Коментари - Анджелина към Брад: Ти си по-красив от мен | life.dir.bg
назад

Анджелина към Брад: Ти си по-красив от мен

Анджелина Джоли и Брад Пит си тръгнаха от наградите „Златен глобус" с празни ръце, но не и с празно сърце.

Обратно в новината

Коментари - Анджелина към Брад: Ти си по-красив от мен | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари