Модната икона Клаудия Шифър празнува 45 години
Една от модните икони на 90-те години Клаудия Шифър празнува 45 години.
Обратно в новинатаКоментари - Модната икона Клаудия Шифър празнува 45 години | Лайф.dir.bg
Коментари
До редактора г-жа Мишева: името на известната дама е ШифЕр (Schiffer), шифър е друго нещо.
да,не е същата вече,естествено.но това е нормално.да не би да е извънземна,че да не остарява? може да старяват моделите от 90-те,които бяха на върха,но имат класа и все още се говори за тях.сори,но е факт.след около 12-15г.и сегашните известни модели ще са поостарели.и какво от това?нормално.класни жени на средна възраст-прекрасно!
Харно е момето. Давам две свине майки, кило сини сливи и десет яйца да доде за един ден на мегдана у Ръчапръчене.
Младите пилешки кълки могат само да й дишат прахта. И най-интересното е, че визуално я сравняваха с младата Бриджит Бардо - пож наше скромно мнениеу е поне два пъти по-красива и секси, и поне три пъти по-умна.
Toва на снимките не е Клаудия Шифър, а е Путин с перука. Само, че я няма снимката сниман гол до кръста, яздещ мъжки кон. Путин също като този Копътфийлд реже народа си на две и му маха главата. Да не може да мисли. Нашите путинофили също са без глави на раменете си, ама не им и трябват, защото си имат вождове на Позитано и мижитурски евродепутати.
Айде, чалга манталитета лъсва тук, от селските мегдани, експертите по красота почват да се изразяват. Пичове и п*чки, кака ви Клаудия беше една от най известните икони на 90-те години. Годините дето Фотошопа не беше толкова прилаган, дето можеше да видиш повече естествена красота, не като сега, клоуни...Явно сте родени след 2000та, или мислите като такива, да казвате тежката дума дали е красива или не. На вас идолите са ви онея, със нацупените устни, силиконови старлетки, а ла Николетка, Андрейка, Азис, и тем подобни медийни продукти със съмнителен морал и талант. Клаудия Шифър има излъчване, магнетизъм, красота, а на живо е още по красива, това, че не съвпада със селският, чалга низък вкус на комплексарите като вас, не ви дава правото да се изказвате със епитети като Маймуна, итн... това говори за колко ниско ви е интелектуалното ниво. МНОГО НИСКО, озлобено, и замъглено от собственото си его, селски простаци. Я постнете ваши снимки, или на жена ви, да видя какъв вкус имате, или колко добре изглеждате, драги лелки и кощрамби. Хайде дайте да видим тазии ваша красота неземна, сравнена с тази "маймуна"... виждам имате самочувствието и явно повода да съдите. Или кат гледам, Клаудия не си губи сънят заради коментарите на световно неизестни утрепки:) Явно стереотипа за красота ви е Цеци Красимирова, или Бориса Тютюнджиева... или още по зле.. Анелия, или чалга старлетките на който въртите гюбеци и се напивате до безпаметност, и за вас всичко, което е чуждо е грозно или "зУе"... Айде със здраве и по малко злоба...
Беше синоним на хубост, а вижте я сега - сбръчкала се е като стафида! Аз затова избягвам да взимам за гаджета маникенки, защото срокът им на годност е много малък. Малотрайни са така да се каже. Днеска е красавица, утре е сбръчкана стафида.
хахах ти пък големият Казанова, минал си покрай манекенките:) Ех сельо комплексиран, само в мечтите си, ще имаш манекенка за гадже. Стой си там в панеленото блокче, с ракията и салатката, и си трай... че идва края на месеца, и ще вземеш заплатка от 350 лева, и трябва да купуваш на Голямата ти хубавица, жена ти нови дрешки:))) хахах разсмя ме от сърце
Абе, ти стафидките сбръчкани си ги гледай твоите - една педя под пъпа (и то, ако шкембето не ти пречи да ги съзреш)! Кака ти Клаудия може да е всичко друго (кон, кощрамба, платинен кокал и т.н.), но не и "сбръчкана стафида". Хайде, зАтопли ги, да се изпънат малко, па да лъснат и ако вземат и да звънят, цена няма да имат:)))) Само да не вземеш да ми ги предлагаш сега - мъж съм и то не от ония модерните, дето изискват нявсякъде толерантност!
Хубава е, но като заклет фен на Синди, винаги съм слагал Клаудия далеч по-назад в класацията. Дира, излагате се - втората снимка е трябвало да бъде първа.
И аз искам една такава 45 годишна кака да броим заедно калинките под юргана....малееееейй!!!!
Браво на Клаудия,изглежда страхотно! А към критиците-била ужасна? Ами я си спомнете как изглежда Цеци Красимирова!
Характерно за глупавите хора е, че не могат да възприемат типовете красота извън регионалнит етипажи от местообитанието им. Неудобно ми е, че сте такива, скъпи коментиращи. Неудобно ми е, че пишем и четем на един и същ език, а всъщност сме толкова далече! Ако ви изтипосат некое, дето прилича на съседчето, дето ви текат лигите, може на чавче да прилича, но ще го обожавате. Тесночели дебили... Клаудия е прекрасна жена - красива в лице и тяло, усмихната, чаровна. Била грманка, била като маймуна... представям си какво паяжинясало е в главите ви, как едва дишате от рзличията в раса, вкусове и иманталитети.Това е то ограничеността. Просто ви съжалявам!
Недей да се пениш, душице малка. Всъщност си е доста грозна. Имала е късмет с кариера и толкова. Но винаги е била грозна. Германка. А ти имаш различен вкус. Няма лошо.
Вкусът ми не е просто различен, а допуска да приема мног оповече красота, нежели да се държа зад прага на дедовата ми къща и да ми харесва как си ми мирише на моите вети кириши. От тази гледна точка дребна душица ми изглеждат невиделите, които нямат сетива да възприемат нещо повече от горепосочените кириши. За това сме докарали до себичност, прехвалване на кича (понеже е часто от днешното ни статукво) неглижиране на най-красивото, кето и у нас се създава и лесното приемане на всичко, което ни е родно, независимо дали струва наистина, или е поредната пошлост. Апропо критерият ми за красота включва и обкръжението, което оценяваният обект допълва, и живото обкръжение, което събира около себе си. Красотата формира енергиен кръг от хора със специфична ценностна система. От тази гледна точка имам съценители на красота в България, които са доста отбрано общество и лидери в естетиката, както и отлично отбрано общество от хора с класа извън България. Сигурен съм, че ако преминаваш бариерата на критично ниския интелект, вече доста добре ме разираш, че не огласявам лековато преценката си за ниското ниво на доста от "естетите" под статията. Ако пък не си вдянал, върни се на условието в предното зиречение. Диагноза е. Калудия е чаровна и красива, а твоят местен балкански манталитет от типа силно стеснен от предубждения, комплекси и най-вече естетски недоимък. При това имаш право на този вкус!!! Само че той те класифицира, миличък. Ето това е факт. И се огледай кои са тебеподобните, за да се усетиш как те класифицира. Ако имаш изобщо капаситет да се усещаш де...
Така и не разбрах какво я превъзнасяха едно време. На снимки я докарваха горе долу, но на ревюта беше... Мани бегай. Крива и маймунеста физиономия, вади зъби на крава като се усмихне и на ревюта камерата все не й показваше краката, че е много кривокрака. Като млада на снимките по списанията що годе е ставала, но само толкова. Даже Лагерфелд я беше нарекъл "немска крава" след като приключи с нея, може и да са го накарали да й ползва услугите. А колко хубави жени имаше от нейното време...
Не разбирам защо ми изтрихте коментара с глупавото обяснение за извън темата. Писах на немски ,че тя принадлежи на миналото, тоест е остаряла. А коментарът "късам шлифери ,безплатно е съвсем по темата?! Разочаровате ме ,драги дирчета!!
Типична биография на долна парантия!