Кои са моделите с най-впечатляващ естествен бюст
Топ моделите на световния подиум винаги са с красиви фигури. Някои от тях обаче са надарени и с впечатляващ естествен бюст.
Обратно в новинатаКоментари - Кои са моделите с най-впечатляващ естествен бюст | Лайф.dir.bg
Коментари
ти май Англия само по филм,и си я виждал. Точно там не са тараби. Дори най-незабележимите жени са си с цици
От тези снимки не може да се определи дали са естествени. Не може да се определи и колко са големи. Трябваше да са поне с изрязан бански и да са снимани от различни ъгли за да си личат подплънките, ако има такива. Иначе това може да са и фотошопнати бюстове....
Красиви жени, красиви гарди (има достъчно снимки без сутиени в интернет, които иска намира, а другите само.., но чак да са впечатляващи размерите!!!?!?!? А и по кои стандарти са дадени тези мерки на бюстовете, а?!!?
работата на пластичните хирурзи никога няма да свърши,ако тези грозотии са еталон.Какъв бюс --копчета за балтон,крака като щеки.И нищо чудно модните корифей като Долче и Габана ,Джон Галеано ,Лагерфелд откритото са си педали.Те това си харесват-- това си рекламират.
Впечатли ме само Кандис. Или сте подбрали най-никаквите снимки или сте много впечатлителни.
аман от бюстове и порнография....що не кажете колко модели с каквито и да било бюстове колко книжки през живота си са прочели или колко от тях не са проститутки.......аман от повърхностни статии
Надарени?!? То пък една дарба да имаш по-голям анатомичен орган от нормалното.....да не говорим, че повечето, с изключение на една-две, са пълна скръб....
така знаеш колко са големи, бе мудак !!! иначе нищо няма да ти говори това, че аз например имам 95 DD и не е силикон.
Мутрите, които водят к. с изкуствени, са напрактика нещо като онанисти. Защото онова, което харесват, няма да се предаде на поколението, един вид сеят семе в неподбрана нива. Сбърканяци, един вид :-)
затова сега в САЩ богатите хора преди да си вземат жена и взимат малко кръв-така разбират какво ще бъде поколението.Това се практикува и при богатите евреи ,за доказателство дали си евреин.Истината е ,че най - сложни ДНК имат евреите и арабите.Едно такова по-евтино изледване струва 100,000 долара.Но хората отдавна знаят кое е ценно в живота.
кво ми ги давате със сутиен бре , така всеки може , аз да ви пратя снимки без сутиен да видите какво е красив естествен бюст ...ама че глупости пишете
Майтап няма, такива каки с естествен бюст имам на харда си, тия всичките изброени тука, не могат да им стъпят на малкия пръст.
Да , но те все пак не са порни звезди. И аз имам красив, гобям естествен бюст, но не го показвам!
Е, права си! ;)) НО моделите на "Виктория сикрет" са моя идеал за красота по отношение на тялото(и лицата им, разбира се, са хубави) а не онези скелети, които се разхождат по модните подиуми...Не знам дали сте забелязали, но, когато трябва да се рекламира бельо, винаги избират жени С ФОРМИ, а не тапицираните точилки от Бухенвалд!