назад
Анджелина към Брад: Ти си по-красив от мен
Анджелина Джоли и Брад Пит си тръгнаха от наградите „Златен глобус" с празни ръце, но не и с празно сърце.
Обратно в новинатаКоментари - Анджелина към Брад: Ти си по-красив от мен | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018