Коментари - Принцът, който се учи да бъде крал | life.dir.bg
назад

Принцът, който се учи да бъде крал

Въпреки тежестта на ролята си, най-интересният аспект на образа на Уилям остава човешкият

Обратно в новината
| Редактор : Мария Иванова

Коментари - Принцът, който се учи да бъде крал | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

гей, здравей до живот в една килия с мен! ще ти спукам путката от ебане! турско ебане! .... Бог с нас

Тези си крадат по рождение, даже и катунарите от тях могат да се учат!

Учи се да бъде крал! Нищоправци!

Държавата потъва и от Бъкимгам. Себични, неадекватни, алчни, неподготвени, високомерни. UK модела вече не работи за хората. Акцентират върху футбола за да отклоняват внимянието на хората от влошаването. Пушилки. В цялата история на кралството , членовете на фамилията не са били толкожва зле.

Да се пази много да не го "даянират" някои "свои хора", че би се наложило тогава Меган Маркълова спешно да бъде обучавана за "кралица" до Хари. Или не?

Защо ни занимавате с идиоти и олигофрени!?

Този за къде се гласи? Англия е предадена на други хора, масово децата са с мюсулманска религия и след десетина години, когато започнат да са младите хора които избират, биха си сложили султан, не някакъв кръвосмешен крал! Германските турци биха искали султанът да е османски, а на "острова" водещ ще е пакистанският избор и това е потенциален конфликт. Отново може да се стигне английски и американски самолети да бомбандират София, понеже сме на грешната страна (в османската империя). В този ред на мисли, вкарване на пакистанци и лоша идея ...

Грозен наглосаксонски паразит, който не е ясно дали не е по-смешен от шута им зелен наркоман. Тези боклуци обляли обилно планета в кръв от столетия, имат късмет на Световната толерантност и в частност РФ, иначе отдавна да са ликвидирани като тумор!

И той ще стане убиец

Нещо много зачести ПР-а за Уилям в последно време. Това не става без причина. Май Чарлс няма да го бъде дълго.

Абе кой го интересува тия паразити бе. Плащат ли ви незнам. Всеки ден статия за тези идиоти. Ние сме България не Англия

дза отиде на уроци при банкянския крадлив боклук, той ще го научи какво значи да си крал, ама яко!