Николаос Цитиридис рухна емоционално в "България търси талант”
Рисунката на талантлива жена от защитено жилище предизвика буря от емоции
Обратно в новинатаКоментари - Николаос Цитиридис рухна емоционално в "България търси талант” | Лайф.dir.bg
Коментари
Даааа...Все по-често ще виждаме по телевизиите нещо средно между мъж и жена. Децата ни съвсем ще се сбъркат. И всичко това- благодарение на "европейските ценности".
Този, същия рухнал емоционално циКАТРИДИНис , откъде изпълзя това противно недоразумение? И кой му дава право да ръси наляво и надясно компетентни мнения, кой е той???!!!! Ама то си имаме поговорка за лудия и баницата. То се свършиха бг талантите, та си доставяме и от Атина.
Да, има много таланти в страната ни.„ Снощи се опитах да гледам малко от това предаване, но..... След вторият участник, нещо между мъж и жена, се отказах. такава боза с такива водещи и жури с баба Катя, не, мерси.
Лудницата е пълна, после защо народът изкука! Имам чувството, че нарочно заливат аудиторията с емоционално нестабилни, наркомани и алкохолици!
Още ли ще ме занимавате с това недоразумение? То не беше реклама, то не беше чудо. Навсякъде препечатвахте глупостите му за Гънс. А накрая пак турнето му беше пълен провал.
Сирак да си не значи, че родителите не са на този свят!
Рухал емоциоално....дори бръмчалките с кубиците от Ергенът имат повече кредибилност в изцепките си от показнаа емоционала диария в ефир на Николаос
Този Цитиридис не го понасям откакто се взе за толкова велик, че да се изказва за концерта на Гънс енд Роузес
Отвратително е да се опитвате с елементарен сценарий да ровите в душите и сърцата на зрителите, използвайки хора със специални умствени потребности. И всичко това само и единствено с цел печалба, пари и власт. Едни и същи лица се подвизават във всички телевизии, като се менкат от време на време по каналите. Едни и същи физиономии "рухват емоционално" по сценарий, проливат артистично сълзи, възхищават се върховно, "кефят" се "готино", сякаш никога не са виждали подобни неща. Даже вадят отдавна забравени бивши телевизионери, както и нова професия - реалити участник.
Разни Негри- ДЯВОЛИ, обикалят из България и оставят някъде малки дяволчета- маймуни.. Все едно да пускат ВИРУСИ... от които да се заразяват животните и хората... Като убият циганско лайно, ИЗбягал от Затвора- Митьо, турци, мюсюлмани, негри, СПАСЯВАТ българче !!! Още през Мюсюлманското робство е имало едно тъпо и алчно циганско лайно- Митьо Кофтанов..... От лошо име става предател или лош човек..