Коментари - Майкъл Дъглас: С Катрин си пишем писма | life.dir.bg
назад

Майкъл Дъглас: С Катрин си пишем писма

68-годишният актьор сподели, че двамата със съпругата му Катрин Зита Джоунс наистина са си дали почивка, но че той се надява да изгладят различията си.

Обратно в новината

Коментари - Майкъл Дъглас: С Катрин си пишем писма | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Kalin

Той има всичко за което тя само може да мечтае;-)От фамилното име,през продуцентската компания до ролите и оскарите му;-)На тема че бил мумия-ми то и баща му бешеq а си приличат ама ония ни на 70 и кусур го биваше в леглото;-)и то с хубави жени.Справка Соларис;-)а тя.....като махнем Зоро нищо няма;-)

Абе трудно се преглъща, когато една жени ти бие шута.

Продължавай да живееш с мисълта, че Зоро е най-силния филм и друго си няма... ;) Отцялата фамилия Дъглас - само стария Кърк признавам за артист и пич. Ако си на друго мнение - изнасяй се и да ми пишеш писма!... ;)

Чакам с нетърпение да видя новия мъж на Катринчето.

тя му пише писма, а той й праща негови снимки.... за да я отрезви.

Просто времето е минало. Защо не остави тази много по-млада от него жена да живее живота си. Тя му е дала това, което той иска. Другото е просто патология. Хората от този кръг се с,ятат за вечни... а вижте го...... и той се се вижда...

Той може и да си е дал почивка.Тя обаче едва ли.

според мен единствения начин и преди и сега да са заедно е мумията да знудва катрин с нещо. не че тя е уникална, но майкъл и отврат като излъчване и усещане за човек

Сега вече не е, ама преди години беше уникална! Направо си беше уникална, брато!

Да, Катрин е страхотна и най-вероятно мачка чаршафи с някой друг.

Дано, сладуранката ми

Тази женаа щ е е луда ако се върне при старчока. Изобщо не я заслужава

Да полира бастуна!

То байо с писма нема да ти се получи. Требе и още нещо.

Не че и тя е цвекье за мирисанье.