Коментари - Пореден ужас за Нана Гладуиш: Устата й е изкривена след поставяне на ботокс (видео) | life.dir.bg
назад

Пореден ужас за Нана Гладуиш: Устата й е изкривена след поставяне на ботокс (видео)

Бившата водеща на "Съдебен спор" призова в Инстаграм жените да внимават

Обратно в новината

Коментари - Пореден ужас за Нана Гладуиш: Устата й е изкривена след поставяне на ботокс (видео) | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Коментари

Самата тази как беше там Нана ли що ли, е един ужас.

Днес медицината е на друго ниво, ако пациентът навреме потърси помощ и докторът не сбърка лечението, ракът минава ( дай Боже ) и заминава, някоя и друга годинка и се забравя. Малцина си взимат урок, другите продължават по старо му. Така е устроен човека, че пак по хубавото и по лесното тръгва и тогава пак му се случва нещо и пита "Защо пак" ?

Трябва всеки, който сам/сама по желание си слага ботокс без медицинска причина, после сам да си бере плодовете на действията

Нана беше болна от рак два пъти. Първия път даже събираше пари за лечение в чужбина. Как човек оцелял два пъти след рак, отива и си вкарва отрови в тялото доброволно. Тя никога не е била красавица, няма тепърва да стане. Вместо да се радва на живота си, тя отива и си инжектира ботокс. После тръгва по интервюта да напомня за себе си. Изглежда , че е вярно, че колкото по-празна е една глава, толкова е по-шумна.

бъди естествен не се маскирай и ще е хубав животът

"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост. Но за първото не съм сигурен." А. Айнщайн

Всички които си поставят ботокс приличат на изплашен лос в устата...

Трябва да си много,ама много тъп,дори мега тъп,за да пребориш рака и сам да се опропастиш,по тоя малоумен начин.

Тази още от "Сблъсък" си изглеждаше така! Промяна НУЛЕВА!

Изглеждаше по-умна ...

Значи, да са ти тъпкали тялото с химия и радиация, стероиди и какво ли още не, за да пребориш два пъти тежка болест. И после сам да си блъскаш допълнително отрови в лицето, за да си опъваш бръчките. Майко мила, абсурд и половина!

Е, тази стана голяма досадница! Голям тормоз правеше на зрителите по Нова, събота и неделя, с тъпото си предаване! Сега пък, всяка седмица се жали от щатите! Болна била, пък се БОТОКСИРА!

Какво я представяте за новина, никой нея карал да го прави, та риве.

Няма,я помниш ли Вада Ганчева?¿?А? Тя не те е забравила,ако не вярваш,виж си здравния статус. И Иван и Андрей не е забравила. Нищо случайно не се случва на тримата ви боклуци. Амин

Ботокс е съкращение от ботуленов ТОКСИН!!! Токсин е ОТРОВА!!! Колко пипе трябва да имаш, за да си инсталираш ОТРОВА???? Риторичен въпрос!

Свекървата на дъщеря ми беше болна от рак. Ракът беше в ремисия. За сватбата си направи разкрасителни процедури по лицето въпреки несъгласието на сиси и дъщерями....след 6 месеце почина..ракът се беше върнал...

Излишно - с и без ботокс

Айнщайн: “Две неща са са безкрайни - Вселената и човешката глупост. Като за първото не съм сигурен”.

Нано, много та моля, внимавай като си харчите милионите с мъжоти.

Първо! Не ме интересува! Второ... Кое е поредния ужас? Или сравнявате новината "Имате рак." с "Нямате мозък."? Не знам кое е по-голям ужас...

...колко точно казано....

Понеже Търсиш съвет, позволявам си да кажа, спри да искаш някой отвън с копче, нож, процедура да те направи по-здрава или по-красива. Свърши си вътрешната работа

Не я познавам, но за мен естетическите процедури, стига да не са свързани с някакъв инцидент или болест са проява на прекалена суета. Не знам нейния случай и и пожелавам бързо оздравяване. И за всички моми с хиларионови джуки и ботокови принцеси - момичета, не си го причинявайте !

Ако, си беше останала без никакви корекции щеше да е доста по-добре. Сега на нищо не прилича. Като повечето главозамаяни, остаряващи жени. То са едни вежди, устни, скули, накрая - ужас. На себе си не приличат вече. Не, че с разкрасяването имат успех!

Браво, направила е страхотен извод. Че най-силната отрова в света не е нещо безобидно.

Сега няма да може да духа.

Ще може, но ще има тракане на зъби от студ - ще сменя мъжете по-често

Курварлъка не е безопасен. Малкото акъл - също

След 2-3 месеца ще се оправи

женица ми се струва свестна,но много страда от други проблеми.Дано не си ги докарва сама.

Психични

Кой и защо ни пробутва непрекъснато тая Баба Яга

Никой не се интересува от самовлюбени, безполезни същества........

Ужас за нея, но и ужас и за тези, които са прочели статията и зърнали снимките!

Народът отдавна е казал "Трай бабо,за хубост!"

На кого му пука?

Нана знае през какво мина и с кой акъл се е подложила на разкрасителни процедури.Нямам думи,мислех я за по- умна.

Абе, консултирайте се с Костадин Ангелов за ботокса. Който или която иска да си слага, нека види първо препарираната му физиономия и тогава да реши.

При капитализЪма е така! Какво, демокрация ли, моля? По Бай-Тошовото време, когато беше много по-добре, нямаше такива работи и извратении. Хората си живееха спокойно, скромно, всички имаха работа и се радваха на живота. А сега, пълно с клошари, имитиращи продукти, наркотици, менте-доктори и менте-лекарства, ботокси, отрови, татуировки, татуирани маймуни и всичко ламти за пари, злоба и алчност, ненавист и простотия!

Е какъв точно е смисъла на видеото и? "Внимавайте като се бодете в Америка", тя понеже е голямата работа там и са я пратили у лево, та идва в БГ да я оправят. Той ботокса е невротоксин. Съжалявам хора които и дават пари на тая фльорца,тя с тях си боде муцуната.

Призовавам всички да внимават. Казано е за около 88 път тази седмица. Ама не. Първо опитваме, след това ревем, че устата ни става на гъз. Ходим по един и същи път, при един и същи лекар и постигаме един и същи резултат. Предупреждаваме всички да внимават и отиваме на следващата идиотска процедура и съседния кабинет. Има хора, който не се учат от чуждия опит ами държат лично да си ударят главата в същия ръб като предната овца в редицата. Обикновено им викат тъпи, но сигурно може да се намери и по-политкорекно определение.

В какво точно да внимават хората?

А с веждите /ВЕЖДИТЕ! какъв е проблемът, че за тях нищо не е казала?

Там трябва да смени художникът, който я конслутира

"Гладуиш, както е видно и от видеото в профила й, трудно прави някои мимики с лицето си, поради което решила да се свърже с близка лекарка по естетична медицина в България." Иншуранса не покрива ботоксова парализа, а? По-евтинко в Българията.

Американски ПРЕЛЕСТИ! Имаше такъв филм, а превода на заглавието на български спечели награда. Стой си в САЩ, там е прекрасно, нали?! Бъди здрава!

остава да си имплантира и мозък

Остарявайте си като хората, бе жени...

Да оцелееш след диагноза рак и да си слагаш отрови в устата не го намирам за нормално!

Само да ти кажем, и изкуствен интелвкт да си вкараш, ни по-умна, ни по-убава ше станеш, но поне ни забвляваш :)

Ботолинов токсин не се слага в устата. Или някой здраво я е излъгал, или не прави разлика с хиалуронова киселина.... И в двата случая: патка.

Всичко си е по местата. Каквото повикало, Каквото повикало, такова се обадило!

На каквото си постелеш, на това ще легнеш

Каквото си надробиш, това ще сърбаш.

Каквото такова

Нана, в Америка има една приказка, че можеш да извадиш девойчето от селото, но селото от девойчето - не. Все едно за тебе е писана.. няма да разбереш, ама да си знаеш, защо ти се смеят хората

Те само вагините не си правят по тесни с боток, ама и това ще почнат скоро време да си правят. Де ли не си слагат ботокс, който е единствено приемливо да се използва за изглаждане на бръчки, ама те вече и в ушите си ще си напъхат ако могат.

Правят се, разбира се. Подмладяване на вагината се казва и е популярно от години. Според мен, си заслужава, ако разбираш френския ми..

Не е препоръчително след като Господ ти е дал отсрочка да дърпаш дявола за опашката.