Отиде си Кейт Танър от "Алф"
Причината за смъртта на актрисата Ан Шийдийн не беше разкрита
Обратно в новинатаКоментари - Отиде си Кейт Танър от "Алф" | Лайф.dir.bg
Коментари
беше един от първите западни сериали в България, ако не и първият. Гледахме и не вярвахме на очите си - собствена къща, кола, щастливо семейство. Комедия но без простотии, цинизми и колзетен хумор. Всичко показано в сериала беше в тотален разрез с фалиралата България на бай Тошко и другарите. какви времена бяха. Бог да я прости Ан Шийдийн.
Бог да прости АН. Изключителна игра в сериала. В други филми не съм я гледал,но това ми беше достатъчно.АМИН.
Жива си е Тревор, гледам я през бинокъла и изглежда напълно жива. Да се обадим в полицията и да им съобщим, че не пак не са си свършили паботата до края!
Алф те чака на Мелмак! Той ти беше на гости тук, сега - ти на него. Светъл да е пътят ти!
Като нищо се е ваксинирала по време на пандемията.
Та тя е била над 75г. Направо е надживла повечето американци. Не е нужно да има някава ваксина - просто на-нормален рак и съответната плодотворна работа на докторите, за да й вземат застраховката и спестяванията. От ваксините, които ужким предпазваха от Ковида, умират по-младите хора.
Има син и брат - съпругите им се падат нейни снахи.
Щастлив полет, прекрасна Ан. Светът на Алф е съкровено късче рай от перспективата на тези дни.
Щом не споменават причината вероятно е инсулт на Файзер. Жалко.
Тя никога не е разкривала много за себе си, не е задължително близките ѝ да дават подробности. Смъртността в световен мащаб не е нараснала, например 2005 г. - 8.14, 2025 - 7.80. Време е да проявим уважение към починалите и да поспрем с конспирациите.
Беше много хубава жена когато бях малък и го гредах сериала. Дано да не е поредната умряла внезапно без причина, че да не се окаже накрая истина това, че ваксините предизвикват съсиреци по стените на вените.
"съсиреци по стените на вените"... Боже, божеееей, колко мъка има по тоя свят...
Ан, един добре изживян живот! Толкова радост донесе на хората - малки и големи гледаха АЛФ и продължават да го гледат. Светъл път към вечността и поклон!
ми АЛФ-Кейт епизод, когато го изгони в гаража и АЛФ се мазнеше цяла седмица, накрая тя се предаде и искаш СТАРИЯТ АЛФ :) Бог да я прости, ние реално не я познаваме, но си играеше ролята стархотно....
Да почива в мир. Много забавен сериал. Донесе ми много весели моменти докато го гледах на младини. Смял съм се от сърце.
А самият АЛФ жив ли е още?? Уау!
Всичко това е заради ГМО храната и палмовата мазнина, хормоните в месото, хилядите отрови и нечовешката експлоатация!