Коментари - Венета Харизанова отрече да си е правила пластични корекции | life.dir.bg
назад

Венета Харизанова отрече да си е правила пластични корекции

Моделът Венета Харизанова се появи миналата вечер на светско събитие с тотално променена визия, което породи слухове, че си е правила пластични корекции на лицето.

Обратно в новината

Коментари - Венета Харизанова отрече да си е правила пластични корекции | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

абе олигофренииии не сте ли се замислили че това е фотошопппппп тя да не е малоумна да се истипоса така а!? венета харизанова нжмам думи медиите прекалиха!!!за прав пат се чудя кои болен мозак се заминавал да ми сасипе лицето с фотошоп и след това сащя този кадар да започене да обикалж медиите!при това в доста уваявани нет.саитове !!!!!надминахте себе си по злоба и завист!!!!!! поздравленя !!!!!

а бе хора вие луди ли сте, как може да пишете толково грозни коментари, не виждате ли , че това е фотошоп, толкова ли сте елементарни, на едно момиче на 30 години защо са му нужни всички тези манипулации за които говорите, ами то на 30 години човек си е доста млад и красив, а тя е красива и млада и забележете умна, за разлика от повечето красавици, а болни мозъци има колкото си искате , които се гаврят с хората, така че оставете го момичето на мира, защото е успяла жена, сега дайте да я окипазим, престанете .................

Много жлъч в тея коментари. На всички злобеещи искам да кажа да не се радват - снимките са обработени с програма. Самата Венета си е все така усмихната, готин човек, успяла. Колкото до намеците за личния й живот ... защо коментирате някой без дори да сте го виждали наживо ... това е малко като оня лаф "Една жена каза на пазара че ..."

Венетке,Венетке,а беше хубаво момиче! Да осъдиш хирурга си задължително!!!

браво за коментара

Хора...Вие добре ли сте?Венета Харизанова изобщо не изглежда по този начин..Не зная кой,колко и как си е играл с фотошопа,но е прекалил и аз лично бих съдила виновниците..Това е абсолютна подигравка..Понякога човек трябва да се засрами от действията си предизвикани от прекомерна злоба и желанието за вреда и скандал...

за Венета е ясно, че се е развалила по един или друг начин, ама тая мома на втората снимка направо да не я срещаш ни на тъмно, ни на светло - ужасно грозна жена!

посмях се със сълзи на очи...

кои се опитва да излуже чак пук и фотошоп било хаха да сади фотографа!!!дано поне да са постоперативни оттоци които да отминат или някои некадарник я е обезобразил *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

много сте зле тези които сте писалии тази статя а и повечето коментари. ако някои от вас познава венета много добре знае как изглежда на живо. снимката е пхотошопвана здраво.дори и на снимка не прилича на това което сте я направили. намерете си по сериозна работа хора... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

това е отвратителна луя, фотошоп, не зная до кога в бг хората ве са толкова злобни да правят такива нева и глупави за да им вярват......... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

колко нямате работа в бг за една куха леика манекенка а всички знаем колко са глупави сте загубили толкова време да пишете коментари пална скраб сте всички

като вампир стана. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Няма ли накрая всяка жаба да си намери гьола. То не бяха артисти, певци и спортисти, та сега вече се натресаха откровени мутри и техния обслужващ персонал в нещастната българска политика. Затова сме я докарали до там. Много моля поне веднъж на избори да участват хора, които ще се занимават с политика, а не които ще се хранят и рекламират с политиката.

Мила ми Венето, добре са платили да станеш някаква си мис, стой си там, защото кочината на куневица вече е пълна с енергични и умиращи да се занимават с политика, ще минат и без теб. Не мисля, че сме чак толкова закъсали, та да чакаме такива като теб и т.н. ръководство на новата измислена партия ,да се грижат за българите и България. Отврат сте!

По-добре щеще да бъде, ако си беше направила някои УМСТВЕНИ КОРЕКЦИИ! Като чета статията, смях ме залива!

А на г..а не иска ли да си прави липосукция, защото Азисчо и там си беше правил.

Едва ли...