назад
Рийз Уидърспуун е била блъсната от кола
Актрисата Рийз Уидърспуун е била блъсната от кола по време на джогинг, съобщи неин говорител.
Обратно в новинатаКоментари - Рийз Уидърспуун е била блъсната от кола | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Харесвам Рийз като артистка. Първият и филм е,,The Man in The Moon,,-Човекът на Луната- това е един от любимите ми филми пак романтична драма.Джони Кеш е американски кънтри певец и филмът за него носи същото заглавие на негова песен-,,I walk the line,, .Джони Кеш умира на 12.09.2003 год. В този филм Рийз е с тъмна коса и играе ролята си блестящо.