Д-р Генадиев от "Откраднат живот" чака бебе
Приятелката на Димо Алексиев е в напреднала бременност
Обратно в новинатаКоментари - Д-р Генадиев от "Откраднат живот" чака бебе | Лайф.dir.bg
Коментари
Пълна каша! Заглавието е за героя от филма "Откраднат живот" и естествено очакваш да прочетеш нещо свързано със сериала. Но не.... било за актьора, изпълнил тази, роля и неговия реален живот. Моля ви подреждайте си мислите преди да пишете!
Животът има странно чувство за хумор,,,
С това бомбе както се е ухилил има вид на оформен идиот , толкова противно и гнусно излъчване рядко може да се види в човек.
Защо в България няма трайни връзки?
Честито на Димо Алексиев!!! Когато сценаристите ликвидираха (прекалено рано) професор Генадиев- той (доктор Генадиев) ми стана любим персонаж:) Мисля, че момчето играе отлично:) Жалко, че го засилиха и него в чужбина и идея нямам, ако има продължение този сериал- кой, кой, кой, а без любим герой как, как, как?!?
лесно, лесно, лесно, ако не сменят героите ще заприлича на "Дързост и красота". Димо Алексиев ми е един от любимите герои във филма, но и Йоана Буковска беше, но не спрях да харесвам сериала след смъртта на Виолета. Новите актьори се справят перфектно. И явно ще има още нови лица, което прави сериала добър и задържа интереса. Ако няма нови сюжетни линии ще трябва да започват да дават приготвянето на вечерята, консумирането и и миенето на чинийте, директно от кухнята на всеки един от героите.
Д-р Генадиев от "Откраднат живот" чака бебе.............. Къде го чака ????? или и мъжете раждат ?????? толкова бездетни има - кажете им тоя къде го чака, зада отидат и те.......
Бебе ЧАКАТ майката и таткото на бебето! В заглавието не пише "ще ражда". Нещо много криво четеш!?!
Тези двамата, на външен вид, са като брат и сестра :D
Самото заглавие доказва че като няма с какво да си запълните страниците започвате с ''герои'' от филми:))И този човек няма ли собствени заслуги да пишете за него ами използвате името на някакъв герой дето изиграл???
Щом е зарязал Ана и детето им заради Жанета и ново дете, след 5 години ще пишете за третата съпруга и третото дете на Димо.