Коментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | life.dir.bg
назад

Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил

Манекенката Венета Харизанова се омъжи за приятеля си - бизнесмена Емил Маринов в неделя.

Обратно в новината

Коментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

много точно казано!

помислих младоженеца за баща на булката-а кича е повече от очибиен:))

Hа младоженците честито! Hе си спомням с какво стана известна венета харизанова.

Егати кича. Булката мяза на циганка от Факултето и те там са такива църни и натруфени.

пари + простотя = кич

За себе си ли говориш бе УРУНГЕЛ?

azazelo, azazelo, убаво е за на село...Хеле ако има на масата вхиски и соса -сола то е върхо на изтънчен вкус.

ден до пладне

Ох леле, тя прилича на порнозвезда а тои на шамандура, ми лика прилика са си! Да беше отворила едно западно списание Vogue за булки, да беше видяла как хората се обличат... Здраве и любов!

Е как можа да я облече тази рокля.... циркаджийска работа

Хубаво момиче, ама защо тази рокля... какво си е мислела. че прави...

за кой говориш ? кой е този ЕВРОПЕЙСКИ МОДЕЛ ? Венета ли ? Ти не си добре ,честно ! ПОКАЖИ МИ НЯКОИ ДРУГ 'МОДЕЛ' ,КОЙТО Е ТОЛКОВА ДЕБЕЛ !

Не претендирам, че разбирам от мода, но категорично заявявам, че такъв кич нема - дали се е погледнапа в огледалото???

Язък за момичето, изгоря момчето!Желая им щастие!

Венета по принцип е много сладка , но в този тоалет нещата са трагични. Младоженецът няма какво да го коментираме- скъп костюм , ама не и за него. Тази сватба е най-добрият пример, че с ПАРИ НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ СТИЛ!!! Не знам колко й струва роклята и кой колко може да си позволи , но можеше да пробва освен с Ели Сааб, също и в Проновиас, а дори и нещо на Вера уанг. Смятам че те някак си по ги разбират нещата.

Нещо не ме кефи тая булчинска рокля. Нещо друго си представях, но все пак мнението на булката е важно. А и след като се е харесала, няма страшно. Успехи в семейния живот и много щастие и разбирателство! :)

И с тази рокля е влязла в църквата да се венчае?С тези жартиери и този къс парцал където си мисли че е рокля....и после била християнка.Как можа да се изложи така,не прилича на младоженка а по скоро на "лека" жена.Съжалявам я!

Chestito na mladojentsite!Da sa zivi i zdravi i da im se rodyat prekrasni dechitsa,zdravi,silni,krasivi,umni i dobri!Shtom te sa bili shtastlivi v denya na tyahnata svatba,nie s komentarite mnogo ne vajim!Lyubov i razbiratelstvo im jelaya!

Ама жена ти не е на кориците на известни списания и не я сравняват с Моника Белучи, нали? ха-ха-ха

Роклята е потресаващо ужасна!!! За едно 12 годишно момиченце може и да е била бленувана, но все пак растем.И не би трябвало да растем само физически, но и психически.

Венета е много красива ! Младоженецът се кава Елмаз и е половин циганин , никакъв Емил не е . Живееха срещу нас на Руски паметник поне 5 години и се познаваме много добре . Иначе честито

Veneta devstvena li se e omajila?

изцяло подкрепям. а й било мечта от малка. ако на 12годишните момиченца такива жалки подобия на рокли са им мечта бах на къде отива този свят!!!

жалко, че е била модел и там каквото в Италия. жалко, че е красива жена а няма вкус. жалко, че харесва порно излъчването си. бляяяяяк

СЪС СИГУРНОСТ СЪМ 100 ПЪТИ ПО-КРАСИВА...АЙДЕ МОЛЯ ТИ СЕ, ПОГЛЕДНИ ГО ТВА ЦИГАНЕ.....ДЕБЕЛО С КРИВИ ЗЪБИ И ГРАМ, АМА ГРАМ ВКУС НЯМА!!!И МЕН ЩЕ МЕ ХАРЕСАТ КАТО МИ НАПРАВЯТ ПРОФЕСИОНАЛНА СЕСИЯ...Я МАРШ БАХТИИИ И ГРОЗОТИЯТА!

Емил чий...Харизанов?

Абе, тез редактори как оставят да има сравнение на Венета Хар. с Великата Моника Белучи. Акьл нямат.Да не говоря за силиконквите чорапи / ботуши. Идеални са за бьрдаците. Фолк класа. Аман от простотия.

Ето още един, който не знае как да си харчи парите.

Горкият чичко Емил! Вероятно е свестен човек, ама едва ли е от най-умните. Да се остави така да го изложи една... щях да кажа "пикла", ама тя вече и пикла не е... Жалка историйка!

Венета е много секси, но в тази рокля някак си, някъде се губи, всичко ми идва в повечко......... Много любов и разбирателство ви пожелавам!

Дебела др път много е красива даже има си всичко защо трябнва да е като анорексичка Иначе роклята можеше и да е малко по различна подобна но друга с повече вкус Но да е жива и здрава и много късмет

Ти ли си средите на Saab? Indeed.

Е, тя не е чак толкова млада, та да и е баща. Всичко е точно.

Пак ще ти кажа, че стилът е индивидуалност, не е благиатство от тоя и оня. А за озлоблението наистина има географски причини, също и социални.

Аз не можах да разбера - костюмът скъп ли е, или е евтин и къде ни стяга чепикът? Защо толкова се вайкаме?

НЯМА ТАКЪВ КИЧ!

Венето, Венето що се излагаш с тая рокля. И толкова ли не се намери някой истински приятел на младоженеца, че да му каже, че е като годен циганин.

Венета е готина , но с тази рокля прилича на пердето на баба ми.Между другото аз се ожених през 2007 и бях с къса рокля на сватбата си.Ама съм моден спец ааааааааааааа.

rivate spice малееее! маалата да се радва! що така хората с най-малко акъл, имат най-много самочувствие? сигурно сега чете и си мисли венетка: ми те ми завиждат, щото си взех богат балък!

в стила на Версай? вероятно се копира стила на заведението Версай в София, защото съм била в кралския дворец във Версай, Франция и там такъв кич не видях, въпреки изобилието от цветове, материи, златни инкрустации, мрамор, картини и каквото се сетиш в излишък.