Група "Хоризонт" отбелязва 30-годишен юбилей с нов албум
Бандата чества празника си и с концерти из цялата страна. Досега са гастролирали на сцените на 50 града из България. Турнето на рок групата ще продължи и през 2025 г.
Обратно в новинатаКоментари - Група "Хоризонт" отбелязва 30-годишен юбилей с нов албум | Лайф.dir.bg
Коментари
Браво банда. Валковците. Митко и Мишо издържахте толкова години в рока. Поздрави от Павката от кв. Емил Марков сега Гоце Делчев.
Евала пичове. Да дойдете отново в Червен бряг,както обещахте. От къде може да се купи албума.
В България да плюеш е супер модерно.Лошотията храни душите на много хора.Само това ще напиша. Аз пък пожелаевам успех на групата.
Хубав текст, но музиката е скучна, рифове леко в стил ЗЗ топ, солото можеше поне да го извсири октава отгоре да писне тая китара, а и тази изтръркана прогресия стил Мейдън, тоя тип рок умря в 80те. Старите им неща са къде къде по-добри. А който го е смесил това парче да си хвърли дипломата в някой кош.
Хоризонт са една от най-яките рок банди в България! Те са група с мисия! Мисията да продължат това, което правеха истинските и любими на няколко поколения рок банди в България! Всеки, който е бил на концертите им ще го потвърди! Техният живот и в прекият, и в преносният смисъл, отвсякъде е рокендрол, истински, искрен и неподправен рокендрол....
Скучен остарял рок, даже самите музиканти са отегчени, особено барабаниста. Българските музиканти от онова време по принцип са си останали в 80-те на ниво хард рок. Новите пък имитират западните течения, никаква иновативност, никакво развитие.
Ясно, никаква българска БГ музика не харесвате. Преди около два месеца бях на концерт в Сливен и Хоризонт хич не бяха отегчени, даже напротив. Единственото отегчително нещо е коментара ви.
Я. Милко Калайджиев. Ти въобще в час ли си какви групи са свирили и свирят в България. Скрий се някъде.
Заветите да пазим,на нашите деди, семейство,чест и знаме,правдата от лъжи. Повече такива песни правете Хоризонт.
Христо Ламбрев сигурно е оглупял за да им стане продуцент.
Вие сте оглупял от хейт. Явно толкова познавате и капацитета на Христо Ламбрев. Жалко, че се напълни с празнодумковци като вас.
Никога не съм ги чувал.
Защото не се натрапват непрекъснато от медиите. Хоризонт правят много хубава БГ рок музика.
На бас, че си чалгар/ка. Мъж ли си, жена ли си, така и не се разбира.
Честит юбилей Хоризонт. Вече няколко пъти си пускам новата ви песен Нямаме време. Браво.
Харесват ми още от времето, когато бях ученичка и учех във Варна. Там ги видях за първи път. Радвам се да чуя, че имат нов албум.
Хубава рок музика правите. Това лято бях на концерта ви в Ивайловград. Продължавайте все така момета.
Песента ми хареса. Тази група като, че ли не е от дежурните личности с които постоянно ни заливат, което им прави чест. Успех на групата, музиката ви е смислена.