври с клиентите си...
Ми така е то едните търсят класа-ум,образование,семейство,прояви в обществото,стил,---говоря за Челси,още повече ,че тя е женена за богат евреин ,хората които управляват света.Другите ги посещават да ги гледат на подиуми /манекенки/и подиуми с пилони/танцьорки/ и ако ги наемат си плащат и отминават.Мъ тъка сие бе ,къде съ разни ,къде сме ние от бегето.Матряля,матряла.
роклята е грозна . венета има сексапил , и ако беше облякла една семпла рокла без рамена , с гол гръб , щеше да убие всичко живо...в този си вид е страшен кич . жалко . а да си мечтаеш за такава рокля....да не са гледали всички клипа на гънс енд роузес навремето ?
Стил и вкус липсват- прилича на голяма сметанова, натруфена торта на дантелени бели крачета!
Ако Ели Сааб види това умопромрачително творение на булчинската мода, сигурно няма да може да мигне цяла нощ, горкият - щот ако мигне, ще сънува кошмари...
Венета е убийствено красива . А младоженеца не е Емил , а се казва Елмаз и е полу-циганин . Живяха до нас на Руски паметник и се знаем от поне 5 години
Пердето ми в къщи е по-красиво, за роклята имах в предвид. По-голям кич не бях виждала....................
Е гати грозната булка.По-скапана рокля не бях виждала.Какво ли не правят парите!!!!!!!!!!!!!!
И аз си мисля,че при една по- семпла и изчистена рокля щеше да изпъкне красотата на булката. В случая се получава акцент на тоалета ,а не на тази,която го носи.Клипът е към песента,,November rain,,- ето това е стил-клип,музика и текст- съчетани перфектно!
Тъжно................ Иначе тя е първично-елементарно , но незлобливо същество. Нейна роднина, която е била на сватбата разказа, че събитието се е превърнало в парад на глупостта, безвкусицата и лошият вкус. Та затова е тъжно- с пари спечелени по нечестен начин не се купуват стил, възхита и уважение ! И все пак - нека са щастливи !!!