Коментари - Отиде си Кейт Танър от "Алф" | life.dir.bg
назад

Отиде си Кейт Танър от "Алф"

Причината за смъртта на актрисата Ан Шийдийн не беше разкрита

Обратно в новината

Коментари - Отиде си Кейт Танър от "Алф" | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

беше един от първите западни сериали в България, ако не и първият. Гледахме и не вярвахме на очите си - собствена къща, кола, щастливо семейство. Комедия но без простотии, цинизми и колзетен хумор. Всичко показано в сериала беше в тотален разрез с фалиралата България на бай Тошко и другарите. какви времена бяха. Бог да я прости Ан Шийдийн.

фамилията се произнася Скедийн! С К не Ш! Съответно така се и пише на български.

Настъпва края на цяло поколение с което съм отраснал.

Брайън, кажи на Алф да се скрие, че да изненадаме майка ти като пристигне.

Хората умират по един и същи начин. Разликата е в това, което оставят след себе си.

Бог да прости АН. Изключителна игра в сериала. В други филми не съм я гледал,но това ми беше достатъчно.АМИН.

Жива си е Тревор, гледам я през бинокъла и изглежда напълно жива. Да се обадим в полицията и да им съобщим, че не пак не са си свършили паботата до края!

Алф те чака на Мелмак! Той ти беше на гости тук, сега - ти на него. Светъл да е пътят ти!

Като нищо се е ваксинирала по време на пандемията.

ууууу, колко трол пуснаха изведнъж да цъка плюсове на малоумщините за ваксините...

Та тя е била над 75г. Направо е надживла повечето американци. Не е нужно да има някава ваксина - просто на-нормален рак и съответната плодотворна работа на докторите, за да й вземат застраховката и спестяванията. От ваксините, които ужким предпазваха от Ковида, умират по-младите хора.

а от какво умря едната от двете мозъчни клетки, които имаш?

Съвсем скоро ще дойда за теб, пригови се

Да почива в мир! Беше прекрасна част от моето прекрасно детство!

Сериала беше най-добрата комедия за времето си. Наистина оригинален хумор.

Има син и брат - съпругите им се падат нейни снахи.

Няма син. Има една дъщеря. Но има двама братя, съотвеното 2 снахи по тази линия.

Щастлив полет, прекрасна Ан. Светът на Алф е съкровено късче рай от перспективата на тези дни.

Щом не споменават причината вероятно е инсулт на Файзер. Жалко.

Тя никога не е разкривала много за себе си, не е задължително близките ѝ да дават подробности. Смъртността в световен мащаб не е нараснала, например 2005 г. - 8.14, 2025 - 7.80. Време е да проявим уважение към починалите и да поспрем с конспирациите.

ти си инсулт на дюрекс...

Беше много хубава жена когато бях малък и го гредах сериала. Дано да не е поредната умряла внезапно без причина, че да не се окаже накрая истина това, че ваксините предизвикват съсиреци по стените на вените.

"съсиреци по стените на вените"... Боже, божеееей, колко мъка има по тоя свят...

време когато учех "По жицата" се чудех и така и не разбирах правилно това което казваше Муканина "колко мъка има по тоя свят Боже..." Сега на 44г. разбирам идеално какво е казал, а спрямо някои хора може да се приложи и буквално, и преносно...

Ан, един добре изживян живот! Толкова радост донесе на хората - малки и големи гледаха АЛФ и продължават да го гледат. Светъл път към вечността и поклон!

ми АЛФ-Кейт епизод, когато го изгони в гаража и АЛФ се мазнеше цяла седмица, накрая тя се предаде и искаш СТАРИЯТ АЛФ :) Бог да я прости, ние реално не я познаваме, но си играеше ролята стархотно....

niki_leo

Да почива в мир. Много забавен сериал. Донесе ми много весели моменти докато го гледах на младини. Смял съм се от сърце.

в добрия смисъл на думата. Ан, почивай в мир! Има с какво да те запомним!

А самият АЛФ жив ли е още?? Уау!

актьора почина преди 4-5години мисля.

Всичко това е заради ГМО храната и палмовата мазнина, хормоните в месото, хилядите отрови и нечовешката експлоатация!

Еех отидоха си всички от този сериал... Жива е само Андреа Елсън (дъщерята).

гледах пак избрани епизоди... бях дете като почнаха да го излъчват у нас...

Да почива в мир! Израснах с Алф

Не разбрах как така е имала една дъщеря и две снахи, както пише в статията?!?

Има двама братя. Двете им жени са ѝ снахи.