Коментари - ”Ню Бояна”: Харизанова няма общо с ”Непобедимите” | life.dir.bg
назад

”Ню Бояна”: Харизанова няма общо с ”Непобедимите”

След като Венета Харизанова сподели, че очаква да получи роля във филма "Непобедимите" 2, представител на медийния екип в "Ню Бояна" категорично отрече пред bliasak.bg твърденията на моделката.

Обратно в новината

Коментари - ”Ню Бояна”: Харизанова няма общо с ”Непобедимите” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Blake

"а за филма са викнати само четири българки, които влизат в образите на селски момичета" - бе то даже не е и необходимо да влизат в роля, особено ако са ги хванали от някоя чалготека :)

Ама каква роля са отредили на българките, ...а ?

хаха,голям смях

Ясно, разбрахме :D Гладна кокошка, просо сънува. Хахахахаха

М/у "ходене на фитнес" и "трениране" има разлика. Но признавам - мацката ми харесва :)

пък и нали беше в щатите да учи актьорско майсторство, как ще тренира там от 7 години...жалка е

Голям смях! Яко се изложи Винетка. :)

Ахахахахахха как я наредиха тая самооо - кеф кеф

Дори я нямало в масовката- муахаха! Горката!!!То само със силикон не може,трябва и акъл!

Звистта е голямо нещо, а? Скъпи сънародници, научете се да се радвате на успехите на другите, може и вас да ви сполети, знае ли се?

Ти пък точно за това реши да се заядеш от цялта статия??? За всеки филм викат статисти, те даже сигурно са си напълно обикновени момичетата. Мен ме очудва безочието на Венета да излезе пред медиите и да говори такива неща. Ето това е селяния, а не че имало четири момичета като статистки.

Оооо, Хриси, мара ба. Много са изложи.

Крйно време беше да приключи ерата Венета Харизанова. Стига толкова. Да даде път и на другите млади и много по - красиви момичета.

Може ли да конкретизирате за какво точно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да завиждаме на субекта от снимката,че все пак в нета сегиз-тогиз влизаме и по-простовати хора!

Та за какви успехи става дума? Че и аз нещо не се сещам.

Отговорихте си на въпроса. Радвайте се на хубавото и красивото!

...на чалгата и селянията...ДАЙТЕ ПЬТ, МОЛЯ ВИ! Нима ще позовлите едно хубаво момиче да стане още по-известно? В никакъв случай? НЕ...

Моля, не съдете толкова строго нашата красавица. Тя наистина е отишла да се смеси с холивудските знаменитости, най-вероятно се е явила на кастинг с неколцина от по-непредирчивите и те, от своя страна, най-вероятно са удобрили качествата и. Въпросът е дали се е явявала на кастинг за роля или е играла роля за кастинга...

Подобен публичен гаф не би предизвикал завист, само съжаление. Тръгнала Венетка да става холивудска подметка. Жалко е, наистина е красива, но в главицата и няма нищо, освен бръмбари.

Дора , аз също ходя във въпросния фитнес и ще ти кажа , че Венета може да лъже за всичко освен за фитнеса. Че идва - идва, макар и рядко . Това ,че не си я виждала , не значи , че не ходи !!!