Дъщерята на Мартин Шорт се самоуби на 42-годишна възраст
Катрин е едно от трите осиновени деца на актьора и покойната му съпруга Нанси
Обратно в новинатаКоментари - Дъщерята на Мартин Шорт се самоуби на 42-годишна възраст | Лайф.dir.bg
Коментари
САЩ е боклук и Бака с Помия.. Има всякакви гадове , които може да те изнервят или ограбят... Като убият арабин , негър или китаец , в ТЪМНОТО, без да се разчува, СПАСЯВАТ българче и американче...
Според мен има една тенденция на запад да се поощрява самоубийството и да се промиват младите. Скоро гледах новия Аватар семейно с децата си и във филма бащата на синия малчуган му се скара нещо и онзи избяга и отиде налапа дулото на автомата, а приятелите дойдоха да го разубеждават. Такива неща се запечатват в главите на младите като изход в трудна ситуация.
42-годишна; без семейство, без деца. Работила в областта на ПСИХИЧНОТО здраве... Горката :(
Избиват децата на тези, които могат да проговорят и разобличат пидофили, сатанисти и други демократи.
Не се е самоубила, изстреляла се е през фонтанелата, и е пазила гората от извънземни трафиканти на торни бръмбари. Международна експеритиза трябва и и да я пуснат в БГ фейсбуката да се разнищи истината
Напоследък зачестиха случаите на самоубийства в САЩ или по-скоро сред деца на знаменитости. Това само доказва, че не всичко е цветя и рози в САЩ и Холивуд! Дано душата ѝ намери покой!
Да ме интересува?
Би трябвало да те интересува, защото това самоубийство говори за много по-глобални процеси на отчаяние, несигурност и неудовлетворение у младите хора, които започват да стигат и до нас.
Нали това ти се казва - че тези процеси идват у нас, не е ли по-добре да се познават отрано, за да ги предотвратим? И къде видя чудопоклоничество в това, не знам. Аман от обли дървени глави.
Не говорим на един език. Точно защото и в България, е достатъчно. Не допълнително да се товарим и напрягаме и с чуждите.