Австрия постави ултиматум: Без Израел – без "Евровизия 2026"
Правителството предупреди, че ще се откаже от домакинството, ако Израел бъде изключен от конкурса
Обратно в новинатаКоментари - Австрия постави ултиматум: Без Израел – без "Евровизия 2026" | Лайф.dir.bg
Коментари
Имах една колежка в университета еврейка от Монтана. През ден ме караше да пътувам от Пливдив до Монтана за да и уринирам на австрийския шницел рунтав. Изпивах по 5 литра вода...ех какви времена бяха
И аз не искам да гледам мъже във рокля но вие драги Австрийци го боготворите да вие честито.
Като цяло светът и Европа мерят с двоен аршин?Значи премахват руското участие абсолютно във всички свери,но същевременно толерират и подкрепят Израел.На фонът колко невинни хора и,деца загинаха от масовите безразборни бомбардировки от страна на Израел в Палестина,и арогантното държане на Израел ,това си е чиста проба идиотско глупаво поведение от страна на Австрия,Германия и другите държави подкрепящи Израел. Хак им е на Германците,затънали са до шия ,икономиката им боксува,желаят ,искат природни ресурси от Русия,но същевременно реват кански срещу нея.Нацизъм и арогантност.
А австрийския художник се върти в гроба. Неговите диетолози такива условия им бяха предоставили във Аушвиц. То безплатен транспорт,настаняване, легла,удобства,топлина,парни бани,диети..... Спасиха ги от холестерола и триглицеридите,а тия неблагодарни боклуци сега избиват хора и им крадат земята!
Подкрепям. Израел е изкуствено създадена от Великобритания държава, да не говорим, че е и извън Европа. Не да не участва тази година, а да я премахнат изобщо от конкурса. Нали е Евровизия, не е Алабалавизия или пък Геноцидовизия. Не мисля, че има някакво право да участва и в спорта и в изкуството. Има право да бъде съдена в Хага, понеже режима им не се отличава в момента от нацисткия. Само името е друго - ционизъм.
Все още има такива, които помнят "Маутхаузенския лов"! така,че австрийците по-добре да мълчат гузно!
Това жалко, смешно, левичарски политкоректно конкурсче ще и най-добре да се закрие. И без това, отдавна вече не носи никаква естетична, или музикална стойност.
Ако Израел участва в Евровизия, значи и Китай, Нова Гвинея и Афганиста също би трябвало да участват. Изглежда Азия вече е част от Европа. ... то не че Лондон, Париж и Берлин не лъхат на Ориента...
Омразния и противен израел в европа ли е че да участват в европейски конкурс евреите не разбраха ли наи накрая че всички нормални хора по света не ги харесват и ги мразят
Израел , Русия и САЩ кое е общото ? Бих добавил и Англия,Франция и Испания . Сетихте ли се ? Само,че санкции има само за Русия а за най големите убиици няма. Колко народ избиха колонизаторите всички знаят и не ми ги защитавайте . За САЩ няма какво да коментираме защото тия са под всякаква критика с техните войни и убийства . Израел са гадните и нагли евреи разсипващи целия свят където завзеха Палестина и я превърнаха в една малка автономия и ....до ден днешен никой нищо . Всички правят каквото си искат а санкции няма за тях ама за Русия може нали , честито ви демократично управление .
много важно, точно няма да замърсяват ефира с разни извратени шоута на джендъри и педали
Евровизия 2025 музика, мир и малко военни престъпления, ако остане време! Австрия гордо заяви, че ако Израел не участва НЯМА Евровизия! Разбира се! Защото каква е една песенна надпревара без малко геополитическо лицемерие и фосфорен фойерверк над цивилни? Израел излиза на сцената с парчето, Заличи Газа от лицето на Земята, танцова композиция със съвременна хореография от дронове. На заден план,дете в руини, но не от правилната нация така че камерата бързо сменя кадъра. А Австрия, с просълзени очи, Това не е политика, това е изкуство!
Когато “човека с мустачките” беше погнал евреите им беше много лошо, а цял свят бе солидарен да им помогне. Днес бившите “жертви” станаха агресори. Лицемерно е цял свят да седи безучастно и да гледа как Израел налага етнически геноцид убивайки десетки хиляди обикновени хора.
Двойните стандарти са навсякъде. Когато руснаците убиват са агресори, а когато е Израел се счита за допустимо. Странно усещане за справедливост?
Тия сайтаджии се боят от сянката си, но все пак не разбирам защо само моя пост са изтрили, макар че той беше чисто технически - и тия се отказват , и другите и ще има ли евровизия
От тук се потвърждава,че разлика между Израел и Австрия няма. Не случайно оня с мустачки те е австриец.
Не е нужно да си против Израел или за Палестина. Нужно е да си човек. И ако дори това е прекалено изискване то нека го кажем ясно,вашето мълчание е съгласие,вашият форумен мир се гради върху чужда смърт. И няма Евровизия, която може да изпее това красиво.
Да приятелю прав си нужно е да си човек, наскоро се отбеляза поредната годишнина от варварските нападение на Хамас което така наречените човеци удобно забравят. Израелските заложници все още не са освободени и това става с подкрепата на палестинския народ.
Не знаех, че Израел е в Европа! Ще ми обясни ли някой, на какъв принцип участват тези в Евровизия, Евробаскет, Евроволей, Еврофутбол и т.н.? Някакви египтяни от Леванте
Израел НЕ е в Европа , да се занимават с ДРУГИТЕ араби, окол тях.. Тия араби евреи и Мюсюлмани, само гледат да КРАДАТ отнякъде.. В момента, в България е по- ЗЛЕ и от КОМУНИЗМА.. През КОМУНИЗМА имаше ДИКТАТУРА на разни ЕВРЕИ и техни помагачи от БКП ( щото преди Комунизма, евреите НЕ са ги считали за нищо в чуждите държави, също като някакви цигани- боклуци).. А сега при Коалицията на ГРАБЕЖА , освен ДИКТАТУРА на евреите от БСП, имаме Диктатура на турчин -Бойко Борисов и на циганите на Слави Трифонов... Сега дори НЕ може да пресечеш ПЕШ улицата.., Трябвало да вървиш ПЕШ за да ТЪРСИШ пешеходна пътека. Иначе, може да те ГЛОБЯТ циганите, турците и евреите в Полицията ... А тия от Обществен Ред може да ти откраднат багаж ДО колата ти или части от колата ти...
Австрийците и немците все още обичат нацистите.
Ами, Оня чичко с Мустачките от КЪДЕ беше и после на кого Стана Гражданин и Канцлер (тоест ФЮРЕР )..??? хаха