Ангел и Дорина грабнаха купата в ”Dancing Stars”
Младият певец и танцовата му партньорка Дорина вдигнаха купата "Крал и кралица на бала" в "Dancing Stars"
Обратно в новинатаКоментари - Ангел и Дорина грабнаха купата в ”Dancing Stars” | Лайф.dir.bg
Коментари
Интересно ми е защо не дадоха на участниците да танцуват български народни танци? Имах чувството, че всеки път играеха едни и същи заучени движения и поддръжки...
Чалгаджийте в България разбират от всичко и се бутат навсякъде. Затова сме в това положение. И Райна,и Люси се оказаха мн.първични и елементарни. Нея си я знаем. Но за него не очаквах. Кой му е казвал,че заслужава да е победител? След като напусна,видях колко е дребнав. Ходеше от медия на медия като оплакваща се женичка. Той трябвало да спечели,мн.го било яд...и т.н. Ужас! Да е Райна-нормално. Егати мъжа!
Имаме прекрасни, на световно ниво танцови двойки - по състезателни танци, салса, танго, напоследък суинг и още много други стилове, представени в България. Защо трябва да гледаме тази отблъскваща халтура ? За да се унижава културното ниво на нацията ? За да се отблъсква младежта от изкуството. Жълто, жълто и противно.
Абсолютно тъп и очакван финал. Ангелчо колкото и да ме кефеше по време на шоуто, снощи ми стана АНТИПАТИЧЕН заради абсолютно сдуханото си поведение. ЗАЩО гледаше като наср*н??? Видя се, че искаше на всяка цена да стане победител и гледаше като отровен, когато осъзна, че има шанс и да не спечели той!!! Стелла беше истинският победител, защото се държа на ниво - абсолютно професионално и достойно. Усмихваше се през цялото време и игра перфектно. А чалгарчето псевдо режисьор Людмил Иларионов ми падна неописуемо много в очите. Комплексар злобен!!! Не спря да обижда Стелла....Постигнала е много повече от него, затова не може да я понася... Тъпи и комплексирани българи. Стелла е истинският победител.
Ееее, един път мой фаворит да спечели първото място, много съм доволна и щастлива за Ангел и Дорина. Стела сама си изгори мостовете към победата, ако не беше си отваряла високомерната уста, може би щеше да спечели.
Отвратителен злобен комплексар се оказа този Люси. В началото дори ми беше симпатичен...
Тя си го заслужи, не можеш да дойдеш след 15 години, да не говориш правилен бълг. език, та плещиш глупости"вие тука", ние там колко сме постигнали и арогантно да се държиш. В други формати следва директна дисквалификация , заради просташкото поведение, но нали е протеже на Илианка я добутаха до финала и извинете ме но дъщеря ми също танцува спортни танци от малка аз съм била на турнири по-дървено танцуване от Стела не видях, Елен беше класа над нея!
Ето какво пишат хората за Стела преди няколко години в един сайт по художествена гимнастика: She acts like she has all the money in the world because "We have property in Los Angeles, Florida and Bulgaria..." "To all the Stella Angelova "haters" out there - I hope you know that I'm chilling with my people here in sunny California where the Stars are big and the pay checks are bigger and come on time as they should!"
да уточня, последният цитат е на самата Стела.
Браво на Ангел и Дорина.Единствено не съм съгласна с третото място на Елен.Тя е много по добра и технически и артистично от дървената и арогантна Стела .Технически Стела е добра но до тук...
Не, съм съгласна с теб. Стела е танцувала преди това, и беше в неравностойно положение спрямо другите. Гн. Сърменов е много точен в преценките си, и е прав за Стела, играе тромаво без фитнес, все едно че е на състезание по гимнастика. Безчувствено и виссокомерно същество!
Танците са изкуство, а не спорт. Именно поради тази причина беше справедливо да спечели талантливия Ангел, а не техничарката Стелла. С уважение към всички, които пишат за сбъркани критерии.
НЕ МОЖЕ СЪРМЕНОВ КОЙТО Е НИКОЙ В ТАНЦИТЕ ДА ДАВА ОЦЕНКИ И ДА СЕ ПОДИГРАВА С ХОРАТА ЗА КОИТО ТОВА Е ЖИВОТА! СТЕЛА РЕАГИРА КАТО ИСТИНСКА ГОРДЕЛИВА БЪЛГАРКА КОЯТО СЕ Е ДОКАЗАЛА КАТО ТАЛАНТ, ТОВА КОМПЛЕКСИРА ВСИЧКИ, НО ИСТИНСКИЯТ ПОБЕДИТЕЛ Е ТЯ!
Сидeров може да е луд ама и тая Лора си е нагаждачка така, че не я жaлете...абе и на двамата ще им дам по една лопата да ми прекопат градината а не да ни занимават с простотии
Гледах шоуто,победител замен е Стела,имаше задкулистна манипулация и победата им беше открадната от чалгарите, на Сърменов не само среден пръст трябва да му покажат ,а и един гол да му пъхнат в устата.
Стела професионална танциорка, Петко изобщо нестъпвал на сцена.. абсолютно неравнопаставено ! Тия за балъци ли ни мислеха. Все пак браво на Ангел, заслужи си победата, пък дори и да е нагласено всичко !
Стела и наско танцуваха по-добре. Но от Ангел продуцентите ще имат повече печалба -ще го обвържат с договор.
Браво на Ангел, радвам се че той спечели. Стела танцуваше добре, но не забравяйте че тя преди това е танцувална, и нямаше въобще право да се състезава с такива които не са танцували преди. Беше нечестно от нейна страна. В същото време, тя нямаше никакво излъчване, играеше тромаво, грубо, а да не говорим какъв чове е. Ангел е лъчезарен, светъл, танцуваше се чувство, все едно летеше, плавно и нежно. Браво Ангеле!
Човек, който казва, че най-ценното в живота му е кучето Майки - поправете ме, ако греша - чух Стелла да го казва в Господарите снощи, без дори да и да спомене родители, приятели..., човек, забравил майчиния си език, е достоен само за съжаление.
ЧУДЕСНО Е ,ЧЕ АНГЕЛ И ДОРИНА СПЕЧЕЛИХА ДЕНСИНГ СТАРС. СЛАВА БОГУ ,ЧЕ БЪЛГАРИНА ОСЪЗНАВА ВСЕ ПОВЕЧЕ ,ЧЕ НЕ БИВА ДА СЕ ТОЛЕРИРА ПОШЛОСТА И ПРОСТОТИЯТА ВЪВ ВСИЧКИТЕ И ФОРМИ ПЪК МАКАР И В СЪСТЕЗАНИЕ С ТАНЦУВАЛЕН ХАРАКТЕР- СТЕЛА И НАСКО ПОТВЪРДИХА НА 100% ПОСЛЕДНОТО МИ ТВЪРДЕНИЕ- ЗЛОБНО ,НАДМЕННО И ПРОСТАШКО ПОВЕДЕНИЕ.БРАВО НА АНГЕЛИ ПАРТНЪОРКАТА МУ
По света има толкова успяли Българи които са достатъчно скромни за да парадират с такова поведение като Стела освен това нова телевизия не даде равен старт на всички тоест поканените трябваше да бъдат или всички никога не танцували или всички знаещи тогава класацията ще е най справедлива Не подкрепям мнението на Илиана Раева защото успели българи има и в други области не по малко значими от художественната гимнастика а иначе поздравявам Стела, Елен ,и най вече Ангел за победата
Стела заслужаваше първото място ,но българина е консервативен и не приема простащината, което е чудесно. Ако в Хамерика, където отново са убили пет човека е нормално такова вулгарно и просташко държане, хубаво е, че българина показва неудобрението си, въпреки голямото възхищение към Стела. Ангел напредна много и също заслужава наградата, защото тръгна от нулата. А и той най-много усещаше музиката. Надмина дори Люси.
Напълно подкрепям. Финала не го гледах и незнам дали е заслужавала победата, но в по предни предавания видях как Стела каза че мрази България и българите...мрази си собствената държава от която е излязла и благодарение на която я има на този свят. Какво да говорим повече...гнусно е. Правилно народа не я избра. Няма как да мразиш държавата си и народа си и да чакаш той да те подкрепи
Българина не приемал простащината,та за това Люси показа среден пръст на Стела,защото е върховно извисен!
Люси го показа в ефир на живо, не както Стела по време на репетиция, където не е очаквала, че после ще го излъчат... Навремето харесвах Люси с песента "Аз обичам теб", но още с първото си изказване за Стела, че трябвало да си почине ми падна в очите- завинаги! Всички знаем, че предаването е нагласено, вотът манипулиран, а купата я купи татенцето- изповедник на мутрите, които му спонсорират църквата. Люси може д гледа Ел Ей през крив макарон, то и за родната сцена не е желателно да се качва, че инвентара ни е вехт и ще вземе да счупи сцената...
Грешиш относно консервативността и приемането ѝ в България и Америка . Ако в Америка някой си позволи държанието на Стелла , той директно ще изхвърчи от предаването , в което участва и няма да бъде поканен никъде за публична изява . Американците и американските медии са много по-консервативни от българите . Стелла със сигурност не би си позволила подобно държание там и щеше да показва единствено изкуствената си усмивка .Само , че тя няма и да има достъп до някакво американско предаване , по простата причина , че не е известна никъде извън каскадьорските среди .
живея и работя в usa от 18 години. америка е много консервативна и средният американец е също много консервативен. тв предаванията са цензорирани винаги. в българия, която е моя родина и винаги ще обичам, ненавиждат българи, които работят и живеят в чужбина - това е национална черта. стелла е на светлинни годинии пред другите, но цялото предаване е манипулирано (дори и скандалите), за да могат продуцентите в последствие да печелят от победителя със заробващи договори. ако стелла беше спечелила тя никога не би се съгласила да има договори с наша телевизия, защото парите, които биха и предложили биха били много по малко от хонорарите и в los angelis. по повод на акцента --ако не говориш на български за 20 години- както е случаят със стелла - неминуемо ще имаш акцент. калин сърменов се е самозабравил - след като е изиграл една мутра в български сериял --в америка тои не би направил нищо. много обичам родината си и не разбирам откъде идва тази безкраина злоба у хората - да се оплюе всеки, които е успял в някаква област.
Страшно бях щастлива от победата на Ангел и прекрасната Дорина! Снощи повярвах в истинността на гласуването. Надявам се "българката" Стела да прочете поне една малка част от коментарите, за да проумее, че най - важното, за да печелиш хората е да имаш сърце и да не се вземаш тооолкова насериозно както в случая направи тя и "възлюбеният" и Наско.....Честито на победителите!!!
Това шоу не беше за най-арогантно отношение или за най-неприличен жест,а за танцувални умения.Тогава единственият критерий са танците ,а в тях Стела и Наско ,за мен,бяха най-добрите!Съгласна съм с написаното от Мая.
1 БЯХА СТЕЛА И НАСКО! 2 - ЕЛЕН и едва 3 Е АНГЕЛ...,но в България е всичко възможно?!
Аз ще кажа само за люси(не заслужава голяма буква).НЕ УСПЯЛ,КОМПЛЕКСАР!МАЗЕН ЧАЛГАДЖИЯ!Който се хвали със сексуалните си подвизи (а дали е истина?)Какъв мъж е,който пише имената на жените,с които е бил(ако е истина)!
Този Люси, този дебел и мазен неудачник да вземе поне зъби да си сложи и да не се показва по медиите, не сме длъжни да му гледаме дебелото туловище и гнусното, комплексарско излъчване! Толкова ли няма други нормални, талантливи и лицеприятни хора, които да ни създадат по-прятни емоции от тази грешка на природата!
Стеллллла от А и Б ли започна в танците? Като е толкова добра, да се състезава с танцьори. Сега да показва по три средни пръста на когото си иска. Каскадьорка сред танцьори :) Радвам се за Дорина и Ангел.
Стелла е много добра, спор няма, но нещо там се счупи, успяла е верно, но има да учи още много, при последния им танц само повтарях "Господи, страхотни са". Но нещо вътре в мен искаше да спечели Ангел. Не ми направи добро впечатление, че не поздрави Стелла след победата, или поне не видях такъв жест. Забавлявах се с това красиво шоу, всички се трудиха много и ни заляха с красота.
Честито на Ангел! Да прегледа записа от победата си и да прецени харесва ли му това, че забрави Дорина-тя не съществуваше, жалко за демонстративния егоизъм, неприсъщ за достойните победители. Неговия успех е наполовина неин, а изглеждаха като скарани.
Каза го много точно!Ангел се държеше на дистанция,от момичето,което го направи победител.Забрави веднага.Жалко!Поздравления за Дорина!
Харесвам Стела, но не разбрах защо участва в шоуто при положение, че се е занимавала с танци и преди. Нали всички участници тръгват от нулева позиция...WTF?
ангел напредна най-много. техниката му в последния танц ча-ча беше безупречна. като мъж за него е много по тежко и сложно да води партньорката си. справедливо заслужи 1- то място. не знам защо само толкова подцениха дорина. тя свърши перфектна работа.
Балканеца Люси Иларионов да си седи в тинята на фолка и да не дава оценка на хора на светлинни години от него. Да си яде шкембе чорбата и пачата и да си копае в неговата градинка. Винаги ще си остане недипломирано режисьорче на чалга клипчета. Да показва ср...н пръст на себе си!
Това е България. Най-добрите не са първи. Така е и в политиката, и в спорта, и в културата, и в учебните заведения, и в политиката, и в бизнеса. При нас "интереса клати феса". И за това повечето българи се реализират в чужбина. Не е най-важното, че Ангел е спечелил. Лошото, че не е най-добрия. И това е порочното и долното, което отблъсква умните хора.
май никога не си живял в чужбина и там най-добрите не винаги са първи
Дайте да се разберем. Изкуството не е математика, за да отсъдим по обективни критерии кой е решил задачата правилно и съответно е най-добрият. Можеш ли да кажеш кой е най-добрият поп певец? Най-добрият рок вокал? Най-добрият писател? Най-добрият художник? Разсличните хора ще ти дадат различни отгосвори. Изкуството, в частност танцът, не е само техничност. Въздействието и артистичността са също толкова важни. Виждам, че тук сме разделени 50 / 50. На част от нас е въздействал Ангел, на други - Стела. И за какво се караме. Нелепо е да се опитваме да си доказваме, че моят вкус е по-добър от твоя.
Има много истина в думите ви. Аз също смятам, че Стелла беше по-добра от Ангел. Да не говорим за ужасните му грешки от снощното изпълнение. Той остана много учуден, че получава първото място, не мислите ли? Вътрешният му морален коректив говореше, че не го заслужава. Което е самата истина.
Не знам дали става дума за "вътрешен морален коректив" или за убеждението на повечето хора, че "аз никога не печеля", "светът е настроен срещу мен" и т.н. Хората силно вярваме в законите на Мърфи. А "вътрешният ни морален коректив" е често натрапен от субективните представи на другите за нас. Колко често родителите ни казват "Ти не заслужаваш"? Колко често сме склонни да търсим у другите кривите им зъби, вместо да ги похвалим за очевидното добро у тях?
Ехооо, танците са емоция, страст, взаимност... Тези неща при Стела ги нямаше въобще!!! Само агресия, поза, желание да покаже превъзходството си (не успя, даже много се изложи).... Злоба...Ами да прав/а си - това си е типично българска черта! Ако безпардоността трябва да се толелира и подкрепя....ок, Стела трябваше да е победител (ХАХАХАХА)....Браво на Ангел и Дорина!!! Младост, жизненост, лекота, интелигентно желание за победа! Е, получи им се!!! Браво и за Елен!
Глупости!Защо ще си дава купата на Стела?То да не би да не танцува хубаво?Момчето е талантливо!Браво!Онази кобила Стела да не си мисли,че в БГ няма достони млади хора?!Само дето забравиха за Дорина в суматохата накрая,а заслугата все пак е нена на-вече.
Българите трябва да са горди със себе си, -за пореден път потопиха най-добрия в казана. Сякаш състезанието е по етикет, а не за танци.
Ангел се беше предал предварително съзнавайки разликата в класата.Но като малко момче не му стигна куража и интелекта да връчи купата на Стелла.Това поне щеше да му даде малко уважение.Не му подхожда първото място на това момче.Елен беше по-чаровна и добра!
не заб,авяй,че Сте..а е все пак някаква танцьо,ка от г,упата на ,ики Ма,тин/ако е така/то Анге. с п,аво спече.и
Шоуто бе за танцуване, а разликата между Ангел и Стела бе огромна в полза на Стела.А Сърменов просто е един прост,невъзпитан и необразован в танците човек.Припомнете си как Петко беше да напусне заради него.Първото място за Ангел беше просто нагласено.Дори Елен беше по-подходяща от Ангел.Изложиха се продуцентите накрая!
ЧЕСТИТО НА АНГЕЛ И ДОРИНА !СЪЩО НА ЕЛЕН И КАЛОЯН- ЗА МЕН ТЕЗИ ДВОЙКИ БЯХА РАВНОСТОЙНИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ В ШОУТО. ЗА СТЕЛА ДА НЕ ГОВОРИМ- ВЪОБЩЕ МЯСТОТО И НЕ БЕШЕ НА ФИНАЛ - ТЕХНИЧНА, НО ГРУБА, БЕЗ ФИНЕС И ГРАЦИЯ, БЕЗ СЪРЦЕ И ЧАР, НЕСПОСОБНА ДА ПРЕДИЗВИКА НИКАКВА ЕМОЦИЯ. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ПОВЕДЕНИЕТО И - ТАМ ЧОВЕК ОСТАВА БЕЗ ДУМИ. ЖАЛКО, ЧЕ ЗАРАДИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПОЕТИТЕ АНГАЖИМЕНТИ КЪМ НЕЯ ОТ ОРГАНИЗАТОРИТЕ, ДЕО ОТПАДНА ПРЕДИ ФИНАЛА - ТОЙ ЗАСЛУЖЕНО ТРЯБВАШЕ ДА БЪДЕ ТАМ, НЕ ТЯ.
Поздравления - първия точен коментар! За мен Елен бе най-добрата - и като танци, и като човечност, и като нормалност. И смятам, че от самото начало журито много я поряза, за сметка на Стелла. Та дори и нейният партньор Калоян не беше с подобаващо поведение, докато в едно от предаванията даваха как двамата споделят, че са останали сираци и как са преодолели всички трудности, след което сякаш настъпи завой на 180 градуса и те демонстрираха съвсем приятелски отношения. Да не говорим за танците - те бяха най-грациозните, артистични и непринудени.
Няма да коментирам шоуто, така или иначе всички шоута са нагласени, когато и ако трябва, защото никой не дава компютърни разпечатки на гласувалите с брой смс-и, но това е друга тема. Основната ми мисъл е, че не разбирам двуличието и лицемерието на нас, българите, хора като мен, останали в Родината си!!! Та същите тези хора като мен, възхваляват до небесата жената за грък и реално отказала се от България Галена, но сриват до под нулата Стела, аз разлики между тях не виждам: - професионалистки - и двете са такива - избягали от България - и Стела, и Галена - успели - и двете - говорещи нещо подобно на български със силен (на едната английски, на другата селски) акцент - и двете разликата: - едната (Галена) се мазни на публиката и е вечно изкуствено усмихната и "позитивна" - другата (Стела-дали повечето от вас знаят, че в превод значи звезда, но това също е друга тема) - просто казва това, което мисля и чувства и затова е ултра мразена. Та да запитам още веднъж - с какво едната отказла се от Родината си "българка" женена за грък (да не влизам в подробности какви са гърците-всеки, който си е имал работа с тях знае) е превъзнасяна до небесата, а другата, пак отказала се от Родината си е смачквана и оплювана и то много преди да покаже среден пръст (напълно заслужен според мен, но ти това е друга тема) на недоразумението Сърменов, който разбира от танци толкова, колкото аз от ядрен синтез. Ами това сме си ние, българите, всеки народ заслужава съдбата си, за съжаление!!!
Я си премери температурата, ти на ко свят живееш, утре ще те приниди живота да тръгнеш навън и ДАНО и ще те питам тогава, Боже каква простотия и ограниченост. Внимава какво мислиш!!!
Арогантността на Стелла и изигра лоша шега! Може да е била шампионка, но днес е зла жена! Колкото и да я хвалеше Илиана Раева не успя да и даде купата!България направи Ангел победител! БРАВО!
Да, Стелллла е най-технична, от самото начало беше пред останалите, но и извънземен танц да покаже - не ме грабва...няма я харизмата, няма го страстта...не ме докосва. Една амбиция и техника не стига - трябва да стигнеш до сърцето на хората. Един път не ме накара да се усмихна тази жена...
завиждаш и :)))))
Като си мисля, никой не бива да се раздава на макс за БГ публиката, тя не го заслужава.
Страшно много се радвам! Стисках му палци от самото начало. Това момче не само че е много пластично и танцува невероятно. Той е роден за сцена. Всяка негова фибра трепти. Изражение, дух, вътрешна светлина, енергия... Целият е танц и шоу. Да не говорим за бебешкото му лице, което влюбва. :))) Ей Богу, ако бях 20 години по-млада, щях да отида да му предложа брак. :))
Да ти имам вкуса. Това е най-противно и смешно един мъж да има бебешко лице. А като му видя фасадата от криви зъби на този изрусен татуиран субект, направо ми се повдига.
Тъй, тъй, къде се намирам аз?! Естествено че на Балканите Мъжът е целият мускули, изражение ала Попай моряка, налита на бой, пърди, оригва се и яде шкембе чорба с чесън. Зъбите, ша знайш, са най-важното за един артист и танцьор. Харизма, пластичност, освободеност на сцената, умението да "пробиваш" камерата, си ги заври... където намериш за добре, ако имаш потресаващия дефект на кривите зъби. ;) Какво ли неудържимо влечение към търсене на дефекти трябва да има човек, за да види у това момче само кривите му зъби?!
ето за това \"като 2 капки вода\" беше много по поситивно шов на значително по-високо ниво *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Част тези тв забавления са последващите договори на продуцентите с участниците и най-вече победителите. Стелла е с огромен опит в това отношение и не би се дала лесно на Тупарев; докато младичкият Ангел би подписал бъдещите %, които ще плаща, много по-лесно. Впрочем, същото е валидно и за предишното шоу - Рафи е по-лесен от артистите, които са доста стиснати и внимателни при договарянето си. Гласуване - ала бала; изобщо кой е луд да го прави? Аз пари на вятъра нямам. Иначе, съвсем обективно и взимайси предвид ЦЯЛОСТНОТО ТАНЦУВАНЕ - без пръсти и пр. и без да съм фен на никого, Стелла и Наско бяха по-добрите още от самото начало и през цялото състезание. Журито беше с предумисъл към тях. Няма как една професионалистка - гимнастичка и танцьорка - да е по-зле с движенията от един 20 г. младеж, вчера качил се на сцена. Но парата прави фукарата ...
Аз лично не искам да я упреквам за държанието й. Все пак още от крехка възраст тя съзнателно и нитензивно е моделирана по американски калъп . А за "СтеЛЛа" са виновни единствено родителите й и никой друг.
Някой да ме е виждал да пиша в български сайт на латиница? И не мога да разбера този лъжлив патриотизъм. Сърбите например, като пишат и на кирилица , и на латиница, по-малки патриоти ли са?