Наложи се да ампутират левия крак на Ади, търсят протеза
Въпреки лечението в Германия, преди няколко дни, левият крак на Ади е бил ампутиран под коляното, съобщават приятелите на момичето.
Обратно в новинатаКоментари - Наложи се да ампутират левия крак на Ади, търсят протеза | Лайф.dir.bg
Коментари
Кураж мило момиче! Трябва да си силна и ще се пребориш! Толкова много хора те подкрепят :) Люси това, че има хора като Ади и много други български деца, които страдат и се борят за живота си, трябва да те огорчава, а не вбесява. Живота е непредвидим, но всеки има нужда в труден момент от подкрепа и от една добра дума. Ако не можеш да помогнеш, да дадеш кураж на момичето е добре да замълчиш!!!
Кураж Ади!Вярвай, че ще победиш болестта! А на този/тази Люси ще кажа да си мери думите, преди да ги напише!
Ужас, ужас! Това са предлагали и лекарите в България, още преди година. Сега е важно да пребори рака. Загубиха толкова време...
Нито е първата нито последната. На всеки може да се случи, така,че не виждам какво толкова е станало! Престанете с Адита, Мадита и дрън дрън. Ми като се е наложило да го ампутират, значи е трябвало. Айде сега да ревеме всички еееееее
Алооо, ти човек ли си !? Като не си способна на съчувствие, по добре си мълчи ине се излагай. Моли се подобно нещо да не ти се случи на теб или на някой твой близък.
мила Люси, заклевам те - първо детето ти, а после и ти да резвиете левкимия акут и да се пренесете в друго измерение в същата последователност, за да изпиташ това, което несъмнено заслужаваш
Като няма какво смислено да кажеш , по-добре си трай и се моли да не ти се случи нещо. Не е лошо да наблегнеш на правописа и с това се излагаш. Слушаш чалга , познах , нали : )))
Ти си изрод, знаеш ли? Да, може и на теб да се случи.
кураж ади !!! всичко ще буде добре !!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.