Коментари - Мадона е отпразнувала рождения си ден на Корфу | life.dir.bg
назад

Мадона е отпразнувала рождения си ден на Корфу

Според гръцки сайт това лято страната и прилежащите острови са били посетени още от Матю Макконъхи, София Вергара и Кейт Хъдсън, както и Джъстин и Хейли Бийбър

Обратно в новината

Коментари - Мадона е отпразнувала рождения си ден на Корфу | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Чудя ви се. Не живея в България и не ходя на по моретата в региона, но Гърция е просто по красива. Дори и безплатно да стане по Черноморието или да направят най хубавите хотели в света с най доброто обслужване, пак Гърция ще бъде предпочитано място. Хубаво е човек и народ да имат самокритика, но българите прекаляват.

Как обаче го казваш, като че ли е пълно с коментари твърдящи обратното :D

А можеше и в "Баба Алино"! Но го спряха..

Как така на Корфу?! Защо не е дошла на нашето море в заведенията на винету и манчев? На корфу какво повече има та не идва тука?!

Превърнала се е във вампир!

Голяма баба е вече. Не случайно на световното сложи слънчеви очила, по-големи от главата и, и дори не излезе на стадиона.

Сега на Корфу трябва да направят литуркия и прочистване със светена вода. Ама на целия остров от нос до нос.

Нормално е да ходят в Гърция. Прекалено са бедни за Слънчака.