Дъщерята на Анджелина Джоли и Брад Пит дебютира с новото си име
Преди време Шайло се отказа от фамилията на баща си
Обратно в новинатаКоментари - Дъщерята на Анджелина Джоли и Брад Пит дебютира с новото си име | Лайф.dir.bg
Коментари
Новината е за някакво ново сценично име, което Шайло е ползвала, при това само веднъж... и изведнъж следват амнайсе коментара за това как преди година се отказала от фамилията на Брад Пит. Те че не са наред с главите цялата фамилия - не са наред... Ама, че и читателите на дира просто си праскат коментарите само след прочитане на заглавието - и това е верно... ами... чукча писател, не читател.
Като живее с такава изкукала майка ,така е Тази ,като малка не се ли възприемаше ,като момче под влияние на майка си?
Дори и след смяна на фамилията си, тя пак си остава дъщеря на Брад Пит. И винаги ще бъде такава. Не е известно баща й да й е направил нещо, заради което тя трябва да стига до тази крайност. Всичко това говори много зле за нея.
Що ни занимавате с недомислиците на това тъпо парче!? Като се отказва от името на баща си - парите върна ли? Сега очакваме да се декомпозира на съставните си части и да върне на баща си гените, от които е съставена почти наполовина.