Коментари - Видът на татуировката влияе върху възприятието на хората за нейния собственик | life.dir.bg

Коментари - Видът на татуировката влияе върху възприятието на хората за нейния собственик | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Коментари

Затова Тръмп спря финансирането на изследвания.

Крещи за други дефицити.

А на мен признака че човек има татуси, е психични проблеми. В 21ви век - почти 100% сигурно...Виж ако е било в 20ти век - редицивисти и пандизчии са си ги правели и то не щото "било спомен"

Майка ми казваше , Бог да я прости, че навремето само престъпниците , циганите и проститутките имали татуировки. Тази мода се появи преди 20 -тина години под влияние на западняците. Аз също като млад си направих една, но сега честно казано съжалявам, че не съм бил по разсъдлив тогава. Може би е добре татусите да могат да изчезват след опледелено време , а не да са "Вечни".?!

Пропусна моряците

Е то невероятно проучване! Иначе сега всички са надраскани като селски спирки, че и по-зле. Само като видиш някоя с татуировка под ключицата или пък змия някъде - на 100% е от най-древната професия

А защо не казаха ,че татуировка признак на психични проблеми. Това е доказано. Най грозното нещо е красива жена с татуировки, особено по краката. Това е все едно да сложиш лепенки на Ферари. Жена с татуировки е развалена стока.

Всеки с татуировки

Са комерса на тъповремието ни.

Винаги ме питат "И ти ли Уенди?", когато се наредим на писоарите.

Някой по-долу писал, че има татуирани учители, лекари и т.н., значи интелигенция, така ли? Не, татуисте /ако си такъв, де/, просто интелигентността е константа, а населението на Земята расте. За железата по физиомутрите - друг път ще говорим.

татуиран=Бокук без значение как е се е надраскал! едно време са белязали робите и овцете, но не и свободните хора! сега сам да се определиш като овца е тежък комплекс!

Глупако, има доста татуирани лекари, учители и дори професори, тоест хора с умствен капацитет, който надвишава десетки пъти твоят.

Съмнявам се, че татуираните глупаци са толкова интелигентни. Ако имаш поне малко акъл няма да си обезобразяваш кожата.

То е ясно, че за теб това е пари и затова ще рекламираш яко . Факт е , че истината боли.

Точно така! Поздравления за коментара! Гнусно и просташко е да ги гледаш дори как са изрисувани като селски трафопост.

Я имам на куру пише такси!

един имал Амстердам, но сега се виждало само Ам...

А на моя пише Амстердам.Ама след секса се чете Ам ам