Мариана Попова: Трябва да съм луда да напусна България
Певицата Мариана Попова не веднъж е заявявала, че двамата със съпруга й Ханнес обмислят да заживеят в чужбина, за да могат да отглеждат дъщеря си в по-спокойна среда. Оказа се, че решението им не е категорично.
Обратно в новинатаКоментари - Мариана Попова: Трябва да съм луда да напусна България | Лайф.dir.bg
Коментари
А къде си я слушал на живо? Защото от това, което чух на живо, изпълнено от нея беше страшно ....Пее по-фалшиво и от чалгарка...
А точно тази песен я чуй на живо, да видиш за какво иде реч. направо ще ти се прииска да се метнеш от балкона. Не бих си причинила никога повече ходенето на прояви на Мариана Попова.
Мариана Попова пидава комунистически облик на всяко място където присъства.Някои си я омъжи набързо за некъв наивник от загниващия капитализъм че голям резил беше с другаря Гоце.Нито чужбина ни родина са в състояние да оправят крижия и нрав изкуствено разкривената и мутра и безпочвените и щения.То и никои не и симпатизира ,меко казано
Сега като има парички и изяви около Гласът на България няма да тръгне да напуска, но като свърши предаването и 15 те минутки слава, пак ще се разсърдиш на БГ марианче. Тука има работа за кръчмарските певици само.
Разбира се, че трябва да си луда да напуснеш България-че кой ще ти оцени граченето и лигавенето навън-ще умреш от глад!