Коментари - Кейт Бланшет и борбата ѝ да спи повече от четири часа на нощ | life.dir.bg
назад

Кейт Бланшет и борбата ѝ да спи повече от четири часа на нощ

Носителката на "Оскар" става в 5 часа сутринта, но обича късните вечери, в които може да се наслади на тишината и на моментите, в които е сама

Обратно в новината

Коментари - Кейт Бланшет и борбата ѝ да спи повече от четири часа на нощ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тя има нужда от секс. Изглежда, че мъжът й не я чука добре.

Нема що. Вие знаете ли какво е работа. Тая английска или австралийскя фръцла хранела кокошки! Да не им слага и в устата с лъжичка! И рсзхождаля кучета -да не ги носи на ръц и какво работи -дреме е организации , фондации и ми туу ку врнски асоциации. Да не е орала или копаля или готвола и мила. Ненавиждам ъов изроди

Ти явно не знаеш коя е Кейт Бланшет....

И аз такя. Чакам уродите над мен, довлекли се от Пичковци, да се набеснеят до 23 ч, , за да се насладя на тишината. И като се ококоря, няма заспиване докъм 3 ч. И те се размърдат към седем сутринта, и те така.

Това се лекува лесно. Изчакваш ги да заспят и пускаш музика точно под тавана - максимално доближаваш високоговорителя. Един познат вкарваше малка тонколона в отдушника в банята. И пускаше определени звуци приличащи на естествени - виене на вятър, дъжд и т.н., а не музика.