Венета Харизанова отрече да си е правила пластични корекции
Моделът Венета Харизанова се появи миналата вечер на светско събитие с тотално променена визия, което породи слухове, че си е правила пластични корекции на лицето.
Обратно в новинатаКоментари - Венета Харизанова отрече да си е правила пластични корекции | Лайф.dir.bg
Коментари
абе олигофренииии не сте ли се замислили че това е фотошопппппп тя да не е малоумна да се истипоса така а!? венета харизанова нжмам думи медиите прекалиха!!!за прав пат се чудя кои болен мозак се заминавал да ми сасипе лицето с фотошоп и след това сащя този кадар да започене да обикалж медиите!при това в доста уваявани нет.саитове !!!!!надминахте себе си по злоба и завист!!!!!! поздравленя !!!!!
а бе хора вие луди ли сте, как може да пишете толково грозни коментари, не виждате ли , че това е фотошоп, толкова ли сте елементарни, на едно момиче на 30 години защо са му нужни всички тези манипулации за които говорите, ами то на 30 години човек си е доста млад и красив, а тя е красива и млада и забележете умна, за разлика от повечето красавици, а болни мозъци има колкото си искате , които се гаврят с хората, така че оставете го момичето на мира, защото е успяла жена, сега дайте да я окипазим, престанете .................
Много жлъч в тея коментари. На всички злобеещи искам да кажа да не се радват - снимките са обработени с програма. Самата Венета си е все така усмихната, готин човек, успяла. Колкото до намеците за личния й живот ... защо коментирате някой без дори да сте го виждали наживо ... това е малко като оня лаф "Една жена каза на пазара че ..."
Хора...Вие добре ли сте?Венета Харизанова изобщо не изглежда по този начин..Не зная кой,колко и как си е играл с фотошопа,но е прекалил и аз лично бих съдила виновниците..Това е абсолютна подигравка..Понякога човек трябва да се засрами от действията си предизвикани от прекомерна злоба и желанието за вреда и скандал...
за Венета е ясно, че се е развалила по един или друг начин, ама тая мома на втората снимка направо да не я срещаш ни на тъмно, ни на светло - ужасно грозна жена!
кои се опитва да излуже чак пук и фотошоп било хаха да сади фотографа!!!дано поне да са постоперативни оттоци които да отминат или някои некадарник я е обезобразил *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
много сте зле тези които сте писалии тази статя а и повечето коментари. ако някои от вас познава венета много добре знае как изглежда на живо. снимката е пхотошопвана здраво.дори и на снимка не прилича на това което сте я направили. намерете си по сериозна работа хора... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
това е отвратителна луя, фотошоп, не зная до кога в бг хората ве са толкова злобни да правят такива нева и глупави за да им вярват......... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
колко нямате работа в бг за една куха леика манекенка а всички знаем колко са глупави сте загубили толкова време да пишете коментари пална скраб сте всички
като вампир стана. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Няма ли накрая всяка жаба да си намери гьола. То не бяха артисти, певци и спортисти, та сега вече се натресаха откровени мутри и техния обслужващ персонал в нещастната българска политика. Затова сме я докарали до там. Много моля поне веднъж на избори да участват хора, които ще се занимават с политика, а не които ще се хранят и рекламират с политиката.
Мила ми Венето, добре са платили да станеш някаква си мис, стой си там, защото кочината на куневица вече е пълна с енергични и умиращи да се занимават с политика, ще минат и без теб. Не мисля, че сме чак толкова закъсали, та да чакаме такива като теб и т.н. ръководство на новата измислена партия ,да се грижат за българите и България. Отврат сте!
По-добре щеще да бъде, ако си беше направила някои УМСТВЕНИ КОРЕКЦИИ! Като чета статията, смях ме залива!