Нели Атанасова и Среброто искат още деца
ТВ водещата Нели Атанасова и половинката й Александър Сано – Среброто, споделят в интервю пред "Story", че искат голямо семейство с много деца.
Обратно в новинатаКоментари - Нели Атанасова и Среброто искат още деца | Лайф.dir.bg
Коментари
Уважаеми редактор, моля напишете кои са тия двамата, какво работят, женени ли са, еми малко информация. Може ли така?На тоя среброто така ли му е истинското име. Пишете само глупости, боже!!!
Едно да искаш ,а съвсем друго е да го направиш. Когато осинови и отгледа две, три деца тогава да споделя. Останалото е празни приказки.
Жалко ако е така :( , не получават стимул младите да остават тук и да имат деца, а циганите харчат нашите пари, на практика ние ги гледаме и ние ги храним, те раждат, ние само се каним...
Много добре направи тази жена, че роди и се скри, а не като повечето кифли, които родят и тръгнат от предаване на предаване да ръсят истини за живота и вселената
Среброто е адски готин, Нели е късметлийка :) дано имат много деца, хората които могат да си го позволят трябва да имат големи семейства, че циганите ни притопиха почти :
е на тази всички и се изредиха и сега като остаря и е с дете не и остана друго ами да иде при тоя некадърен нехранимайко
кой е некадърен? кой се е изредил, тя е супер готина, нормално да има много мъже около нея, но е доказала, че като е с един е само с него