Коментари - Принц Хари - от непокорно дете до отдаден баща | life.dir.bg
назад

Принц Хари - от непокорно дете до отдаден баща

Постепенно, чрез службата си в армията, той открива дисциплината и усещането, че е полезен

Обратно в новината

Коментари - Принц Хари - от непокорно дете до отдаден баща | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

айде нема нужда

Радвайте се Българи ! Храбрите Бандеровци са уцелили през нощта с крилата ракета Таурус кремльовската башня с кабинета на джуджака в Масква и той е избягал в Камчатка , в бункера където крие Кабаева !

Украинците уцелиха КРЕМЪЛ ! Тежко и горко на блядовете !

По-точно са те нацелили в ануса :)

Клане със секира за Грознио Урунгел и Плешо президенто румен радев. Най Грознио президент у целио мащаб на нашето земно кълбо.

Руската пропаганда е насякъде и отан анадол бълхарите я громят с Непокорна и отдадена атлантическа пропаганда.

!!! В престъпната група влиза и една жена. Лицето, Надежда Дойчева, която се занимава с недвижими имоти като нейната задача е да намира така наречените жертви. Фирмата с която оперира е „Кеър ту ю“ ООД. Актуалното състояние на фирмата към 12.10.2021 година е обявена в несъстоятелност, но това не пречи дамата с половинката си, Стоян К., да се ширят в голяма къща под наем в Банкя. Възниква въпросът: От къде имат пари да поддържат този висок стандарт на живот? !!!

Монархизависимите диролайна всеки ден бият чела пред тия изроди...

!!! надежда дойчева !!! Използвайте гугъл. Много снимки. Ах, красавице...Така е у сатанинското интернет пространство където се подвизават само умно красиви, като Хубавицата надежда дойчева.

Недей така. Напромня ми на тато всеки път щом го видя по телевизията. Освен това е по-образован от Оземпика.

!!! надежда дойчева !!! Използвайте гугъл. Много снимки. Ах, красавице...Така е у сатанинското интернет пространство където се подвизават само умно красиви, като Хубавицата надежда дойчева.

Резервен+Застаряваща парясница+мъни=щастливо семейство.

Мечти говежди.

Ай стига с тоя чехъл...

От непокорно дете до чехъл.

Преместих го

В първият момент прочетох '' ОТРУДЕН'' и се изненадАх...... ама после ми мина.....

Недоразвит умствено и леко неграмотен. Да имаш света и да си тъп като зъг.

Кому е нужна тази дълга статия за прекрасния принц, търсещ себе си, ама не успял да се намери. И как завоалират скандалите с нацистката униформа, с голите снимки от пиянски запои, с десетките издънки в поведението. Явно подготвят обществото за нещо ново, което ще стане известно скоро. Въпросът е защо българска медия ни осведомява непрекъснато за ежедневните тревоги на британското семейство? Колко ви плащат за подобни медийни реклами?

Не знам да сме ставали колония на британците, за да ни занимавате непрекъснато с тази психопатска фамилия. Пишете за децата ни, които успяват в различни начинания - въпреки повсеметната простащина. Пишете за препускащите нагоре цени, за корупцията, за безхаберието и управленската импотентност на главанаците, който са овладяли България.