Коментари - Уилям и Катрин покориха Холивуд | life.dir.bg
назад

Уилям и Катрин покориха Холивуд

Принц Уилям и съпругата му Катрин използваха влиянието си, за да промотират талантливи британски актьори на бляскава холивудска галавечеря в Калифорния.

Обратно в новината

Коментари - Уилям и Катрин покориха Холивуд | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

Кейт разцъфна, като семейна. Преди не беше красива, но сега е доста привлекателна.

Супер стилни, много хубава двойка са. Да не говорим за някой наши БГ двойки, които са доста смещни.

Тези са приятни за гледане, усмихнати, учтиви и да ще станат крал и кралица. Останалата част от Лайфа на дира е такава трагикомична, то сватби на женени хора, то кич, то чалгари, крадци, проситутки. Та нека си стоят Уилям и Катрин, не пречат.

Класика и традиции. Скромност и красота. Много са готини и нежни. Уважение пред бъдещия крал и кралица.

това е стил и класа ,не като нашите младоженци,Кремена и нейният Красавец!!!!!!!!!!!!!

Катрин е страхотна, просто е номер едно. Браво, Кейт!!!!!!!!!!!!!!

Имат стил. За сравнение виж нашите Халваджиян в съседната тема.

Мъни фор нотинг....

привелигировани паразити

Нали не вземат от твоя джоб? Британците сами са си избрали монархията и уважават кралските си особи. Така, че не се изказвай неподготвен!

е друо си е да си еничар плювач,злобар!

Пише се "привилегировани". Идва от думата "привилегия" (privilege). Ако наистина си в САЩ, то трябва да знаеш, най-малкото заради английския, който би трябвало да знаеш. И е нормално да са привилегировани - като за хора със "синя" кръв.

Не си мислете,че короната е лесна за носене. Много от пишещите тук са млади и не познават живота на кралското семейство преди смърта на принцеса Даяна. Доста от вас са просто драскачи които искат да видят своя постинг с името-акуанта в кой да е форум и тема. Та за неинформираните Принц Чарлз никога няма да заеме поста и короната на "старата лейди" а това е определено за неговите наследници. Камила-тази "овца" чакала и траяла толкова време също е на ясно че няма да е кралица на престола на Англия. Освен това не е сигурно кой ..първи или втори наследник ще бъде законен наследник на короната и трона. Тук вече има надпревара над двама кръвни братя поне по майчина линия. За другото трябва да сте поне в трети клас за да капирате интригата която се вихри с шлейфовете на разните придворни.

Ти откъде знаеш тази ценна информация, някой от тях ли ти я каза?

Що? Ти си мислиш, че короната ще отиде от почти 90 годишната Кралица при 60 годишния и син ли? Тя е станала кралица на 20 и кусур години, абсурд е короната да се даде на толкова възрастен чове като Чарлз.

тия освен да се правят на велики друга работа нямат

Представителната монархия, каквато е британската, не е за друго ами за запазване на традициите и добрите маниери. Това им е работата - да се показват и да дават добър пример на хората, които да следват моралните ценности, дълг и чест, които аристокрацията следва да съблюдава.

ех, катрин, ех уйлям, където и да отидат - покоряват, завземат, и се връщат победоностно

Страхотни са!

Пише се "победоносно" :)

аман от тия набедени крале

Ибаф мааму !

графе,ти си велик! с две нашенски думи да кажеш всичко.подобри ми настроението и ме развесели.благодаря! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

много ме разсмя :))))